reclamatie baddog

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

aiurEah
Suspect de spam

reclamatie baddog

Post by aiurEah » 26 Dec 2009, 16:03

o inceput runda xxx=2009 avea bmb am plecat rush, ma-m uitat pe harta am vazut ca ii in baza cu bmb am zis ca ii afk si sa stau dupa el pana ii da slay sa iau bmb .... am stat dupa el cand mai erau 25 sec o primit 2 slap de la shumy dupa care slay mai erau 20 sec si bmb era aproape de baza.
Am luat bmb am fugit am ajuns aproape de x si mai erau 5 sec si erau si 2 ct in x si nu puteam sa pun bmb si nu mai aveam nici timp.
Dupa care am luat slay de la baddog

[ADMIN] Command: swamy^ used command admin_slap xxx=2009 with 0 damage
xxx=2009 died
Xp3* killed Luc14n with m4a1
[ADMIN] Command: swamy^ used command admin_slap xxx=2009 with 0 damage
[INFO] Gagged Player Has Disconnected ( Unique 'skill )
xxx=2009 dropped
xxx=2009 has left the game
Requesting tempdecal.wad from server
xxx=2009 connected
[INFO] mytu (92.83.191.198, Bacau, Romania) trying to connect. (Distance: 244 km)
xxx=2009 is joining the Terrorist force
aiurEah died
[ADMIN] Command: swamy^ used command admin_slay xxx=2009
[INFO] aiurEah Is No Longer Gagged
[INFO] xxx=2009 (92.85.154.227, Bucharest, Romania) trying to connect. (Distance: 0 km)
[ADMIN] Command: baddog used command admin_slay aiurEah

ia-m zis ca-i fac reclamatie, am iesit de pe srv sa intru sa ma pun spec si cand am intrat am luat kick cred ca tot de la el.
Last edited by aiurEah on 26 Dec 2009, 16:43, edited 1 time in total.
DEViANT
CS Team

Re: reclamatie baddog

Post by DEViANT » 26 Dec 2009, 16:15

Nu mi se pare deloc un motiv bun de reclamatie ! Sincer, e o prostie .. :naughty:
EvoSys Addicted
hG.KID
Suspect de spam

Post by hG.KID » 26 Dec 2009, 16:28

De ce ai pus ce s-a intamplat(din consola) de 2 ori?
Image
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 26 Dec 2009, 16:32

normal ca ti se pare o prostie cand un admin greseste normal. de ce am pus? de aia nu am vazut si nu ma lua pe mn cu greseli de ce am pus si asta
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 26 Dec 2009, 17:23

In primu rand faci greseli mari de ortografie(nu am nimik personal cu tine,dar dk vrei sa iti intelegem problema scrie si u corect si gramatical)...referitor la ce s-a intamplat,dk e asa cum zici u k ai recuperat bmb si te-ai dus in x cu ea consider k ai luat slay degeaba...faptul k te-ai dus in x inseamna k vroiai sa o plantezi...deci intentia ta a fost corecta nu ai fost nepasator fata de bmb.....parerea mea nevinovat...probabil baddog ar fi dorit sa te bati cu cei 2 ct care pazeau x si nu sa te ascunzi....referitor la kick pana ai postat u,ai luat kick de la server..iti da kick dk stai 5 runde afk...
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 26 Dec 2009, 17:33

nu-nu am luat slay si am zis ca-i fac reclamatie.Am iesit de pe srv si am intrat iara ma-m pus spec si imd am luat kick nam stat afk
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 28 Dec 2009, 14:11

Pt un slay facem pe noi... Joaca linistit si nu te mai oftica din nimic. Aveti un talent incredibil generatiile astea care veniti din urma sa iscati scandal din orice. Nu aveti ce manca? Ce va supara? Va este prea bine? :?: Data viitoare hai cu o reclamatie care se poate chema reclamatie. Sa nu uitam ce limbaj ai tu pe server uneori, iar noi inchidem de multe ori ochii ca sa nu ne sari in cap. Vezi-ti de treaba si gandeste cu mintea limpede.
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Post by rhaoul » 28 Dec 2009, 20:26

Intentia ta de a lua bomba din baza pentru a o planta a fost buna.Ai gresit ca te-ai speriat si te-ai intors inapoi cand ai vazut ca in x sunt 2 ct. Te asteptai sa fi singur pe harta? :))
Dorinta ta de a ramane "in viata" a fost mai mare decat aceea de a salva runda in folosul echipei.Nu cred ca luai slay daca te duceai sa-i omori pe cei 2 ct ramasi, chiar daca trecea timpul,chiar daca omorai doar unul sau pe amandoi.Cred ca si baddog iti spunea "gg" daca castigai runda.
Am mai spus eu pe undeva ceva legat de acest subiect si anume:
-ct ramasi in viata primesc slay_team automat daca bomba explodeaza.
-tero ramasi in viata la expirarea timpului si nu au pus bmb-->slay_team automat.
Nu cred ca s-ar mai supara cineva avand in vedere ca nu adminul da slay_team ci serverul.E DE DATORIA ADMINILOR chiar si a jucatorilor de a sesiza eventualii jucatori afk.Toti jucatorii vor sti ca vor fi nevoiti sa puna bomba sau sa elimine adversarii la timp.Oricum aceasta regula se aplica mai mult sau mai putin de catre admini si uneori are ca rezultat reclamatii de genul acesteia.
Nu va afecta pe nimeni aceasta regula, decat pe "actorii" care raman in viata dupa expirararea timpului(tero), respectiv cei care raman in viata dupa explodarea bombei(ct).La sfarsitul fiecarei runde fiecare isi va primi premiul sau pedeapsa cuvenita.Multi jucatori vor fi multumiti in defavoarea celor care nu cunosc regulile de baza ale acestui joc.
Va rog fara pareri contra daca nu ati vazut cu ochii vostrii ce se intampla cu adevarat pe un server care foloseste slay_team automat.
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 28 Dec 2009, 21:20

Eu in momentul acela aveam gag si nu puteam spune nik ,adica dai slay ca face camp sau altceva ,stateam si ma uitam la el . Pe mn m-o deranjat faptul ca am luat si eu slay incercand sa salvez runda si dupa aceea kick..eu nus cine poate in 25 sec sa vi cu bmb din baza ,sa pui si bomba si sti ca mai ai si cativa inamici.... asta m-o deranjat ca dupa ce am stat dupa ala 1:30 sec sau cat am stat incercand sa iau cat mai rpd bmb si sa ajung cu ea am primit si eu slay utmat de kick. Acel jucator cred ca era noob adica nu avea prea multe relatii el cu cs asa ca nu putem da vina pe el:).
Mai vad unii admini care in momentul de fata nici nu erau pe srv nici nu stiu despre ce ii vorba....
si ce zic a asta o postat doar pt un slay (Sincer ii o prostie).... atunci ce rost ar mai avea acest topic? "hai sa-l stergem ca admini nu gresesc niciodata".
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 28 Dec 2009, 21:25

Eu consider ca in cazul de fata aiureah are dreptate, pentru ca nu e vina lui cand playerul respectiv la care fusese bomba nu a pus-o intr-un minut jumate.Nu intotdeauna adminii iau cele mai bune decizii, si fiecare greseste, pe mine ma deranjeaza mai mult faptul ca noi ne straduim sa dam aici explicatii, iar adminul in cauza nici macar nu se chinuie sa verifice forumul.
Image
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 28 Dec 2009, 22:04

pe baddog la-m vazut pe srv nu ia-m spus nik ca dupaia se ajungea la altceva...
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 29 Dec 2009, 10:42

moaaaaaaaaaaama da vad ca ai cam fugit de la orele de gramatica tati #-runhils :naughty:
EvoSys Addicted
Unique 'skill
Suspect de spam

Post by Unique 'skill » 29 Dec 2009, 12:33

Ionutz lasa gramatica dc schimbi subiectul ? #-crazy
Press any key to continue
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 29 Dec 2009, 17:21

yonutzzz(desteptule) daca vezi aici se discuta despre cu tot altceva nu ma lua tu pe mn cu gramatica si .... nu sti stai in banca ta
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 29 Dec 2009, 18:12

Dj^YoNu7z` wrote:Nu mi se pare deloc un motiv bun de reclamatie ! Sincer, e o prostie .. :naughty:
Orice fapta care iti ia ia dreptul la joc fara sa incalci vro regula e un motiv bun pt o reclamatie, iar de faza cu gramatica YoNu7z nu cred k esti profesor sa fi in masura sa vb despre asa ceva. nu doresti sa citesti un post in genu acesta, nu-l citesti , ai acest drept. postul il citeste adminu care are puterea sa traga la raspundere ambele parti .

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Post Reply