Poate-l linisteste cineva pe aiurEah

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
TINTAX
Junior

Poate-l linisteste cineva pe aiurEah

Post by TINTAX » 21 Aug 2009, 23:28

Am si eu o problema cu aiurEah...si chiar nu e prima oara cand este obraznic si cu mine si cu alti jukatori.Acum insa a intrecut masura.Cam asta sa intamplat azum 10 minute: eu mergeam la bmb ca era pusa si m-am pus sa o defuzez :D el era in spatele meu.Si a inceput sa traga..am zis ca are def si l-am lasat pe el...asa era normal.Nu a reusit si ce se vede mai jos a urmat.E pacat ca datorita acestui concurs multi nu mai tin cont ca in primul rand este un joc...care are si el niste regului..iar regula principala este sa fii CIVILILZAT.Trebuie mai intai sa te respecti pe tine...ca apoi sa poti sa-i respecti si pe altii.Multumesc frumos.

*DEAD* aiurEah. : ba idotuel

*DEAD* t0my;x : nula

*DEAD* aiurEah. : daca ani defuse

* t0my;x changed name to putz4N-u
aiurEah. : dc te bagi?

Iojimitsu : ooo domnu :))

Luc14n : vb ma frumos

TINTAX : pe cine faci tu idiot ?

Dj * Za|e (RADIO): Fire in the hole!

TINTAX : ia stai asa

italianu (RADIO): Fire in the hole!
aiurEah. : pai ma

* Promoveaza-ti server-ul de CS 1.6, CZero, CS:S, DoD sau DoD:S, gratuit ! h
In viata risipim ani, iar la moarte cersim clipe
Nici un om nu este numit om mare daca si-a pierdut sufletul de copil!
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Re: Poate-l linisteste cineva pe aiurEah

Post by (sica) » 22 Aug 2009, 00:03

E adevarat , am observat si eu de vreo doua ori cand aiureah a vorbit urat, totusi sa nu crezi ca daca va castiga concursul si va primii acces acesta este batut in cuie.Cine greseste este sanctionat, indiferent de gradul ce il detine.Daca nu se va conforma regulamentului si nu va invata sa fie civilizat cu toata lumea il vom trage la raspundere.
Image
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 22 Aug 2009, 00:29

mare haz pt o injuratura care o fac 'toti' pe srv domnu TINTAX tu ai avut ceva mai de mult cu mn.... pt o injuratura se da gag la repetare ban..... nus pt ce o trb sa faci asta pe forum??? pt ca toti pana la urma ne scapam?si dc ai pus asta aici ? pt o injuratura? , ce sunt eu fata de voi si de admini un simplu player da? daca o facea un admin ziceam da eu deocamdata sunt un simplu jucator pt toti si pt cine vrea prieten .... si faza cu adminu, dc nu ma lasati in pace, joc cat vreau daca imi palce srv normal ca joc eu joc la rank ii vreo problema? daca ii un concurs dc sa nu profit de el ca ocazii de astea nu mai is. tintax mi-am cerut scuze? si inca foarte frumos da? era nevoie s-o chemi si pe alexa...... eu yic ca nu-si are rostu

-- Sat Aug 22, 2009 00:08 --

are dreptate sica el are ceva cu mn ''ca o sa primesc admin'' si ca nus ce ce mi se paote .... cum o zis sica ori ce admin este sanctionat pt greseli indiferent de rank lui

-- Sat Aug 22, 2009 00:08 --

acolo are dreptate sica , sa nu se inteleagea altceva
rhaoul

Post by rhaoul » 22 Aug 2009, 09:07

Aiureah daca tot zici ca vrei sa profiti de ocazie nu mai jigni pe nimeni. Suntem cu ochii pe cei care sa bat in top pentru primele locuri si nu cred ca vreti sa aveti surprize la sfarsitul concursului.
Calm down :naughty:
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 22 Aug 2009, 14:34

eu sunt calm nam treaba cu nimeni... ma inteleg cu toti f bine da mai ma scap cateodata...promit ca n-o sa se mai intample
k1dZor
Happy Camper

Post by k1dZor » 23 Aug 2009, 21:57

Ok aiureah am vbit noi 2 si sper ca nu se mai repeta ! Spor la joc !

[ Post made via Mobile Device ] Image
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 25 Aug 2009, 01:34

hmmm.. ma scuzati va rog frumos ca intervin si eu, dar de multe ori l-am mai prins pe aiurEah. injurand pe server pe foarte multi playeri . Si tin sa spun ca ii injura la modul cel mai general (adica cele mai folosite injuraturi) . Ca sa nu mai povestesc ca in ziua in care am primit eu acces m-a injurat de mama si m-a facut "noob", apoi l-am chemat pe Funky pe server sa il baneze, dar el nega in continuare . Inca odata, scuzati-ma ca m-am bagat si eu in discutia asta , dar am un sfat pentru aiurEah. : sa incerce sa se comporte altfel pe server !
EvoSys Addicted
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 25 Aug 2009, 21:54

mai bine banatima si gata ca-s satul jur , ce te-am injurat? te-am facut noob atat si lai chemat rpd pe funky...hai ca deja..
(sica)

Post by (sica) » 26 Aug 2009, 00:00

Aiureah nu veni cu atitudinea asta, ia orice vorba ca pe un lucru constructiv, nu mai face tu pe nimeni nob si in alte feluri, tu iti vezi de jocul tau si vei fi rasplatit.Incercati sa fiti cu totii prieteni, si sa ajutati serverul, nu sa va cautati unul altuia nod in papura.Sper sa nu mai aud certuri si lucruri slabe intre voi.
Image
`uH.
Incepator

Post by `uH. » 29 Aug 2009, 10:44

hmmm..ce vi s-a intamplat voua cu aiureah mi nu mi s-a intamplat...mi se pare de trb...
|TheLegends Never DI3|I'am A Legend|
Image
|SiG CreaTeD By M3|`uH. Styl3|PGL Play3R|
Anyone Are Not Perfect,But I'am Not Anyone,I'am M3:)
Post Reply