Pentru "dragul" de vim!

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
M1noS
Incepator

Pentru "dragul" de vim!

Post by M1noS » 01 Dec 2009, 17:15

Ce **** tot comentezi pe server ca toti au pretentii la gods?Chiar nu-ti poti vedea de treburile tale trebuie sa ma incluzi in discutiile tale cu playerii dupa server?
Ai uitat cand mi-ai trimis e-mail si ma rugai sa-ti fac admin?Acum iti dai aere de owner?
Comentezi pe server ca am pretentii la admin mare?Parca as fii 1 copil de 15 ani care joaca de 2saptamani counter-strike pe acest server si gata vrea admin.Ma confunzi , am vazut la cat te duce capul si te-am lasat in lumea ta de copil turbat , nu ma injosesc sa stau la discutii cu tine , daca esti pocnit ramai dreaq cu ochii beliti 24/24 ore in fata monitorului si nu o mai forta cu mine!!!!
"Lasa'ma sa te las"
Image
vim
Mini tehnicus

Re: Pentru "dragul" de vim!

Post by vim » 01 Dec 2009, 17:28

Intradevar am dat un mail acum cativa ani, pentru a primi slot, insa mail`ul era trimis pe adresa de mail a ****-ului, nicidecum a ta.
Nu te`am inclus in nici o discutie, ci doar te`am dat de exemplu "asa nu". Motivele sunt evidente.
Pretentii la admin mare ai avut si sti bine asta. Te-a deranjat si inca te deranjeaza faptul ca sorlag nu se baga, iar eu nu am dat niciodata accese pe baza de prietenie sau cunostinte.
Cat despre "ochii beliti" in monitor, asta e treaba mea. Asa imi castig painea. Fiecare se orienteaza catre ce stie mai bine. Unii conduc masini, altii stau cu posterioarele pe scaun, in fata unui calculator.

Aceste lucruri puteai sa mi le spui si pe mail, insa tinand cont ca ai facut`o pe forum, inseamna ca ai vrut ca facand aceste lucruri publice, sa schimbi parerea celorlalti despre mine. Cred ca ai reusit opusul.

Numai bine si las-o mai moale cu insultele.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
M1noS
Incepator

Post by M1noS » 01 Dec 2009, 17:42

Daca vroiam sa fac ceva public despre tine , stii foarte bine ca as avea destule de spus , dar nu intru in detalii.
Pana acum am mai postat?Ai primit vreun mesaj privat din partea mea?Iti spun eu NU!
Si dintre toti mai gasit pe mine exemplu?Esti constient ca daca nu ma lasam de counter-strike , acum nu aveai owner si nu aveai atatea aere.Daca omu te lasa in pace se pare ca nu-ti convine si faci in asa fel incat sa fi bagat in seama!
Ai uitat se pare cine am fost pe acest server , profiti de functia pe care o ai , dar din fericire pentru tine stiu foarte bine cum sta treaba intre tine , Sorlag si acest server...altfel nu stateam la discutii cu tine acum!
Insulte?Crede-ma , chiar nu te-am insultat acum si nu cred ca vrei s-o fac!
Image
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 01 Dec 2009, 17:48

Si ca sa incheiem circul pueril, care era reclamatia ?

I retired from here
M1noS
Incepator

Post by M1noS » 01 Dec 2009, 18:32

Ma abtin sa-ti mai zic ceva , nu stiu ce e ala forum si am postat unde am vazut ochii!
Sper ca ai prins ideea si poate intr-o zi o sa-ti vina mintea la cap , pana atunci n-o mai forta aiurea.
Image
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 01 Dec 2009, 18:35

Daca ai sta sa gandesti la rece, ai constata ca mintea imi este la locul ei ; iar de fortat, nu am fortat nimic si nici nu am de gand sa o fac.

Ma bucur ca am lamurit si asta.

I retired from here
M1noS
Incepator

Post by M1noS » 01 Dec 2009, 19:22

Sper ca s-a inteles ceva din aceste discutii , daca nu s-a putut prin "tacere"....a trebuit sa decurc la acest topic!
Spor la adminat!
Image
M1noS
Incepator

Post by M1noS » 22 Mar 2010, 20:44

Imi cer scuze fata de tine ( lucru care l-am facut si prin pm , dar am auzit ceva si bineinteles iti dau dreptate , asa ca am decis sa rescriu in topicul asta ) pentru jignirile aduse in trecut , dar pot spune ca eram putin furios pentru ce mi-ai facut legat de admin.
Mi-au spus mai multe persoane ca te-am injurata de mama ( Ce **** tot comentezi pe serv.... "ce .... mea" comentezi pe server..... ) lucru pe care nu l-am facut niciodata , nici macar cu un simplu player dupa server , nu-mi sta in fire sa injur de mama.
Te-am apreciat foarte mult de cand te-am cunoscut , stiam ce-ti poate pielea , te-am laudat in fata lui Dorin cand am aflat cine se afla sub numele ala , nu stiu cat demult sti lucrul asta dar in ciuda celor intamplate in trecut am prins o foarte mare ura pe tine , dar am decis ca ura nu-si mai are rostul.
Bineinteles intotdeauna am stiut ca daca ai pus mana pe server o sa iasa ceva frumos , te cunosc dinaintea la toti.
Image
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 22 Mar 2010, 22:29

Tocmai pentru ca ne cunostem de mult timp nu ma asteptam sa reactionezi asa din cauza unui acces. Ti sa spus in cateva randuri ca avem niste reguli, la care se supun toate persoanele de pe server, dar ai continuat sa procedezi cum te taia capul. Nu ma poti acuza de rea vointa nici tu si nici altcineva. Nu am facut niciodata diferente intre admini sau jucatori ; toti au fost tratati la fel.

Mai ai de lucrat la metoda de a iti cere scuze, dar pana la urma intentia conteaza. Scuze acceptate.

You have evolved. :)

I retired from here
Post Reply