Un Ban By VaLenTin*mZq

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

valentin*mzq
Nou Venit

Un Ban By VaLenTin*mZq

Post by valentin*mzq » 22 Sep 2009, 18:41

file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Mihala/Desktop/de_dust20002.bmp
file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Mihala/Desktop/de_dust20001.bmp
file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Mihala/Desktop/de_dust20000.bmp
Nu imi mergea messu si daia nu am dat pozele
gMrrr
Happy Camper

Re: Un Ban By VaLenTin*mZq

Post by gMrrr » 22 Sep 2009, 18:56

Pune-le pe un host ca eu nu vad nici o poza.
hurry to meet death or you place will be taken
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 22 Sep 2009, 19:00

Asa-i , le poti pune pe http://imageshack.us/
Image

Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 24 Sep 2009, 23:21

In primul rand un bun gasit, iar in al 2 rand eu il cunosc personal pe valentin*mzq, si daca doriti garantez pt el ... cand si-a luat ban de la gmrr ( din cate am inteles) m-a sunat imediat si ma intrebat ce sa faca. Hai sa va explic care e faza cu el, in momentu respectiv juca cs de la gagicasa, iar cu 2 zile inainte ea s-a plans la mine ca nu ii merge mesu (nici acum nu am inteles exact dc) eu nu am reusit sa ajung pe la ei din motive destul de simple, oricum nu conteaza povestea, ideea e urmatoare. Eu stiu cum joaka baiatu asta(doar eu l-am invatat cs :P) iar cand in cele din urma o sa ajung la fb o sa postez eu personal pozele, pana atunci va rog eu sa ii dati ban (daca e prins cu ceva pe evo eu sunt de acort sa mi se dea si mie ban)

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 24 Sep 2009, 23:32

Atat timp cat nu a vrut sa prezinte pozele, normal ca a primit ban si va ramane pana cand le va posta.
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 26 Sep 2009, 14:33

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 26 Sep 2009, 15:24

Poza 2 ar trebui sa fie "flash full" si nu e. Eu vad destul de bine in poza asta.
Poza 3 ar trebui sa fie "in ceata" si nu e. Se vede normal.

Sper ca ai vazut pozele bine ciubey...nu te-a acuzat nimeni de "vorbe in vant".
Daca cumva joaca pe D3D, e doar problema lui ( e vorba de performantele computerului ).
Pana la alte pareri, banul ramane.
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 26 Sep 2009, 16:15

poza a 2a trebuia să fie cu flash full dar deoarece joacă in Software mode + 16 bit + pl. video model vechi... mă tem ca de acolo se trage problema. Am mai avut un caz (TINTAX)
poza a 3a nu mai poate fi in ceaţă deoarece s-a schimbat player-ul şi deci am sărit la altă faza. Flashul persistă daca jucătorul era incă alive.
Părerea mea e că player-ul e oke. Mai aşteptam ..
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 26 Sep 2009, 16:57

gMrrr wrote:Sper ca ai vazut pozele bine ciubey...nu te-a acuzat nimeni de "vorbe in vant".
m-am uitat si eu akum la poze si sincer kiar nu inteleg despre ce vb (in mare parte)
gMrrr wrote:Daca cumva joaca pe D3D, e doar problema lui ( e vorba de performantele computerului ).
1. joaca pe software (nu stiu dc nu ii merge placa video)
gMrrr wrote:Poza 2 ar trebui sa fie "flash full" si nu e
2. in a 2-a nu e flashuit dintr-un motiv foarte simplu, e spectator pe alta persoana care aceea nu era flash-uita si de aici automat nu avea dc sa apara in poza a 3 flashul... corect ?
gMrrr wrote:Poza 3 ar trebui sa fie "in ceata" si nu e. Se vede normal.
3. flash nu e full din cauza lagului, si putea sa fie un bug de la plugin, s-a mai intamplat, nu ar fi prima data.
gMrrr wrote:Pana la alte pareri, banul ramane.
Ia sa ne mai gandim ptin dupa ce ti-am explicat care cum sa tr, un moderator ar tr sa isi dea seama de asa ceva, parerea mea.

P.S. am citit si postul lui Doppelwhipper. se pare ca stie ceva :P da dupa parerea mea a tr trecut la helper ... ba nu ba nu la slot :P

OFFTOPIC:
valentin*mzq
Nou Venit

Post by valentin*mzq » 26 Sep 2009, 18:43

Bah frate am avut bulan si am primit ban aiurea sa mara mama.Si acum am postat pozele Ciubey,ca eu nu stiu...nu prea le am cu forumurile.Lasati-ma doamne iartama sa joc si eu...De exemplu un admin care zice ca nu am nimik este dopp si ii multumesc ff mult pt asta.
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 26 Sep 2009, 18:56

Ciubey wrote:
gMrrr wrote:Poza 3 ar trebui sa fie "in ceata" si nu e. Se vede normal.
3. flash nu e full din cauza lagului, si putea sa fie un bug de la plugin, s-a mai intamplat, nu ar fi prima data.
Gresit.

Jucatorul o fi "OK", pentru ca nu foloseste coduri, insa atata vreme cat prin setarile care le are la pc si client, i se ofera un avantaj (nu ia flash full), din punctul meu de vedere nu mai e "OK".

@valentin, atentie la limbaj de acum incolo.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 26 Sep 2009, 22:39

vim wrote: Gresit.

Jucatorul o fi "OK", pentru ca nu foloseste coduri, insa atata vreme cat prin setarile care le are la pc si client, i se ofera un avantaj (nu ia flash full), din punctul meu de vedere nu mai e "OK".

@valentin, atentie la limbaj de acum incolo.
Deci stai sa ma explic mai clar. Nu sunt setarile care ii plac lui, sunt setarile cu care e obligat sa joace... iar flashul decate ori am fost eu la el il lua plin iar faza cu lagu, daca te uiti prin logouri o sa vezi ca mai mereu isi ia kick ( de aceea am afirmat 3). iar daca gresesc, din punctu meu de vedere jucati si voi pe software + 16 biti vedeti cum e si dupa ce va injurati zilele dati pe forum. Pt ce sa faci toate astea ?

OFFTOPIC:
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 26 Sep 2009, 23:41

Pentru ce sa faci ce?
Care este subiectul?
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 27 Sep 2009, 13:43

nu i se da nici o atentionare lu VaLenTin*mZq ?
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 27 Sep 2009, 15:06

Ce atentionare?
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
Locked