[Plugin-Add] Diverse

Skin-uri, harţi, UI, HUD, tutoriale, tips & tricks, etc

Moderator: Moderators

Post Reply
DEViANT
CS Team

[Plugin-Add] Diverse

Post by DEViANT » 22 Nov 2009, 10:54

Postez aici pentru ca am vazut pe mai multe servere si ar fi frumos sa fie si pe evosys . In primul rand, as vrea sa se introduca pluginul acela care arata cate ore jucate ai pe server daca scrii in chat "/ore sau /orejucate" ca sa nu tot intram pe cstats / forum sa vedem cate ore am jucat .
EvoSys Addicted
Icestriker
Incepator

Re: [Plugin-Add] Diverse

Post by Icestriker » 22 Nov 2009, 18:22

Eu vazusem cu ceva timp in urma un plugin care facea sa ramana jos nu doar arma,atunci cand un player murea ci si grenadele pe care acel player le avea.Dupa parerea mea e un plugin folositor,acum nu stiu daca va surade ideea si conducerii :P
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 22 Nov 2009, 19:33

Icestriker wrote:Eu vazusem cu ceva timp in urma un plugin care facea sa ramana jos nu doar arma,atunci cand un player murea ci si grenadele pe care acel player le avea.Dupa parerea mea e un plugin folositor,acum nu stiu daca va surade ideea si conducerii :P

exact .. alt plugin foarte folositor, parerea mea . +1 IcestrikeR
EvoSys Addicted
Unique 'skill
Suspect de spam

Post by Unique 'skill » 22 Nov 2009, 19:50

Ce vreti fratilor sa umpleti srv de pluginuri??? CONTRA pentru amandoua! ...asa vine fiecare cu cate un plugin si se umple srv de ele
Press any key to continue
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 22 Nov 2009, 19:53

NU prea le vad rostu la nici unu dintre pluginurile propuse .. Nu`i tare greu sa dai 2 click sa vezi cate ore ai jucate :) si chestia cu grenadele nici vorba :d ... parerea mea
Image

Image
swamy^
Suspect de spam

Post by swamy^ » 22 Nov 2009, 19:55

Totusi mie mi se par interesante amandoua. Aia cu grenade m-ar interesa mai mult.
Image
Image
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 22 Nov 2009, 20:52

Dj^YoNu7z` wrote:Postez aici pentru ca am vazut pe mai multe servere si ar fi frumos sa fie si pe evosys . In primul rand, as vrea sa se introduca pluginul acela care arata cate ore jucate ai pe server daca scrii in chat "/ore sau /orejucate" ca sa nu tot intram pe cstats / forum sa vedem cate ore am jucat .
Vezi update-ul din 22/Noi/2009

Rugaminte:
Nu mai folositi un singur topic, pentru a discuta subiecte diferite. Creeati un topic nou, daca nu gasiti unul existent ce trateaza subiectul care va intereseaza.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
Post Reply