Inscrieri concurs cs

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

Locked
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Re: Inscrieri concurs cs

Post by (sica) » 03 Feb 2010, 01:01

Eu zic sa nu vedeti asta ca pe un esec, dupa cum v-am zis, o sa avem doar de castigat din asemenea concursuri, deci nu va mai grabiti cu cocluziile acestui concurs.
Image
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 03 Feb 2010, 01:23

Sincer , eu chiar is mandru de ce reusim sa facem cu timpul o sa fie mai bine , din greseli invatam , cum zice si rhaoul ca nu o sa mai joace cu copii deja de aici imi dau seama ca nu ne-a prea iesit ce ne-am dorit , dar o sa continuam asa , la urma urmei ma gandesc ca puteti sa-l folositi pe Diabolik poate curand va fi si el jucator pe evosys
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Post by rhaoul » 03 Feb 2010, 03:49

Toate astea s-au intamplat din cauza lui Unique pentru ca nu a zis nici ca mai joaca,nici ca se retrage.E de inteles ca nu mai poate juca,dar nu ne-a anuntat si din cauza lui s-a ajuns la aceste discutii.Si asta e un motiv pentru care am zis ca nu ma mai bag in competitii cu copiii.Poate ca m-am grabit cu afirmatiile.Nu vreau sa descurajez organizarea unor astfel de evenimente mai ales ca e o minune ca s-a ajuns pana aici dupa ce multi au incercat in zadar.
Dyabolik a fost singurul disponibil la acea ora(meciul cu MJS).Am decis sa continuam cu el si in etapa de aseara,tocmai pentru a nu-i deranja pe ceilalti schimband jucatorii de la o zi la alta.Nu a fost nici un plan "diabolic" la mijloc asa cum s-a insinuat.
Nu ne ramane decat sa-l schimbam si sa alegem alt jucator.Daca ramanem cu el o sa traim cu frica ca nu cumva in urmatoarea etapa sa faca un meci bun si sa fie el omul decisiv(e posibil).Sa vezi atunci contestatii...
Tin neaparat sa jucam in 5 oameni si nu imi pasa care va fi cel de-al 5-lea jucator.
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 03 Feb 2010, 09:09

Cu privire la ce sa intamplat la meciul dintre p4F si mo.fo....in primul rand trb sa vb liderii intre ei si sa se anunte schimbarea facuta (da se pare k messy stia deja de diabolk de la meciul cu MJS),deci atata timp cat messy cl din p4F avea la cunostinta despre diabolik nu exista nici unu dubiu asupa meciului,el trb sa isi anunte oamenii.Tynuntu m-a intrebat cine e diabolik si i-am raspuns "cred k e uniqe",eu nu aveam de unde sa stiu despre schimbarile avute in grupa 1....scrie clar negru pe alb responsabil pentru grupa 1 "Messy"...Eu am anulat meciurile din grupa 2 din cauza neprezentarii anumitor jucatori,probabil asa ar fi trebuit sa faceti si voi,comunicati mai mult cu iderii echipelor doar asa o sa se ajunga la o intelegere deplina....Caz intalnit un grupa 2,Saber nu a putut concura astfel am avut o discutie cu liderul din oN.fire,pentru schimbarea jucatorului..totul sa facut legal atata timp cat eu responsabilui de grupa 2 am stiu iar el a postat schimbarea ....Dupa cele intamplate consider k din cauza comunicarii sa ajuns aici....oricum diferenta nu a facut-o jucatorul Diabolik...bft si succesc ambelor echipe mai departe
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 03 Feb 2010, 09:41

cred ca Hades a explicat faorte bine , putem sa incheiem acest subiect:) , eu zic sa-l folositi pe Diabolik si in fazele urmatoare . Nu cred ca cineva isi doreste sa castige meciuri prin descalificarea celorlalti.
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 03 Feb 2010, 11:14

Of of mai mai! Am ramas prost surprins sa vad din ce motiv v-ati certat aici de parca ati pierdut un meci difuzat la scara mondiala. Voi ati uitat ca acest concurs a fost realizat din distractie pura si din onoarea ca avem un asemenea server si oameni profesionisti pe el?
Eu cred ca cei din p4F s-au vazut deja castigatori dupa ce zeita Fortuna le-a zambit si au castigat, hai sa-i zicem surprinzator, meciul cu |TAG| chiar dupa ce in acesta echipa s-au infiltrat baietii grei (sica) si Claya. Pt. ce ne agitam asa mai baieti? Ce-s cu reclamatiile de 2 lei?
O spun inca odata meciurile nu au miza sunt evenimente de amuzament cu scopul de a promova serverul de a face niste materiale simpatice care la urma sa fie postate pe site-uri video etc.
Cum zicea si rhaoul si la mine in echipa (MJS) a fost nevoie sa improvizam un jucator cand ne-a vazut inferiori la numar si nici telefoanele mobile nu ne-au ajutat sa aducem pe careva sa joace. Asta din cauza unei indiferente de moment. Haideti totusi sa ne vedem de treaba sa fim fair play si sa lasam rivalitatea asta uriasa dintre noi. Sa ne gandim si la faptul ca daca un jucator vine in sprijinul nostru intr-un meci iar el nu este neaparat un jucator pe server, ca dupa ce observa daruinta si pofta de a face ceva sa-i starneasca curiozitatea si sa incerce serverul nostru. Deci va rog maturizati-va! Lasati invidia, rivalitatea, trufia, egoismul departe cand intrati pe server, in concurs in orice loc unde nu sunteti singuri si unde oameni seriosi sau cu mai multa intelepciune ar avea de suferit de pe urma unor decizii luate fara a gandi inainte de a reactiona.
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 03 Feb 2010, 11:45

Mie nu mi`o zis nimeni ca uniq lipseste si ca vine dyabolic in locul lui si nici la MJS cand a intrat nush care nu a fost treaba mea , CL trebuia sa se anunte intre ei si dupa aia in caz de ceva si pe mine ... Dyabolic nu a facut diferenta , diferenta era mai mare daca juca uniq , deci gg pt meci :) Cei mai buni au castigat :D
Image

Image
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 03 Feb 2010, 12:25

eu unu nu inteleg de ce nu a jucat uniq?
invizibil
Junior

Post by invizibil » 03 Feb 2010, 13:55

unique' a iesit pur si simplu din meciul cu MJS motivul l-am avut a 2-a zi pe la pranz. Cum ca venise tatal lui din "delegatie" sau nu stiu de pe unde si ca nu-l vazuse de ceva timp si nu a vrut sa-l vada jucand CS. L-am intrebat daca e disponibil pe viitoar si a zis ca da. Surpriza! nu am avut cum sa mai dau de el si iar ne-a lasat balta la meciul cu p4F. Nu am avut ce face decat sa mergem cu acelasi om care l-am avut la meciul precedent. Asa am gandit, asa a fost sa fie.

Acum am ales un jucator cunoscut pe evosys si anume il0n1k.
Repet ca sa se vada: il0n1k este al 5-lea jucator mo.fo
Image
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 03 Feb 2010, 14:28

Perfect , o sa castigati oricum:)
Ionea
Junior

Post by Ionea » 03 Feb 2010, 17:09

(sica) wrote:Eu zic sa nu vedeti asta ca pe un esec, dupa cum v-am zis, o sa avem doar de castigat din asemenea concursuri, deci nu va mai grabiti cu cocluziile acestui concurs.
Good point!
Doppelwhipper wrote: Deci va rog maturizati-va! Lasati invidia, rivalitatea, trufia, egoismul departe cand intrati pe server, in concurs in orice loc unde nu sunteti singuri si unde oameni seriosi sau cu mai multa intelepciune ar avea de suferit de pe urma unor decizii luate fara a gandi inainte de a reactiona.
Another good point!

De ce trebuie sa dezbateti atata de mult un meci, cand competitia nici nu a inceput bine? De ce trebuie sa va certati cand acesta este primul concurs de genul acesta? Nici adminii nu au experienta necesara, nici jucatorii... deci toti invatam cate ceva din acest concurs... Cum a spus si Doppelwhipper, "v-ati certat aici de parca ati pierdut un meci difuzat la scara mondiala". Hai sa fim un pic mai maturi si sa nu ne mai certam pentru toate nimicurile... Concursul va fi din ce in ce mai reusit, odata cu obtinerea experientei de catre admini si jucatori.
Poate o sa fie dezastru concursul asta pana la final, dar urmatorul va garantez ca va fi mult mai bine pus la punct!
Din greseli invatam ;)
Btw si eu sunt de accord ca echipele sa poata juca in 4 jucatori, in lipsa unui om, ca sa nu mai apara conflicte de genul acesta!
Good luck and have phun #-yahoo!
Image
Cine-i prost de mic, cand ii mare numa se joaca!
Dj Armani
Junior

Post by Dj Armani » 03 Feb 2010, 20:37

Aveti echipa prea buna invizibil...... luati si voi unu mai low ;) sa fim echilibrati :)
S.P.I.R 4 ever
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 03 Feb 2010, 21:03

oNfire vs EsMT , de_inferno ( scor 18 - 12 )

nu am numai cuvinte de lauda colegilor mei din echipa s-au comportat exemplar pe harta , imi felicit atat echipa cat si adversarii , gg
Last edited by tynutu on 03 Feb 2010, 21:09, edited 2 times in total.
usoRRR
Incepator

Post by usoRRR » 03 Feb 2010, 21:04

gg onFire, nu va asteptati la demo, ca banuiesc ca nu prea exista:D dar oricum gg.
sec
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 03 Feb 2010, 21:13

gg baietii si fete>frumos meci desi nu imi convine ca l-au adus pe Roy care nu are nici o treaba cu evosysul ;). :naughty: dar treaca si mearga :evil:
Locked