Ban pe nedrept

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
SWAT429
Nou Venit

Ban pe nedrept

Post by SWAT429 » 28 Dec 2009, 23:56

Vreau sa stiu si eu ce vina am daca nu am id de yahoo messenger iam spus unui admin ca nu am id de messenger ca am id de camfrog gamble429 si id de steam swat429 si lam rugat sa imi propuna cum vrea sa ii dau pozele si el ma baneaza asa ceva este inadmisibil o sa injcerc sa fac uploade si la pozele care zice el sper sa reusesc sa arat ca nu eram codat halflife01.tga - 900.0 Kb halflife00.tga - 900.0 Kb halflife02.tga - 900.0 Kb sper sa va lamureasca astea si nu me de ban ca am luat ban ca doar nu lam luat pe steam da asa ca fapt diver adminul care mia dat e fara minte si inca ceva incercati sa auziti si de alte id-uri nu exista doar yahoo messenger pe lumea asta :naughty:
MeSSy`
Suspect de spam

Re: Ban pe nedrept

Post by MeSSy` » 29 Dec 2009, 00:16

Pozele sunt curate :)
N'ai nici o vina ca nu ai id de messenger dar la ora actuala cel mai folosit este Yahoo Messengeru si e normal sa cerem id'uri de mess. Si gandeste`te cati playeri nu fac misto de admini spunand ca nu au id de messenger si ies dupa ce li se face ss'uri !? HF

L.E : Ban ti'a fost scos , incearca sa intri pe server
Image

Image
basalisk07
CS Team

Post by basalisk07 » 29 Dec 2009, 00:17

BAN REMOVED !! GG, scz de intarziere
have fun :mrgreen:
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Post by rhaoul » 29 Dec 2009, 09:29

Ba e vina lui ca nu are id de messenger.Hai sa pierdem noi o jumatate de ora de fiecare data cand un jucator "nu are id de mess".Nu cumva trebuie sa ne facem noi id de camfrog? :))
Daca esti jucator de cs si joci pe servere romanesti, ai doua metode de a trimite pozele:
1.prin yahoo messenger.
2.le postezi pe forumul serverului.
Cu a doua varianta pierzi mai mult timp si primesti ban pana uploadezi pozele.
Post Reply