Unban H8

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
hate
Nou Venit

Unban H8

Post by hate » 17 Nov 2009, 18:08

aim? pe bune? ca am dat doua headuri? primul nu stiu cand si cum l-am dat, dar al doilea am tras pur si simplu sus? nu e voie sa dau head sau? vreau sa vad demo cat de clar "evident" era ca am aim. plus ca aveam si un scor din ala nesimtit gen: 4-7...
opyum
CS Staff Leaders

Re: Unban H8

Post by opyum » 17 Nov 2009, 18:21

Ban dat de mine. Ia si rumega la asta: Link
Inca ce tupeu ai sa intri pe forum sa te si plangi! :)) :twisted:
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
hate
Nou Venit

Post by hate » 17 Nov 2009, 18:49

normal k am tupeu ca ma stiu curat. sunt atatea servere pe care joc, dar pe asta sunt cam de mult. am mai jucat cu nick un_soricel. bine..prima oara jukm cu RezidenT, vechii admini ma cunosc, dar pe care tot un ban AIUREA miam luat. ba frate, deci ma jur, unii admini sunt habarnici. eu ma jur pe ce am mai scump ca nu am nici un cod si nu am avut vreodata. tu poti sa te juri ca am? sa imi moara cel mai drag membru al familiei de am avut cod pe serveru asta vreodata. tu te poti jura la fel? zi ma !!!

-- 17 Nov 2009, 18:49 --

dap, aceeasi chestie...sa inteleg ca nu am voie sa dau din mouse cand trag?normal ca dau in jos de el ca e recoil.si stai, pe rezident park luasem ban k nu aveam recoil...DUUUH , trag de mouse in jos. ba vino unu la mine acasa sa se uite la mine cum joc, sau ne intalnim la un net cafe... ce mor de voi ...
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 17 Nov 2009, 19:55

Copile nu-ti mai toci degetele degeaba in tastatura ca pe oricine ai intreba de pe acest server sau oricare alt server tot acelasi rezultat ai fi avut! Lasa-ma cu impresiile de cunoscator de CS1.6 ca oricum nu impresionezi pe absolut nimeni cu recoil, tras de mouse si tot tacamul. Eu nu ma cobor la nivelul tau si raman pe propria decizie (irevocabila) si nici nu ma intereseaza pe ce servere ai mai jucat. Cauta in continuare locuri unde te poti juca, cat despre EvoSys, ti-ai luat "la revedere" de la el.

Mult noroc!
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
hate
Nou Venit

Post by hate » 17 Nov 2009, 20:30

bine,daca asa stiti voi sa va faceti reclama si tineti jucatorii fideli atunci imi e mila de voi. doar asa pt tine si pt viitor, ai comanda blind, folosesteo !
Post Reply