Inscrieri concurs cs

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

Locked
invizibil
Junior

Re: Inscrieri concurs cs

Post by invizibil » 02 Feb 2010, 23:37

@AiuReaaa
E acelasi jucator, serverul nu il lasa sa schimbe numele din nou pentru ca il schimbase deja de 2 ori inainte. Si a trebuit sa dea retry. Isi schimbase numele din CS la Options in timp ce era pe server si cand a dat retry deja avea numele care il scrisese la Options. Ce e asa de greu 8-|
Image
SuMy
Junior

Post by SuMy » 02 Feb 2010, 23:39

sica in momente dastea nu conteaza daca a facut diferenta , conteaza ca a jucat si nu a anuntat nimeni :-j infine

BAFTA celor de la mo.fo!!
Image
VibeRR
Junior

Post by VibeRR » 02 Feb 2010, 23:39

vin si eu cu o intrebare : de ce nu s a comunicat pe server in acele 20 de minute sau cate au fost de warmup ca nu`l cunoasteti pe acel jucator .. si sa aducem pe altul ... :) de ce veniti acuma dupa meci sa spuneti ca a jucat alt jucator ... nu era mai indicat sa spuneti pe server parerea voastra ? :) mi se pare mai corect asa ... oricum astept decizia celorlalti...
Image
Image
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 02 Feb 2010, 23:40

Trebuia sa va opuneti categoric dupa ce ati vazut ca intra in meci...odata ce nu v-ati opus nu mai are rost sa vorbiti dupa meci.
Image
AiuReaaa
Nou Venit

Post by AiuReaaa » 02 Feb 2010, 23:42

are rost pe ceilalti jucatori sa aiba grija pe parcursule meciului si la inceput ... bafta celor lalti :D
si daca erau baietzi cinstiti ziceau de la inceput jucator nou si vb si lamuream ... in fine bafta
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 02 Feb 2010, 23:43

Baaa astia din teamu meu faceti o comparatie intre Unique skill si Dyabolic .. si dupa aia cereti rejucarea .. 24-6 .. Gg all pt meci
Image

Image
SuMy
Junior

Post by SuMy » 02 Feb 2010, 23:47

Imi cer eu scuze !!! am intervenit prost!! urez bafta mo.fo!!!
Image
tup3u
Nou Venit

Post by tup3u » 02 Feb 2010, 23:47

in fine nu mai mai bag nu sunt in grupa cu voi #-yahoo deci nu ma intereseaza......faceti ce vreti... #-tease
rhaoul

Post by rhaoul » 02 Feb 2010, 23:48

Aiureaa vorbesti din burta,vorbesti aiurea!
Eu l-am pus sa iasa si sa-si schimbe numele pentru ca nu-l lasa serverul sa il schimbe.
Prima data nu a pus ghilimele (mo.fo dyabolik), dupa care a tot incercat sa il schimbe punand ghilimelele, dar nu il mai lasa serverul(te atentioneaza ca faci flood si primesti ban 4 min).
Eu am facut la fel, am iesit pentru ca aveam doar numele mo.fo,am scris in consola cu ghilimele si m-am conectat.
Nu va convine jucatorul? Voi ati vazut ce scor avea? Verificati demo-ul!
O cam ardeti aiurea si pe viitor nu am sa ma mai implic in competitii cu copiii.Ce ati zis voi? Jucam asa si la sfarsit daca suntem invingatori, nu zicem ninic.Ati mers la doua capete!
Tynutule de ce ai permis sa inceapa jocul? Cum iti permiti sa mai vorbesti atata timp cat meciul era in mainile tale?Ti-a fost rusine sa vorbesti atunci?
Daca aveti ceva de obiectat la adresa acelui jucator, il schimbam.Aducem pe cineva mai bun ca el..
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 02 Feb 2010, 23:49

Cred ca va puteati intelege inainte de a incepe jocul asupra folosirii sau nefolosirii unui jucator oarecum strain.
Ce faceti voi acum tinde spre penibil...
Totusi scorul e drastic si refuz sa cred ca acel jucator a facut tot meciul.
hurry to meet death or you place will be taken
usoRRR
Incepator

Post by usoRRR » 03 Feb 2010, 00:05

ofof, atata tam-tam pt un meci.. messy ati pierdut pt ca ne-ai dat afara>:) nu ne-ai lasat sa te privim, blesteme !!:D glumesc ..gg oricum
sec
tup3u
Nou Venit

Post by tup3u » 03 Feb 2010, 00:06

sunt de acord cu asterx #-tease .....
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 03 Feb 2010, 00:08

rhoaul nu stiam cine e jucatoru respectiv Hades a zis ca e Uniq , eu de unde sa stiu , nu am fost atent la inceputul jocul aici am gresit, oricum seriozitatea e din partea voastra ca nu ati adus jucator de pe evosys , pentru mine concursu are importanta doar pentru experienta jucatorilor de pe evosys nu a celorlalti , meciu ramane castigat de voi 24-6 , in urmatorul meci rog sa folositi jucator de pe evosys.
rhaoul

Post by rhaoul » 03 Feb 2010, 00:24

E acelasi jucator care l-a inlocuit pe unique in meciul cu MJS din prima etapa.Acel jucator a jucat 5-6 runde cu noi in echipa contra celor de la MJS.
Mesyy cunoaste acest aspect de ieri.
Cu alte cuvinte jucatorul a fost anuntat de ieri si daca erati putin atenti la acel meci, nu mai veneati acum sa contestati un jucator care a jucat de la inceputul concursului.
Nu suntem singurii care au facut schimbari.
Daca il puneam pe dyabolik sa isi puna numele "Unique", atunci era o problema.
Sper sa facem un meci (amical) cu Unique in echipa.Eu chiar am insistat sa joace in seara asta, dar nu s-a putut.Unique dupa parerea mea a jucat mai bine ca mine in meciul cu MJS.
Ca sa nu avem probleme Diabolik nu va mai juca urmatoarea etapa.O sa va anuntam cand vom gasi un jucator.
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 03 Feb 2010, 00:49

nu stiam despre Diabolik ca a jucat si in meciul dinainte , la urma urmei am vrut sa facem acesta lucru posibil pentru experienta jucatorilor de pe evosys si fun , dar din pacate nu a iesit cum ne-am propus
Locked