Salut

Toate mesajele care nu se conformează regulilor acestei comunitaţi.
Forum rules
Toate mesajele care nu se conformeaza regulilor acestei comunitati se regasesc aici.
Locked
evo
Banned
Banned

Salut

Post by evo » 20 Aug 2009, 14:15

Sunt aNTO si imi cer scuze pentru comportamentul si limbajul pe care l`am folosit as dori inca sa joc pe serv daca se poate nu o sa se mai intample absolut nimic o sa stau in banca mea. Dupa ce am primit ban pe forum cu numele aNTO am mai jucat pe serv si nu am zis nimic ... asta poate sa zica si doppel si reload .. Chiar imi place serv si nu as vrea sa plec inca ....

Multumesc anticipat si inca odata scuze.

-- 19 Aug 2009, 17:11 --

Mai raspunde cineva inca am ban pe server va rog vreau sa joc...

-- 20 Aug 2009, 14:15 --

haide ma raspunde cineva chiar vreau sa joc pe server :|
Image
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Re: Salut

Post by Doppelwhipper » 20 Aug 2009, 15:17

Vezi aici
evo
Banned
Banned

Post by evo » 20 Aug 2009, 16:27

super numai am si eu voie la o a doua sansa dupa ce ca pe server nu am INJURAT SI NU AM ZIS NIMIC VOI IMI DATI BAN SI PE FORUM SI PE SERVER . De ce nu puteti pur si simplu sa am ban doar pe forum ca pe server n am zis nimic mai ganditi si voi mieji
Image
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 20 Aug 2009, 18:52

Tu trebuia în primul rând sâ gândesti, inainte sa ma batjocoresti si sa ma faci cum ti-a venit tie pe limba. Nu sunt nici primul nici ultimul care da ban pentru jigniri excesive. Aveai o a 2a sansa in cazul in care stateai pe fundul tau si nu postai nici in prima faza. Cu figurile si cu impresiile nu castigi nimic! Sper sa fii umflat la bot acuma cat esti crud.. :naughty: Asta ca sa nu iasa mai urat pe viitor. :)

[ Post made via Mobile Device ] Image
evo
Banned
Banned

Post by evo » 21 Aug 2009, 10:07

da am inteles ca am gresit dar un moderator sa raspunda owner ceva chiar imi place server`ul .... nu am vrut sa injur oricum daca e dati`mi ban doar pe forum ca pe server nu am zis nimic nu e corect... parerea mea
Image
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 21 Aug 2009, 10:19

Felul in care tu te-ai comportat nu este de trecut cu vederea, asadar nu mai ai voie sa joci pe serverul nostru.Pe viitor invata sa vorbesti civilizat, ca si asa se pot rezolva lucrurile, doar suntem oameni, si nu mai da cu piciorul in toate , doar pentru ca nu iti convine un lucru. HF
Image
evo
Banned
Banned

Post by evo » 21 Aug 2009, 18:54

Moderator message:
Acum inteleg de ce mamele nu trebuie sa fumeze in timpul sarcinii. Ies copii ca tine....
Image
Locked