reclamatie

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

luc14n
Master of Spam

Re: reclamatie

Post by luc14n » 22 Dec 2009, 16:54

poi dak ne uitam in statistica hartilor vom vedea care este mai buna de_dust2x2 sau orice awp :)
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 22 Dec 2009, 17:42

Diversificarea hartilor jucate, invinge plictiseala si rutina.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Post by rhaoul » 22 Dec 2009, 17:43

Scopul nostru de fiecare data, este sa iesim din amorteala diminetii si sa ajungem pas cu pas la un numar destul de mare de jucatori, astfel incat sa putem juca si harti mai mari.
Mai avem si scopul de rula o varietate de harti cat mai mare, nu doar dust2x2, snow si celelalte remake-uri dupa sonw.

Awp_dust si bycastor nu sunt in votul automat si ca drept urmare nu ne ramane decat sa le dam noi la vot.Exista doua harti de awp in votul secundar(awp_evo2,circular) si aceastea nu prea au sanse in fata celorlalte harti gen fy_snow.
Inainte cand votul automat nu exista, adminul era "Dj-ul" care dadea la vot.Ca sa multumesti pe toata lumea(CHIAR SI PE ADMINI) schimbi placa si mai bagi si un awp.Nu poate nimeni sa se planga ca se joaca awp, cand inainte au fost deja rulate 5-6 harti "snow".Se plang doar aceia care nu le cu cu awp si nici nu vor sa invete pentru ca au impresia ca au ales un server pe care nu exista awp.E doar rezultatul faptului ca pe acest server sunt foarte putini admini care indraznesc sa dea la vot un awp.Nu e vina voastra ca nu va place si nu stiti cu awp...e vina noastra ca nu bagam harti cu awp.
Nu o spun cu rautate, dar noi astia de pe evo nu sclipim la capitolul awp.
Eu unul de-a lungul timpului,timp in care nu am mai jucat harti de acest gen, m-am prostit cu awp si cu lipsa de modestie chiar aveam reflexe destul de bune.
In concluzie haideti sa mai ardem din cand in cand si cateva harti de awp(nu aceeasi de fiecare data).
Post Reply