o parere ptr k-gula?

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

angel
Nou Venit

o parere ptr k-gula?

Post by angel » 07 Sep 2009, 23:19

http://fisierulmeu.ro/52YNGPX5UW5Q/kgula-dem.html
kgula.dem - 4.6 Mb

nu acuz de nimik.
astept pareri de la cei in drept
va multumesc !!!
vandy
Nou Venit

Re: o parere ptr k-gula?

Post by vandy » 07 Sep 2009, 23:33

http://fisierulmeu.ro/52IEQKCEVF0J/K-gula-rar.html

Si eu il acuz pe K-gula cu un demo mic , astept pareri din partea adminilor
Cand i-am facut demo era si adminul aiureah si nu prea m-a bagat in seama ca tot ma strofocam sa ii arat un codat, avea 107 cu 8.

Vreau si eu niste pareri pls ast :naughty:
sa stiti ca demo lui angel a iesit mult mai bn si se vede clar ca are coade, dar cativa admini care erau pe server nu reactionau, sper sa se ia masuri
ip-ul lui k-gula este: 79.119.29.12
va multumesc anticipat
e|!s^
Junior

Post by e|!s^ » 07 Sep 2009, 23:39

e curat baiatu ;) il stiu si personal , joaca de cv tp pe serv , a fost putin absent , cu meciuri pgl alea alea ;) e doar o ,,bestie'' al cs-ului :D avem ce invata :D #-drool #-drool
Image
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 07 Sep 2009, 23:54

:naughty: moa 107 cu 8 e bunicel baiatul ... dar mai are de invatat.

sper sa nu dau de el pe sv =)) k fac infarct ce ma enerveaza gmrr claya sau rhoaul k nu pot juca de ei ...dar sa vezi ce o sa ma enerveze el
angel
Nou Venit

Post by angel » 08 Sep 2009, 00:21

il am si eu pe keN care rupe cs-ul,dar parca la k-gula prea le vede dinainte. mai ales cand sare de la x1 si il ia direct pe ala in cap. fix cu tinta pe el. in sfarsit,asa o fi.
vandy
Nou Venit

Post by vandy » 09 Sep 2009, 20:15

degeaba spuneti e codat 100%, se vede, poate o fi bun el dar at cand i-au fost facute demo-urile era codat, ast parerea unui admin profesionist nu aia care zic "il cunosc personal"., asta e vrajeala, are prieteni cativa admini de il lasa sa joace codat pe server. un admin e sigur aiureah si altii care erau pe server at, vim poate iei masuri pt stiu ca nu tolerezi asa ceva #-angry .
ast o rezolvare.
Reload
CS Team

Post by Reload » 09 Sep 2009, 22:12

k-gula iz back ? :lol:
What's wrong with me ?
Why do I feel like this ?
I'm going crazy now !
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 10 Sep 2009, 00:08

Şi eu îl cunosc personal. Joacă cs de la începuturi. E talent vă spun sincer. E şi dotat cu echipament calumea fapt ce îmbunătăţeşte jocul. E PGL-ist în adevăratul sens al cuvântului. Cunoaşte jocul. Participă la concursuri umblă prin toată ţara, face bani din aşa ceva. Deci e bun, greu de crezut dar e. E ca şi cum ar intra un jucător de pe youtube campion în CPL din ce clan doriţi voi (*aAa*, TEG etc.) poate e prea absurdă comparaţia dar faţă de nivelul la care se joacă pe evoszs aşa arată :D .
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 10 Sep 2009, 00:12

-poi si noi ce facem acuma :)) k ne macelareste ;)) eu o sa stau spectator knd joaca el pentru k nu ash avea nici o shansa :naughty: nu-i corect sa ne invete si pe noi cum se joaca etc si sa ne dea si noua indicati #-drool
angel
Nou Venit

Post by angel » 10 Sep 2009, 11:44

dupa cum am mai zis,cred in jucatori cu valoare,cu toate ca ,trebuie sa recunosc,pentru mine este de domeniul fantasticului :lol: . m-am simtit obligat sa pun demo pe forum,ptr a inlatura orice suspiciune.

ps. atunci,fara suparare,bine ai venit pe server k-gula !!! sau revenit ,daca am inteles eu bine din niste discutii pe aici
jucatori ca el te motiveaza,macar ca te uiti la el,vorba lui luchian :lol: stai spectator,iti aprinzi o tigare,tragi niste injuraturi la felul cum poate juca,termini tigarea,intri in joc,iei cateva hs de la el si reiei activitatile :lol: sau mai e o varianta: te rogi sa pici cu el in team
GG K-GULA
TINTAX
Junior

Post by TINTAX » 16 Sep 2009, 18:49

L-am vazut si eu pe K-gula jukand...s..tot respectul.Se vede ca cunoaste jokul si se vede ca este la alt nivel din toate punctele de vedere.Cred ca am prins si eu seara aia..cand K-gula ne toca marunt si vandy-l injura ca la usa cortului sa scoata codurile...si chiar nu a rectionat in nici un fel..si-a continuat linistit de joc. Nu-l cunosc personal dar...GG...and #-runhils ..poate invatam si noi ceva de la el.
In viata risipim ani, iar la moarte cersim clipe
Nici un om nu este numit om mare daca si-a pierdut sufletul de copil!
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 16 Sep 2009, 19:09

http://www.pgl.ro/site/p/clan/cid/903 Pentru cei care vor sa vada mai multe :) Se poate down si demouri
P.S : Sper ca nu fac reclama :-s
Image

Image
valentin*mzq
Nou Venit

Post by valentin*mzq » 22 Sep 2009, 18:46

Si eu Cred ca are cva.Cand nus admini pe sv joaca de rupe si asa nu pere misca...Parerea mea...
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 22 Sep 2009, 19:09

Haideti sa incercam sa ne obisnuim cu ideea ca sunt si playeri care cunosc cu adevarat acest joc si sunt mai buni ca noi.
Image
GOkU
Vorbaret

Post by GOkU » 22 Sep 2009, 21:58

he he sica mai bun ca mine nu e decat rhaoul #-yahoo #-yahoo
FIE VORBA INTRE NOI / MAI BINE TE-NTORCI LA OI
BECALI PLEACA DIN GHENCEA
VINDE STEAUA SI PLEACA CIOBANE
Post Reply