Cerere ban dNg |Zu|

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
DEViANT
CS Team

Cerere ban dNg |Zu|

Post by DEViANT » 18 Aug 2009, 19:14

Buna . Azi pe la orele 18:45 - 19:05 am intrat pe server si a fost asazisul domn "dNg |Zu|" care ne injura pe toti, mai ales pe mine, care mi-a luat familia-n pix (vorba lui Doppewhipper) . Din pacate nu am reusit sa ii iau IP-ul, ca am uitat, eram concentrat sa fac poze la fiecare injuratura adresata mie si jucatorului "margelatulll" . Pe "marge" l-a injurat din cauza unui flash, iar pe mine din acelasi motiv . Poate marge a aruncat flash-ul in fata lui dar tot nu avea motiv sa il injure . De data aceasta, eu nu am aruncat flash-ul greit , asa cum se mai intampla cateodata, pentru ca, el a mers pe cealalta parte . Am incercat sa nu il insult inapoi ci sa ma abtin si sa postez pe forum .
Link de download arhiva cu poze : http://fisierulmeu.ro/50U5Z3P5EOD4/Poze ... i-rar.html .

//Multumesc ! Si jucatorii "aiurEah." si "margelatulll" pot confirma ca nu i-am adresat niciun cuvant injositor sau obscen nici eu si nici "marge" .
EvoSys Addicted
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Re: Cerere ban dNg |Zu|

Post by Doppelwhipper » 18 Aug 2009, 21:35

Fain album i-ai tras :)) gg anyway . Dacă a jucat suficient poate îl vom găsi mâine la players stats şi îi vom putea lua ip-ul de acolo. Oricum ban permanent nu îi vom da, dar ne vom juca şi cu el puţin :P Data viitoare primul lucru pe care să-l faci este să îi iei ip-ul. Ceauless
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 19 Aug 2009, 00:06

Doppelwhipper wrote:Fain album i-ai tras :)) gg anyway . Dacă a jucat suficient poate îl vom găsi mâine la players stats şi îi vom putea lua ip-ul de acolo. Oricum ban permanent nu îi vom da, dar ne vom juca şi cu el puţin :P Data viitoare primul lucru pe care să-l faci este să îi iei ip-ul. Ceauless

Ok .. am uitat sa iau IP-ul pentru ca eram prea concentrat sa iasa cat mai bine "albumul" .. pozele astea sunt facute una dupa alta la un interval de aproximativ 30 secunde - 1 minut :) .. da la codatul ala pe care l-am postat v-ati uitat ? :>
EvoSys Addicted
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 19 Aug 2009, 09:20

la 68% mi se blochează. Am încercat de 3 ori... nimic. Mai încearcă să-l urci odată. Verifică-l prima dată dacă rulează la tine :)
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 19 Aug 2009, 14:39

Doppelwhipper wrote:la 68% mi se blochează. Am încercat de 3 ori... nimic. Mai încearcă să-l urci odată. Verifică-l prima dată dacă rulează la tine :)
Incearca acum noul link . In primele 2 runde nu se vede ca are wall chiar asa tare, dar deja mai pe sfarsit se enerveaza :)) .

http://fisierulmeu.ro/50KJRIHMISZW/No-dem.html ;) sper sa mearga si ca am facut treaba buna .. :>
L.E. : la mine ruleaza perfect, l-am vazut din nou, pana la capat .
EvoSys Addicted
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 19 Aug 2009, 15:16

Baned! :P avea wall ce-i drept :D good job. 8)
Post Reply