reclamatie admin rhaoul.

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
MNC
Nou Venit

reclamatie admin rhaoul.

Post by MNC » 13 Nov 2009, 09:28

Acum 5 minute jucam linistit 1v3 pe dust2x2,eu tero si rhaoul ct. Evident ca nu faceam rush in primele 10 secunde , ei fiind in superioritate numerica. La un moment dat raman eu cu rhaoul, mai erau 30 de secunde (eu eram in baza la ct, am mers pe scurt) zice : "nu campa". Rhaoul nu cunosti termenul de "camp" ? ... si ii raspund politicos "tu nu camp-ezi?" ... la care

Kicked by Console: "Banned! camp"
Kicked :"Banned! camp"

E vorba de 15 minute... nu e sfarsitul lumii dar... parca... citatnd din regulament :

Campat cu bomba => slap(1-2), slay / kick; la repetare ban max. 15 min
Campat când bomba este pe jos => slap(1-2), slay / kick; la repetare ban max. 15 min.

Sustin ferm si convins ca mai erau 30 de secunde si eu eram in baza la CT... nu am luat slay/kick ... direct ban.
Nu am postat cu scopul de al face in fel si chip pe rhaoul. Doar ca nu mi se pare corecta atitudinea lui, mult superioara peste cea a jucatorilor... in trei cuvinte ... exces de zel... ce strica mult imaginea serverului.

numai bine.
--------------------

proud member of Romanian Hackers Community

ingame mnc
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Re: reclamatie admin rhaoul.

Post by rhaoul » 13 Nov 2009, 10:11

Trei runde la rand ai campat asteptand sa vin eu la tine, ct fiind.Special am asteptat in x(dust2x2) sa vad cat ai de gand sa campezi.Atunci cand te-am intrebat "mai campezi mult?" mi-ai raspuns "tu nu campezi?",ti-am spus ca eu sunt ct la care tu "si ce?".
Daca se intampla o singura runda treceam cu vederea, dar tu ai campat de fiecare data pana apropoape de expirarea timpului, timp in care eu pazeam x.
Il rog pe Vim sa verifice ce s-a intamplat si care a fost conversatia dintre mine si MNC.
Daca ajungeai in x cand mai erau 30 sec cum spui tu si nu atunci cand se inroseau cifrele care indica timpul ramas, era altceva..Ar mai fi si faptul ca aveai o bomba de pus si ca treaceau cele 60 de secunde in care tu trebuie sa parasesti baza(presupunand ca asteptai in baza sa opresti eventualul rush al ct-erilor)
Mie nu-mi pasa daca sunt singur si inamicii 10...incerc sa dezamorsez, respectiv sa plantez bomba.
Treaba cu banul direct e o chestie de recidiva si tu l-ai luat pentru acel "si ce?" sau "tu nu campezi?".Nu ti-am dat slay pentru ca am crezut ca vei intelege.
Am sa fiu mai drastic de acum incolo.
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Re: reclamatie admin rhaoul.

Post by Charliee » 02 Dec 2009, 07:08

MNC wrote:si ii raspund politicos "tu nu camp-ezi?" ...
:lol: :lol: - daca nu l-a injurat inseamna c-a vorbit politicos :lol: :lol:
Post Reply