Cel mai Bun sa Castige !

Discutaţi cu membrii comunitaţii despre orice subiect, în limitele decenţei.

Moderator: Moderators

GOkU
Vorbaret

Re: Cel mai Bun sa Castige !

Post by GOkU » 03 Jan 2010, 23:51

ciubey si-a luat arsenal si in primu meci contra mea la pauza a fost 4-1 pentru el pe urma 7-6 pentru mine si a dat connection lost am si un screenshot dak e nevoie ii fac un upload . Ce se intampla in cazu asta funky ??
FIE VORBA INTRE NOI / MAI BINE TE-NTORCI LA OI
BECALI PLEACA DIN GHENCEA
VINDE STEAUA SI PLEACA CIOBANE
SuMy
Junior

Post by SuMy » 04 Jan 2010, 00:00

SuMy-Funky 3-2
Image
Image
Funky
Junior

Post by Funky » 04 Jan 2010, 00:02

GOkU wrote:ciubey si-a luat arsenal si in primu meci contra mea la pauza a fost 4-1 pentru el pe urma 7-6 pentru mine si a dat connection lost am si un screenshot dak e nevoie ii fac un upload . Ce se intampla in cazu asta funky ??
Daca ciubey nu are nici o dovada k a picat netu sau ceva de genu .. a pierdut meciul .. asa am patit si eu cu sumy .. mi`a picat netu .. a dat connection lost .. am facut poza cu telu la modem k sa am dovada .. si apoi am cazut de acord sa rejucam !
Funkeh Za Dog !!!

Image
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 04 Jan 2010, 00:22

Funky wrote: Daca ciubey nu are nici o dovada k a picat netu sau ceva de genu .. a pierdut meciul .. asa am patit si eu cu sumy .. mi`a picat netu .. a dat connection lost .. am facut poza cu telu la modem k sa am dovada .. si apoi am cazut de acord sa rejucam !
Pai nu am nici o dovata, pt k nu am stiut k am nev.. + daca mie imi pica netu pica si nu am cum sa demonstrez RDS iti spune ceva ?? no modem !!!

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Funky
Junior

Post by Funky » 04 Jan 2010, 00:36

Ciubey wrote:
Funky wrote: Daca ciubey nu are nici o dovada k a picat netu sau ceva de genu .. a pierdut meciul .. asa am patit si eu cu sumy .. mi`a picat netu .. a dat connection lost .. am facut poza cu telu la modem k sa am dovada .. si apoi am cazut de acord sa rejucam !
Pai nu am nici o dovata, pt k nu am stiut k am nev.. + daca mie imi pica netu pica si nu am cum sa demonstrez RDS iti spune ceva ?? no modem !!!
ce minut era ciubey cand sa dat connection lost ? daca este peste 70 si scorul era maricel .. nu mai egalai tu .. :) .. asa zic eu .. daca goku vrea sa rejoace cu u va intelegeti ..aici sa veniti cu dovada k sa jucat meciul !
Funkeh Za Dog !!!

Image
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 04 Jan 2010, 00:39

Funky wrote: ce minut era ciubey cand sa dat connection lost ? daca este peste 70 si scorul era maricel .. nu mai egalai tu .. :) .. asa zic eu .. daca goku vrea sa rejoace cu u va intelegeti ..aici sa veniti cu dovada k sa jucat meciul !
minutu 120, urma a 2 repriza de prelungiri(exact atunci a dat connection lost cand s-au skimbat portile) scorul era 7-6 !! deci oricine putea castiga

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
swamy^
Suspect de spam

Post by swamy^ » 04 Jan 2010, 08:03

Eu numai mai pe seara pot juca. Man. UTD ii a mea :D
Image
Image
SuMy
Junior

Post by SuMy » 04 Jan 2010, 11:01

funky acu zici ca nu mai avea cum :))) si la noi :))) 6-1 min 70 :)) !!!!

-- Mon Jan 04, 2010 12:01 --

A zis MeSSy ca e la scoala sa ii rezerv !!!!CHELSEA!!!!
Image
hG.KID
Suspect de spam

Post by hG.KID » 04 Jan 2010, 11:11

SuMy wrote:funky acu zici ca nu mai avea cum :))) si la noi :))) 6-1 min 70 :)) !!!!

-- Mon Jan 04, 2010 12:01 --

A zis MeSSy ca e la scoala sa ii rezerv !!!!CHELSEA!!!!
eu rezerv !!!VALENCIA!!!

-- 04 Jan 2010, 12:11 --

huooo ati uitat de mine, oricum bft!
Image
SuMy
Junior

Post by SuMy » 04 Jan 2010, 11:26

Funky wrote:Deci sau facut Grupele :
Grupa I : Funky , *horiAS* , sumy , MeSSy !
Grupa II : GOkU , Unique , Ciubey , swamy !
Daca aveti id`urile celorlalti din grupa cu voi bn .. daca nu postati pe forum sau faceti rost !
Reguli :
1. La sfarsitul meciului fiecare jucator este rugat sa faca SS la scor , pozele vor fi postate dupa aceea pe forum !
2. Fara sut cu A+D !
3. Daca un jucator iese in timpul meciului este declarat invins .. dar pt asta trebuie adusa si o dovada .. adica un SS la mesajul cu connection lost si postati pe forum !
4. Fiecare meci castigat valoreaza 1 pct.
5. In grupe o sa se joace doar cate 1 meci .
6. In semifinale o sa se joace asa : Locul 1 din prima grupa cu locul 2 din a 2-a grupa , iar locul 1 din a 2-a grupa cu locul 2 din prima grupa , aici se vor juca cate 2 meciuri >Tur-Retur< .
7. Or sa fie 8 echipe .. fiecare jucator cate o echipa ! Echipele sunt : Mancheste Utd. - Liverpool - Chelsea - Real Madrid - Barcelona - Inter - Milan - Bayer !
Va rog frumos sa postati fiecare cu ce echipa joaca !
Eu iau Manchester !
Meciurile pot incepe din seara asta , campionatul se termina marti la ora 16:00 !
Bafta !

funky esti nebun tata? cum sa terminam campionatul pana marti ? dimineatza is uni la scoala dupa-masa alti fratee!!! nici grupele poate nu le terminam !!!
Image
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 04 Jan 2010, 13:57

Ciubey wrote:Pai nu am nici o dovata, pt k nu am stiut k am nev.. + daca mie imi pica netu pica si nu am cum sa demonstrez RDS iti spune ceva ?? no modem !!!
Asta este chiar tare pt ca : Ciubey are internet de la Romtelefon :twisted:
De aici se pot vedea ip-urile cu care a intrat el pe serverul de cs: http://evosys.ro/cstats/player.php?id=2326

Toata clasa 92.80.0.0 este a celor de la Romtelefon.

Cred ca o sa avem parte de prima descalificare :twisted:
:naughty:
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
GOkU
Vorbaret

Post by GOkU » 04 Jan 2010, 14:04

nu saber gresesti ciubey are romtelecom in orasul unde locuieste , el acum este la scoala la bucuresti si are de la RDS 188.25.0.0. ceva de genu . Ptr fair-play si pentru ca sunt bun prieten cu ciubey voi accepta rejucarea partidei in aceasta seara.
FIE VORBA INTRE NOI / MAI BINE TE-NTORCI LA OI
BECALI PLEACA DIN GHENCEA
VINDE STEAUA SI PLEACA CIOBANE
*horiAS*
Vorbaret

Post by *horiAS* » 04 Jan 2010, 14:14

joc eu cu loverpol ...da aiurea:| #-tease #-tease
Funky
Junior

Post by Funky » 04 Jan 2010, 15:00

pai ia ziceti ma oameni buni pana la urma ne alegem noi din toate echipele din fifa sau cum facem ? k vad k unu vrea nush ce altu nush ce .. cum ramane ?
Funkeh Za Dog !!!

Image
Image
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 04 Jan 2010, 15:07

Fiecare cu ce vrea parerea mea :) Chiar daca joaca aceleasi echipe , de ex Barca vs Barca
Image

Image
Post Reply