reclamatie baddog

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

luc14n
Master of Spam

Re: reclamatie baddog

Post by luc14n » 29 Dec 2009, 19:03

imi place ca va certati pe aici dar baddog nu apare;)) :lol:
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 30 Dec 2009, 15:05

sica eu astept:) iar adminul in cauza nici macar nu se chinuie sa verifice forumul.

-- Wed Dec 30, 2009 16:12 --

deja au trecut cateva zile fara ca adminul respectiv sa viziteze forumul(mai ales acest topic) sa vedem ce are de spus....nu se ia ceva masuri?
Moderator message:
Tinand cont circumstante (craciun, revelion, etc) nu vor fi luate masuri.
ddorinc
DDC

Post by ddorinc » 30 Dec 2009, 18:30

nu fiti si voi rai, o fi omu' in vacanta pe la munte. o sa raspunda el. La Multi Ani! Lasati-o usor cu bautura. #-tease
hG.KID
Suspect de spam

Post by hG.KID » 31 Dec 2009, 16:51

ddorinc wrote:nu fiti si voi rai, o fi omu' in vacanta pe la munte. o sa raspunda el. La Multi Ani! Lasati-o usor cu bautura. #-tease
Eu vreau sa beau bre' :D apa minerala #-crazy .Craciun fericit si un an nou plin de bucurii!!
Image
P3ach
Retired - CS Staff Leaders

Post by P3ach » 05 Jan 2010, 18:48

Postez si eu ca vad ca se duce pe alta panta discutia. Daca se greseste se recunoaste, se iarta sau se iau masuri cuvenite. Din partea mea puteti scrie cum doriti fiecare. Nu am nimic personal cu nimeni. Departe de mine ideea de a tine prelegeri sau morala. Totusi puteti fii mai respectuosi fata de cei ce joaca pe server, chiar daca e prima data cand trag cu pusca. Este un joc de echipa, cateodata playerii sunt mai individualisti, dar mai sunt si alte runde. Ideea este ca se transforma discutia cu fiecare post in ceva urat si nu imi place. Toti gresim. Daca se impune sanctiune se va da, totusi eu zic ca putem fi oameni si trece mai departe peste aceste episoade care se mai intampla cand se joaca cu atata intensitate si pasiune. Cum ziceam, masurile se vor lua, lumea speram sa fie mai atenta pe viitor, atat playeri cat si admini. Bine ai facut ca ai postat, totusi astept si versiunea lui baddog sa putem vedea ambele parti implicate ce au de zis, caci se stie ca sunt 2 versiuni la o poveste tot timpul. Doream doar sa va reamintesc ca jucam impreuna pe server zilnic, de multe ori mai aceiasi playeri, deci sa lasam la o parte intrigiile si ambitiile personale si sa jucam jocul dupa regulile lui. Have fun !
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 06 Jan 2010, 19:57

ddorinc wrote:nu fiti si voi rai, o fi omu' in vacanta pe la munte. o sa raspunda el. La Multi Ani! Lasati-o usor cu bautura. #-tease
eu unu l-am mai vazut pe sv dar poate nu mai stie sa intre pe forum #-tease
Post Reply