unban Donatello ! nu am vazut asa ceva ....

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
Donatello
Incepator

unban Donatello ! nu am vazut asa ceva ....

Post by Donatello » 15 Dec 2009, 11:30

Am luat ban pur si simplu degeaba..
Cica "INAPT" e injuratura...mai mergeti la scoala baieti....!!!

[thumbnail]http://img41.imageshack.us/img41/3783/1naab.jpg[/thumbnail] [thumbnail]http://img705.imageshack.us/img705/3200/2naab.jpg[/thumbnail]

[thumbnail]http://img697.imageshack.us/img697/4976/22naab.jpg[/thumbnail] [thumbnail]http://img402.imageshack.us/img402/324/3naab.jpg[/thumbnail]

[thumbnail]http://img709.imageshack.us/img709/2334/4naab.jpg[/thumbnail]

Ce inseamna "INAPT"

1. INÁPT, -Ă, inapţi, -te, adj. Nepotrivit pentru o anumită sarcină, slujbă etc.; lipsit de putere, de forţa (fizică) de a face ceva. – Din fr. inapte.

2. Sinonime: INÁPT adj. 1. incapabil, neapt. (~ de muncă.) 2. v. indisponibil.
3. Antonime: Inapt – apt, capabil
4. Ortografie: inapt adj. m. (sil. mf. in-) apt !!

Sper ca m`am facut cat se poate de inteles...pt cei ce nu stiau ce inseamna INAPT !!
Image
Image
SabeR
Master of Spam

Re: unban Donatello ! nu am vazut asa ceva ....

Post by SabeR » 15 Dec 2009, 11:40

Cand o sa lasi insultele si aroganta o sa ne mai vedem pe server.
Reclamatie nefondata!

Ps: Consider ca dupa aceasta reclamatie ai primit o pedeapsa prea scurta asa ca am prelungit putin timpul in care te rugam sa lasi limbajul de colt de strada si aroganta aferenta unui mironosite acasa.

89.115.12.47 15-12-2009 @ 11:37:30 - 100 minutes via remote admin
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
Donatello
Incepator

Post by Donatello » 15 Dec 2009, 11:47

Am inteles, dar fiind prima abatere....macar putea sa ma avertizeze frumos...nu sa`mi dea ban...
In fine...i will wait...
Image
Image
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Post by rhaoul » 15 Dec 2009, 12:02

Banul l-ai primit de la mine(30min) pentru ca ai continuat sa comentezi decizia celui care ti-a dat gag.
Sa nu crezi ca daca ti-am dat accept pe mess, o sa-ti permiti sa faci ce vrei pe server.
"Donatello (12/15/2009 11:17:06 AM): cine a dat ma ban pt limbaj?
Donatello (12/15/2009 11:17:13 AM): stai sa vezi ce tii fac de ras
Donatello (12/15/2009 11:17:14 AM): pe forum
Donatello (12/15/2009 11:17:17 AM): in 5 min"
Uite cum 5 minute de gag se transforma in ban 100 pentru cei care in loc sa-si ceara scuze, cer explicatii.
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 15 Dec 2009, 12:02

Gag-ul a fost o avertizare.
Tu ai continuat...

Colegii mei au actionat corect.
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
Donatello
Incepator

Post by Donatello » 15 Dec 2009, 12:24

Bine...aveti dreptate...
De acum stiu cum stau lucrurile...si ma voi purta ca atare !

T.C PLZ !
Image
Image
ddorinc
DDC

Post by ddorinc » 15 Dec 2009, 13:01

Lasand la o parte faptul ca gasesc tracasanta incercarea ta de a jigni jucatorii de cs, observ ca nici abilitatile de search pe dexonline nu te caracterizeaza. Faptul ca tu ai considerat un admin "inapt" nu ai ofensat nu numai persoana in speta, ci toti cei care se ocupa de acest server. Concluzionand din cele spuse de tine faptul ca "inapt" nu este o jignire, te-as putea numi si eu cu usurinta la fel. In concluzie, consider mai mult decat justa decizia adminului, intrucat locul unor jucatori ca tine nu este pe acest server.
P3ach
Retired - CS Staff Leaders

Post by P3ach » 15 Dec 2009, 19:50

Prietene eu foarte frumos am zis ca limbajul tau e ofensator si scrie si in regulament ca nu se accepta. O atitudine sfidatoare la adresa celui pe care l-ai facut inapt, dictionarul il stiu folosi si eu ca am terminat o facultate de specific si vad ca nu ai inteles nici acum sensul. Plus ca acel ,,taci si joaca atunci ! ''cu semn de exclamare a fost cam imperativ. Nu o sa permit sa se vorbeasca urat, jignitor si vulgar la adresa nimanui, a abilitatilor sale ca jucator si a altor ,,subtilitati semantice'' cu referire la starea lor mentala si ca sunt apte sau inapte. O atmosfera destinsa, relaxanta pe server printr-un limbaj civilizat stimuleaza jucatorii. Un gg man sau gg team chiar inseamna ceva pentru unii care sunt jucatori, in loc de o insulta. Nu are nevoie nimeni de galceava din piata si de la job sa fie adusa pe serverul de Cs. Nu am nimic cu tine, dimpotriva eu zic ca ar trebui sa inveti ceva aici, sa nu ramai suparat sau sa iti propui razbunari inutile. Niste scuze, nu fata de mine ca nu le vreau, dar pentru aroganta care ai aratat ca o ai cand te-ai straduit sa iei atitudine si sa urli ca unban ,la ceva ce stiai ca ai gresit, poate incercand sa demonstrezi cuiva ceva, poti zice evosys scuze !
Te astept pe server pentru un joc de cs cand iti revizuiesti limbajul si comportamentul si dupa expirarea pedepsei :)
Donatello
Incepator

Post by Donatello » 17 Dec 2009, 03:32

Asta e aveti si voi dreptate...scuze, imi pare raw...nu vreau sa`mi fac dusmani pe server ca imi place cum se joaca aici...si imi place sa joc alaturi de voi !

Scz` all !
Cu Respect Donatello :oops:
Image
Image
Post Reply