E|!s^ mi-a furat lopatica

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
Icestriker
Incepator

E|!s^ mi-a furat lopatica

Post by Icestriker » 13 Oct 2009, 19:35

E prima reclamatie pe care o fac si probabil va parea stupida,pe server tocmai se votase harta de_westwood (o harta care mie imi place foarte mult) iar adminul E|!s^ a dat vot dupa prima harta cu "schimbam in train?" pe motiv ca nu este o harta de 20 pers,cand i-am spus ca sunt doar 13 persoane mi-a spus ca au iesit din cauza hartii (au iesit 7 pers dupa prima runda?) si a schimbat harta in train. As dori macar sa se scoata harta din maplist daca tot se schimba dupa ce s-a votat...ca asa,votam o harta si daca nu ii place unui anumit admin se schimba..
Ciubey
Master of Spam

Re: E|!s^ mi-a furat lopatica

Post by Ciubey » 13 Oct 2009, 20:58

OFFTOPIC:
@Icestriker

Sa speram ca e prima si ultima reclamatie pe care o faci.
Pro:
1. Avand in vedera ca de la un timp adminii au mana libera, eu cred ca E|!s^ nu a incalcat nici o regula ci din potriva a incercat sa ajute sv ...
2. Cat timp s-a votat skimbarea hartii, indiferent daca ati dorito unii si unii nu, daca mai mult de 1/2 au dorit harta votata, atunci E|!s^ nu are nici cea mai mica vina (poate una mica care o sa o mentionez la contra punctul 2) ...;

Contra:
1. Daca stau sa ma gandesc de_train a fost pusa in locul lu ww pe motivul ca : a iesit lumea cand au vadut ce harta urmeaza (cea ce nu cred) si ca train e mai mica ca ww... imi suna a "interese"
2. Greseala lui a fost ca a dat la vote la inceputu harti (pe timpu cand eram eu "admin akum 50 de ani :P" aveai voie sa skimbi harta decat in ultimele 5 min) in loc sa dea un cancelvote la cel automat si sa dea el unu "personalizat"

Detalii , Detalii ..

Ultima fraza a ta e dura, dar adevarata... daca nu va place ce pica la autovote, dati cancel si dati un vote personalizat (sper ca se poate si nu vb aiurea), faze din acestea golesc sv ...

Concluzie

*Nu spun ca E|!s^ a calcat pe bec si tr sanctionat, nici nu spun ca a facut bine ce a facut, am adus 2 punte pro si 2 punte contra de care sper sa se tina cont + ca am dorit sa ii raspund lu' Icestriker ca sa inteleaga si el unele lucruri si sa nu mai fie frustrat ca nu a reusit sa joace harta lui preferata.. stai pe sv si iti promit eu ca o sa o joci pana cant de plictisesti de ea :P
*Sper ca nu am uitat nimic de mentionat ...

P.S. Poate unele persoane se intreaba dc m-am bagat, poate unele ma injura, poate altele imi dau dreptate, cum am spus mai sus, doar am vrut sa aduc la lumina unele argumente.... Stati sa mai iau o gura te conopida (da leguma, fara z) si va salut prieteni :P
P.S.S. Daaaa nu aveam ce facee :lol: :lol:

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
e|!s^
Junior

Post by e|!s^ » 13 Oct 2009, 23:54

Deci:D ... erau mult prea multi jucatori pe westwood + ca mai mult de jumate ii gaseai la fiecare colt al hartii , asadar si prin urmare am dat un vote de_train da nu .. din care am lasat mana libera jucatorilor sa aleaga daca vor sau nu , raspunsu a fost Da asa ca am schimbat :D.

asa ca nu am schimbat ca nu imi place mie sau cv harta.. pur si simplu jucatorii au votat . (punct)
Image
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 14 Oct 2009, 00:36

Asta este motiv de reclamatie?
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
Icestriker
Incepator

Post by Icestriker » 14 Oct 2009, 16:54

SabeR wrote:Asta este motiv de reclamatie?
credeam ca forumul acesta e facut pentru a spune pe el ce si ce nu ne convine in legatura cu serverul de cs,daca am gresit imi cer scuze
Ah,si eu nu am spus ca ar trebui/as vrea ca adminul E|!s^ sa fie sanctionat,doar am facut o observatie si am crezut ca aici ii este locul.
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 14 Oct 2009, 16:59

Pai tu ai facut o reclamatie nu o observatie. Este o mare diferenta intre cele 2.
Daca el a considerat ca din cauza hartii a iesit lumea a procedat corect.
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Post by Charliee » 14 Oct 2009, 17:47

F bine ai facut icestriker( ca ai facut aceasta reclamatie/observatie), defapt f bine a facut fiecare in parte, acum se stiu anumite lucruri, iar cine citeste se va dumeri.

Daca e reclamatie sau observatie ramane la latitudinea noastra, a adminilor, prin faptu ca daca vom lua o masura impotriva caruiva sau doar oferim o lamurire (cum s-a intamplat in cazul de fata).

p.s.: de_westwood e harta de maxim 16-18 persoane (daca vrei sa joci un joc frumos )
Post Reply