click aici

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

Post Reply
aiurEah
Suspect de spam

click aici

Post by aiurEah » 01 Sep 2009, 02:17

M-am gandit sa facem un video despre evosys cu muzica,poze,clipuri tot ce vreti putem sa aratam forumu.... nuss ...srv, un filmulet cu cei mai buni playeri.mam gandit ca daca lam pune pe youtube alte site-uri am putea face mai cunoscuta lumea evosys:D acuma astept parerile voastre.... daca sunteti de acord astept in acest topic poze,ce muzica vreti pe timpul vizionerii videoului tot felu de chestii :D ast raspuns
Ciubey
Master of Spam

Re: click aici

Post by Ciubey » 01 Sep 2009, 08:53

Pai, am avut si eu ideea asta mai demult, si l-am rugat pe vim sa bage hltv-ul pe sv, si am si spus ca stau eu si selectez fazele etc... e undeva pe forum, sau am vb pe mes cu el, da nu stiu ce s-a intamplat, se pare ca pur si simplu am uitat amandoi :naughty:

Eu sunt pentru !!

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
`uH.
Incepator

Re: click aici

Post by `uH. » 01 Sep 2009, 09:59

buna ideea...
eu sunt pentru
|TheLegends Never DI3|I'am A Legend|
Image
|SiG CreaTeD By M3|`uH. Styl3|PGL Play3R|
Anyone Are Not Perfect,But I'am Not Anyone,I'am M3:)
Post Reply