inca o reclamatie lui kidzor

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
angel
Nou Venit

inca o reclamatie lui kidzor

Post by angel » 07 Sep 2009, 18:14

dupa cum zicea si vin intr-un topic,acest admin "care nu poate trece de pubertate",cunoscut ca si kidzor,este o mare problema pentru serverul acesta. acum cateva minute am intrat sa joc. se juca dust2. cateva ture la rand kidzor a stat numai la panda.cand avea bomba,tot la panda fiind,ramas si ultimul din echipa,i-am atras atentia sa nu stea numai la panda. m-a rasplatit cu un mare KICK. am reintrat si ,cerandu-i socoteala,rasplata a fost pe masura = BAN. vim , charliee si ceilalti am o rugaminte : scoate-ti aerele astuia din cap.cand este el pe server,nu mai poate juca nimeni.totul se face dupa voia lui.
mentionez ca erau pe server doppel , gmrrr...
k1dZor
Happy Camper

Re: inca o reclamatie lui kidzor

Post by k1dZor » 07 Sep 2009, 18:24

1. Am stat intradevar eram la pod .. si se auzeau pasi de sub pot si din tunel , aveam 3 hp deci nu puteam sa ma duc pe ei rush !
2. Ai zis odata kdz sta la panda , nu treb sa freci intruna serveru zicand intruna dai slay dai slay sta la panda datii slay lu kdz !
3. Kick-ul l-ai luat pentru acele insistente care le-ai avut !
4. Banul l-ai luat intrat si spunand " ce ma kdz ai luat adminu si tie prea bine cu el " !
5. La mana o sa iei ban de la mine si zilnic daca mai vb cu amenintari dastea cu mine si nu iti vezi de treaba ta pe server !
6. Treaba cu penalizatul playerilor/adminilor ne ocupam stuff-ul !

Sper ca te-am lamurit de data asta ca sa nu mai faci reclamatii intruna ! Mercii !

[ Post made via Mobile Device ] Image
angel
Nou Venit

Post by angel » 07 Sep 2009, 18:37

1. era vorba de 3 runde care le-ai stat numai acolo cu awp
2. daca era altul cu bmb si statea la panda dadeai kick repede
3. unde este regula ca daca mai ai 3 hp trebuie sa stai ascuns?
4. o sa fac reclamatii pana o sa lamuresc problema cu tine,ca esti cu adevarat o problema. nu stii ce noroc a dat peste tine capatand admin aici.
5. nu am zis decat o data intr-o runda ca faci panda,nicidecum ca am stresat cu astea. am insistat de 2-3 ori numai cand aveai bomba.
6. cand iei kick aiurea ce vroiai? sa te felicit?
k1dZor
Happy Camper

Post by k1dZor » 07 Sep 2009, 18:51

Ti-am mai zis nu te intereseaza pe tine de cate runde stateam eu la panda sunt admini care se ocupa cu asa ceva ! Nu am zis ca e o regula cu 3 hp , nu am luat admin pe noroc ca nu se ia asa ceva aici si sunt admini de 2 ani jumatate , daca era pe noroc zburam din prima luna !

Cu ce vrei sa te mai lamuresc ?

Nu ai luat kick aiurea si nu imi ceri tu mie explicatii pentru comenzi ca esti un simplu player nu intrii tu si incepi sa amenintii in stanga si in dreapta !

Ciaooo !

luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 07 Sep 2009, 21:43

Eram si eu pe sv knd kdz- statea cu bmb si timpul trecea (era harta dust nu dust2) . . . lam intrebat pe kdz dece sta la panda si el mi-a spus pentru ca facem rush .... domul dopp mi-a spus k sa ii fac reclamatie la randul meu i-am spus ca o fac degeaba ca nu se ia nici o masura ... mai trece o rund pac pac pac si la sf ei vad de la un admin (nu imi amintesc care era )ca da slay team la terro :) ca nu pune bmb (asa si trebuia) bine inteles ca kdz nu ia slay k e admin si are imunitate si de odata knd intra Vim ( :)) ) ce sa vezi kdz nu mai statea la panda si cred ca nu mai facea "rush'' ct ;)).

Acum stiu ca o sa sariti majoritatea cu gura ca nush ce si nush cum ......dar am vrut sa spun si eu ceva ;))

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 07 Sep 2009, 22:49

Doamne, Doamne, in loc sa ne avem ca fratii, ne injunghiem pe la spate !!!

Hai sa ne aducem aminte, de reclamatia precedenta la adresa ta, k1dZor, pe ce motiv a fost .. Slayteam dupa primele 15 secunde pe motiv ca i sa parea ca terro "tragea **** de coada" pe d2x2.. asai ?
Faza de azi cam seamana cu cea de atunci ! daca era alcineva avea slay, kick si band e la tine pana akum. si asta nu poti sa spui ca nu e adevarat ...

Angell se vede clar ca relatia ta cu kid cam lasa de dorit, cam de aici pleaca totu...
* plus, ca eu nu inteleg o faza, stiind ca e admin ... cam greu sa primeasca slay deoarece are imunitate, iar aceasta poate fi scoasa doar de la god in sus ...
* sfatu meu e: daca nu reusiti sa va intelegeti, incercati sa nu mai aduceti reprosuri unu altuia, incercati sa fiti cat mai distanti (daca nu vreti sa fie alba, facetio neagra)
* eu vad ca toata faza asta a plecat de la tine angell, daca u te abtineai sa nu comentezi ca kid campeaza, nu primeai nici kick nici ban ... da ma gandesc ca te deranjat ca u ai primit nenumarate slay-uri si banuri de la el pe acelasi motiv ... asai kid ?
*
era vorba de 3 runde care le-ai stat numai acolo cu awp
Hai ca nu cred ca a avut bmb 3 runde consecutiv, si avand in vedere ca avea awp-ul, ce vroiai sa faca rush ?
*
unde este regula ca daca mai ai 3 hp trebuie sa stai ascuns
Hai sa fim seriosi aici, nu tr sa existe regula ca sa fi cat mai precaut cand esti siguri ca poti mori !!

Kid akum e randu tau :P
*
Kick-ul l-ai luat pentru acele insistente care le-ai avut !
nu cred ca asta e motivu, daca spuneam eu sau alcineva ca u stai la panda dadeai maxim gag (cea ce tr sa faci si cu angell) da avand in vedere disputele tale cu el , e de inteles
*
Banul l-ai luat intrat si spunand " ce ma kdz ai luat adminu si tie prea bine cu el " !
sincer eu nu vad nici o amenintare aici.. doar o afirmatie care nu isi avea locu si un motiv ca sa ii dai ban "vekiului tau prieten angello"
*
Treaba cu penalizatul playerilor/adminilor se ocupam stuff-ul !
aici sunt de acord, da avand in vedere "prietenia" ta angello lasa alt admin sa ia decizia in locul tau, cand vine vorba sa il penalizezi. parerea mea. U nu mai gandesti retional cand vine vb de el
*
angello wrote:cand iei kick aiurea ce vroiai? sa te felicit?
aici are dreptate, daca ai dat kick, macar aveai buna itentie sa spui si motivu, la fel si la ban, daca nu ma insel si charliee si vim a rugat tot stafful evosys cand da kick sau ban sa scrie si motivu

Sincer daca nu puteti fi prieteni, pupativa pe palarie si nu va mai bagati in seama. cand vine vorba ca tu kid sa ii dai slay/kick/ban angello/ken, lasa pe alt admin, iar u Angello cand vine vb de kid abtinete de la comentari si asa toata lume e fericita !!

P.S. Nu tin nici cu 1 nici cu altu, doar spun ce cred, aici amandoi ati gresit si aruncati vina pe celalalt. Recunoastetiva greselile si terminati cu tampeniile astea si ascultati sfatu de mai sus !!

Cu respect "un fan" 8)

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
angel
Nou Venit

Post by angel » 07 Sep 2009, 23:15

cu totul de acord cu ce zici ciubey,insa cu 3 corecturi:
1. nu a avut bmb 3 runde,ci am zis ca a stat 3 runde panda. numai la ultima runda avea bmb.
2. sa fim seriosi,nu jucam cu gloante adevarate. ce este daca mori odata? asta de placerea de a juca corect fata de ceilalti playeri .
3. cand esti tero,stiind ca ai de pus bmb si vrand cu adevarat sa o pui,la ce iti iei awp,daca nu ai de gand sa stai la panda?

ps. dupa ce a intrat vim,de ce nu mai campa?
k1dZor
Happy Camper

Post by k1dZor » 08 Sep 2009, 12:52

Da ciubey ms !

Motivul kick-ului i l-am scris !

Tu lucian vezi ca nici tu nu te pui bine cu mine prin comentariile tale inutile , nu inteleg de ce nu va vedeti de treaba voastra pe server ? Te manca luciane sa comentezi ceva ca sa te simti bine ? Si acum intrii pe forum sa zici ca sunt asa si pe dincolo ? Te rog frumos abtinete ca nu esti in masura sa comentezi in situtatia asta , si treaba mea cu dopple si ce a comentat el , e intre mine si el asa ca nu te mai baga ca nu stii !

Cat despre tine angel , pana la urma esti un simplu player si te rog lasa comentariile de genu care ai facut pe server ok ?

Cu cat iti vezi de treaba ta cu atat e mai bine !

Si app ca ziceai de ce mi-am luat awp , acu daca sunt tero numai pot sa joc cu awp sau cum ? Si am stat 1 min la panda nu pot sa zic ca am stat la pod si la tunel , deoarece eram singur si asteptam sa mai iau 1-2 ca sa pot sa ma duc la bomba , si nu imi zice mie ca ce are daca muream o runda , joc cum vreau , eu ma chinui toata runda sa fac frage sa joc frumos sa nu mor , si tu la sfarsit zici , pai dute in ei ce are daca mori =)) ! HAHA

Closed this topic ! Devine plictisitor si o dam in altceva ! Merci !

angel
Nou Venit

Post by angel » 08 Sep 2009, 13:21

topicul asta nu l-am deschis sa ne certam amandoi,tinere .
asteapta sa vina oamenii care tin serverul asta cu pareri
si inca ceva,copile. serverul functioneaza datorita unor simpli playeri ca mine,nu datorita adminilor ca tine

ps. la kick nu ai scris nici un motiv, iar la ban, "abtine-te" (cu mentiunea ca tu ai scris impreuna,fara cratima)
ce motiv este asta? si ptr ban?
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 08 Sep 2009, 13:36

:)) eu stiam k de aceea este pus forumul acesta aici sa imi spun parerea
si daca nu o sa ma pun bine cu tine ce .... oricum nu ma am bine cu majoritatea adminilor asa k unu in plus sau in minus imi este acelashi lucru . . . . si nu comentez ca sa ma simt mai bine ci doar spuneam adevarul:) .Ce daca esti admin asta inseamna sa nu respecti regulile sau cum?
k1dZor
Happy Camper

Post by k1dZor » 09 Sep 2009, 01:57

1 la mana vorbeste civilizat si nu ma face tu copil ca nu am copilarit impreuna cu tine
2 la mana serverul nu functioneaza cu playeri ca "tine"
3 la mana se zice ca ai peste 40 de ani ? si joci cs ? :)) de aici deduceti si voi !

Hai salut !

Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 09 Sep 2009, 08:23

Mdea despre asta vb, jigniri aduse la adresa celuilalt ...
k1dZor wrote:1 la mana vorbeste civilizat si nu ma face tu copil ca nu am copilarit impreuna cu tine
* Hai sa fim seriosi, nici nu aveati cum, + angello e om in floarea varstei, ti-ar putea fi bunic .. numai de aici putin respect ...
k1dZor wrote: 2 la mana serverul nu functioneaza cu playeri ca "tine"
* Ba da, sererul merge datorita playerilor ca mine , ca angello ca lucian si multi altii, aduti aminte cum era cand jucau decat admini ore insir, si le veneau toti draci !!! inca putin si din cauza asta se inkidea s evosysu, cred ca sti foarte bine

* Daca sv nu merge datorita noua? atunci cui ?
k1dZor wrote: 3 la mana se zice ca ai peste 40 de ani ? si joci cs ? :)) de aici deduceti si voi !
* Om cu familie, cu un servici respectabil care in timpul lui liber ii place sa se recreeze la un jok de counter-strike. Ce tr sa inteleg alceva ?

Daca nu puteti sa ajungeti la un armistiriu, terminati cu toate porcariile astea, facetii in asa fel incat unu sa nu existe pt celalalt, terminati cu comentariile aiurea !!!

P.S. Sincer kid nu am nimik cu tine, sau cu angello, numai ca postul acesta este, cum sa spun, nu avea ce cauta !!! asta inseamna ca unii vb degeaba pe aici " dal in *** ce ma intereseaza pe mine ce zice ala?" asai ?

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Post Reply