Area 51 (zona 51)

Discutaţi cu membrii comunitaţii despre orice subiect, în limitele decenţei.

Moderator: Moderators

Post Reply
Donatello
Incepator

Area 51 (zona 51)

Post by Donatello » 31 Dec 2009, 02:34

Cred ca ati auzit cu totii de Area 51, probabil cel mai secret loc de pe pamant. Este de fapt o baza din sudul Nevadei , care se ocupa cu informatii ultra-secrete si care de-a lungul anilor a realizat o gramada de avioane high-tech utilizate de armata americana si nu numai. Insa cea mai interesanta parte e faptul ca se speculeaza de contactul acestei baze cu extraterestrii (Roswell) . Probabil nu vom sti niciodata adevarul in aceasta privinta pentru ca statul american este cat se poate de tacut cand vine vorba de zona 51 . Ce credeti ? Cerceteaza cei de acolo doar avioane ultra-high-tech sau se ocupa si de vizitatori intergalactici ?
Image
Image
aiurEah
Suspect de spam

Re: Area 51 (zona 51)

Post by aiurEah » 31 Dec 2009, 02:37

eu nus ce sa spun...se poate si trb cu avioanele....o gramda de chestii....dar eu cred ca is ceva date de pe pamant care daca am afla poate ne-ar soca pe toti:D parerea mea.
Daca o sa vad pe cineva ca da copy-paste la un articol de pe un alt forum sau alt ceva nu trb sa-i zic cai fake sa stie si el:)
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Post by rhaoul » 31 Dec 2009, 04:12

Donatello wrote:Cred ca ati auzit cu totii de Area 51, probabil cel mai secret loc de pe pamant. Este de fapt o baza din sudul Nevadei , care se ocupa cu informatii ultra-secrete si care de-a lungul anilor a realizat o gramada de avioane high-tech utilizate de armata americana si nu numai. Insa cea mai interesanta parte e faptul ca se speculeaza de contactul acestei baze cu extraterestrii (Roswell) . Probabil nu vom sti niciodata adevarul in aceasta privinta pentru ca statul american este cat se poate de tacut cand vine vorba de zona 51 . Ce credeti ? Cerceteaza cei de acolo doar avioane ultra-high-tech sau se ocupa si de vizitatori intergalactici ?
Cata originalitate !!!!! Bravo Donatello!!!!!
Ce nesimtiti astia de pe forumul : http://forum.softpedia.com/lofiversion/ ... 41251.html
Cum au copiat ei cuvant cu cuvant acest post scris de Donattelo.Sunt 100% sigur ca au o masina a timpului, pentru ca au stiut de dinainte ce va scrie Donatello! :))
Donatello imi aduci aminte de o fosta prietena, care din plictiseala, isi facea conturi pe mai multe forumuri de moda/frumusete sau sanatate.Acolo puneau muierile disperate si neajutorate(tute) intrebari de tot felul, iar fosta mea prietena(mai tuta) le raspundea in termeni stiintifici sau uneori, le dadea niste sfaturi despre care nici ea nu avea cunostinta,dar pe care ea "le-a incercat cu succes". :lol: Nu facea decat sa dea copy paste la ce gasea pe Google. :))
Am renuntat la gandul de ai trage niste capace in creierii aia uscati de blonda inteligenta(app. e vorba despre fosta, nu actulala..care e tot "blonda"), in momentul in care o moderatoare a demascat-o, facand-o de ras printre "pacientele" ei :)) :naughty:
Nu subiectul topicului ma deranjeaza,ci tentativa ta de a posta un text lasand impresia ca ti-ar apartine.
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 31 Dec 2009, 10:04

PLagiat, vai rhaoul poate afli ca si blonda 2 e medic #-crazy
Image
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 31 Dec 2009, 10:39

Avem experti in navigare la noi pe forum. nu ne vei prinde Donatello :)) fii original! :P
*horiAS*
Vorbaret

Post by *horiAS* » 31 Dec 2009, 11:16

Eu cred ca acolo il ancheteaza astia pe DOP sa vada daca e bun pentru MAI :)) :naughty:
Donatello
Incepator

Post by Donatello » 31 Dec 2009, 14:47

Nu am spus frate ca e scris de mine ci da: e copy/paste !
Am postat articolul pe forum sa vdm ce pareri, idei au cei de pe EvoSys !

btw nu e dupa softpedia rhaoule;)
Image
Image
Post Reply