Cumpar Licenta GTA IV

Vânzări, cumpărări, schimburi.

Moderator: Moderators

Forum rules
  1. EvoSys.ro nu îşi asumă răspunderea pentru produsele comercializare de către utilizatorii acestui forum .
  2. EvoSys.ro nu se implică în nici un fel în procesul de vânzare - cumpărare al vreunui produs.
  3. Ai vândut soacra, căţelul, purcelul sau nevasta ? Citeşte aici ce mai ai de făcut, înainte de a da fuga să spargi banii cu amanta !
Locked
DEViANT
CS Team

Cumpar Licenta GTA IV

Post by DEViANT » 31 Dec 2009, 00:07

Cumpar licenta Steam GTA IV. Postati aici daca aveti cumva ... Multumesc !
EvoSys Addicted
aiurEah
Suspect de spam

Re: Cumpar Licenta GTA IV

Post by aiurEah » 31 Dec 2009, 03:22

ce cumperi ma?:))) =))) licenta gta4 :)) da ii jocpe net lol
eu lam laut de pe torent acuma 5 luni si si acuma il mai joc:))
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 31 Dec 2009, 12:11

daca nu stii cum sta treaba, mai bine taci ! daca il ai in varianta originala (de la RockStar sau STEAM) il poti juca multiplayer . In locul tau mai bine taceam si fugeam in codrii decat sa spun o prostie ... :naughty:
EvoSys Addicted
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 31 Dec 2009, 19:53

scz academicianuleeeeee:))
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 02 Jan 2010, 17:43

Nu ma lua pe mine cu de-astea. Faci offtopic mereu. As fi foarte bucuros daca vreun moderator ti-ar da un warn sa cobori cu picioarele pe pamant inapoi ! #-runhils

--- Sat Jan 02, 2010 18:01 ---

Bump !

Haideti ma... Nu-mi spuneti ca nu aveti niciunu macar un cont cu GTA 4 #-runhils
EvoSys Addicted
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 03 Jan 2010, 00:29

Mane sincer acum, vezi cum postezi iti da unu cd-key si e deja folosit.Asculta la mine, dute cumpara jocu dintr-un magazin, vi fuguta acasa, deschizi steam-ul si bagi cd-keyul din cutie (exact cum ai facut si la counter-strike)

Asculta la mine ca nu vb prostii (acuma sincer cine ti-ar da tie un cd-key k sa ai jocu pe mai putin decat a dat el ? )

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 03 Jan 2010, 01:11

Ce rost are sa il iau din magazin si sa bag CD-Key-ul in STEAM? Crezi ca l-ar accepta ? CD-Key-ul ala il folosesti cand instalezi jocul si cand te inregistrezi pe gamertag. Nu am zis eu ca imi trebe neaparat CD-Key pentru STEAM. Si un cont e binevenit...
EvoSys Addicted
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 03 Jan 2010, 02:54

hai sa iti explic cum sta tr cu steamul asta (desi am ziso de nenumarate ori):

Steam este un client de la valve, prin care acestia isi promoveaza jocurile si iti da tie urmatorul avantaj: Daca ai cumparat jocu original ai acel cd-key pe care il bagi u pt validare, poti sa il bagi si in steam si poc ai jocu pe viata. exact ca si la jocu de counter-strike ...

Citeste aici k sa inteleci care e faza si cum sta treaba.

P.S. Tu ai steam nu ?

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
mtF.Amin
Happy Camper

Post by mtF.Amin » 03 Jan 2010, 10:06

Ciubey are dreptate. Grand Theft Auto IV e disponibil pe Steam. Deasemenea, acum de sarbatori ai Pack-ul complet Grand Theft Auto la un pret mai mic.
Image
Image
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 03 Jan 2010, 11:24

Da, am STEAM. Poate o sa cumpar asa cum ai zis tu Ciubey.
EvoSys Addicted
Locked