...

Toate mesajele care nu se conformează regulilor acestei comunitaţi.
Forum rules
Toate mesajele care nu se conformeaza regulilor acestei comunitati se regasesc aici.
GeNocIdE
Banned
Banned

...

Post by GeNocIdE » 17 Aug 2009, 17:48

nush ce se intampla cu admini ?
swamy^
Suspect de spam

Re: ...

Post by swamy^ » 17 Aug 2009, 18:03

Nu puteai sa dai "Post Replay", trebuie sa faci un post de fiecare data cand intri pe forum?
Banu din cate am inteles l-ai primit pentru injurii la adresa unui admin. O sa te lamureasca el cu mai multe cand va intra pe forum.
Image
Image
GeNocIdE
Banned
Banned

Post by GeNocIdE » 17 Aug 2009, 18:14

prima oara am injurat recunosc meritam gag dar nu ban .....iar a 2-a oara nuam facut nik ..sa=-mi demonstreze ce am facut a 2 -oara!!!!
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 17 Aug 2009, 18:18

Oare câţi din noi adminii am tolera un jucator din moment ce " îţi ia familia-n pix " ? (desigur reprodusă puţin mai frumos) « asta a fost înjurătura pentru care gEnocIde a luat ban. A continuat să se dea rotund în continuare împreună cu prietenul lui aNTO cu care glumea pe seama mea.

Code: Select all

aNTO : genocide esti cuminte? genocide : pana iau gag
« de unde eu am tras concluzia că dacă se întâmpla ca eu să îi dau gag dânsului, m-aş alege cu o înjurătură mai grosolană decât precedenta. Nu ai decât să faci ceva pe el de server exact cum ai mai spus-o. Pa
SnakEffect
Incepator

Post by SnakEffect » 17 Aug 2009, 18:22

in concluzie doppe: ban :)) ... misto gandire
Image
GeNocIdE
Banned
Banned

Post by GeNocIdE » 17 Aug 2009, 18:24

arata-mi unde am scris ca am facut ceva pe srv !!! dupa mai cauta motive....si iti demonstrezca inventezi!!!
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 17 Aug 2009, 18:27

Să îţi demonstrez că mi-ai luat familia-n pix? (snake nu te mai băga in discuţie)
GeNocIdE
Banned
Banned

Post by GeNocIdE » 17 Aug 2009, 21:24

nu ma mai intoarce pe mn... bun familia in pix primul ban bn? iti mai zic odata familia in pix primul ban...(dar al doilea ....al doilea ban pt?ca la aia cu probleme iti zic...) intelegi akm ? sau nu vrei sa-mi raspunzi....mai bn nu-mi raspunzi si gata...decat sa zici iar familia in pix...ca alt raspuns nu cred ca gasesti..eu vreu unban si gata nu mai vb deloc cu tn......vreu sa joc acolo de fan dar-----
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 17 Aug 2009, 23:20

Da măi prieteni hai sa vă explic şi eu ca la ăia cu probleme pentru că în cazurile astea nu am cum să vă spun mai frumos : voi credeţi că rezolvaţi totul printr-o scuză şi gata? Hai spune-mi sau spuneţi-mi pentru că văd că sunteţi mai mulţi împotriva mea Aşa acţionaţi voi de fiecare dată când cineva nu e de acord cu deciziile voastre? Îl înjuraţi pe respectivul de mamă? Îi blestemaţi familia? Şi după care vă pare rău şi vă cereţi scuze? Tu ce crezi omul dupaia se mai uită cu aceiaşi ochi la tine? Sau crezi că tot acelaşi respect ţi-l va acorda şi mai târziu? Ei nu cred... Uite aşa stă treaba şi în cazul meu. De azi înainte te voi trata ca atare (asta depinde dacă cineva din staff cu drepturi mai multe ca mine mă va ajuta să fiu mai îngăduitor şi să mă fac că nu am vazut ce mi-aţi scris).
Dacă te simţi nedreptăţit deoarece prietenul tău aNTO nu a păţit nimic, stai liniştit că îi vine şi lui rândul. Pe tine te-am crezut puţin mai copt la minte dar m-ai făcut să-mi schimb părerea. Rămâne de văzut ce vom face... Numai bine.
GeNocIdE
Banned
Banned

Post by GeNocIdE » 17 Aug 2009, 23:51

1.bey baiatule...eu nu am treba cu nimeni...(dasta se fac propriile conturi pe forum)nu ma pune pe mn la aceasi farfurie cu cine vrei u.. ca e impotriva ta...ca iti spun eu 50 %din srv acela e impotriva ta( u sti asta) eu pur si simplu doresc unban nu am treaba cu aNTO care-ti face tie zile negre si nu mai poti u sa dormi ..(nu ma intereseaza)..nua m trb cu x-ulescu...popescu ..georgescu...
2.iti fac asa pe capitole sa intelegi......arata-mi u mie unde te-am blestemat... ti-am zis sa iesi cu o prietena (daca u crezi ca e un blestem asta i-al asa)
3. noi nu luam decizii pe srv...sa-ti aduc aminte u iei decizi...
4.rau nu mi-a parut scz nu mi-am cerut pana akm..as putea s-o fac
5.
6. multe altele ti le zic pe rand asa... si te cunosc doar de 2 zile pe srv si m-am dat seama cat de bun esti ca om
bafta!!!! sper s-o rezolvam intr-un fel (omeneste)
cat despre ceilelti nu am ce sa sopun akm unban peste 5 min ban..fiti si voi hotarati ....ne trezim ca vrem sa intram pe srv si surpriza...ban:((
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Post by rhaoul » 18 Aug 2009, 01:09

Genocide ti-as zice si eu ceva de familia matii dar ma abtin ca nu e frumos si primesc ban pe forum.

Snakeffect ti-as zice sa ma :* in... cum ziceai tu in alt post dar ma abtin(nu am voie sunt dresat bine).Desii ai incercat tu acolo sa pui accent pe "UNII" ai generalizat prin "dresati mai bine" (se intelege ca ceilalti au fost dresati bine)

Las ca vedeti voi suferinta de admin daca o sa am norocul sa va prind pe server, bineinteles asta doar daca continuati cu ironiile sau jignirile.Las ca va dresam noi pana o sa ajungeti sa va schimbati numele si o sa va jucati cu coada intre picioare ferindu-va sa nu fiti descoperiti,ca de plecat de pe server nu o sa plecati...presimt eu
Sunteti lasati sa va faceti de cap pe forum si daca mai vad vreun post in care va bateti joc de admini am sa va rasplatesc eu pe server.Tinand cont ca sunteti recidivisti abia astept sa va "ard", sa "sufar".Sfatul meu este sa aveti grija ce tastati.
Astea nu sunt discutii de forum si baietii trebuiau sa fie banati de mult.
Stati sa vedeti voi de acum in colo ce patesc aia care mai vorbesc urat sau jignesc pe server.Nu-mi pasa ca au ip-uri dinamice,am rabdare...
SnakEffect
Incepator

Post by SnakEffect » 18 Aug 2009, 10:19

pe tine cine te-a bagat in seama? sau tocmai asta e problema? :))
Image
GeNocIdE
Banned
Banned

Post by GeNocIdE » 18 Aug 2009, 12:40

rhaoul cn esti? n-am auzit de tn:(( numele si prenumele te rog ..cand te bagi in seaman cu mn eu am trb cu doppel... asteapta-ti randul ..nu te mai baga singur in seama.. gresala mea de la inceput a fost urmatoarea:nu v-am intrebat cati ani aveti ...;( ca sa stiu daca am sau nu cu cn sa vb ..
asa ca doppel astep raspunsul tau la postul anterior...:)
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 18 Aug 2009, 13:03

Ai folosit limbaj de şatră pe server şi ţi`ai luat ban. Nu înteleg ce explicaţii mai vrei.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
GeNocIdE
Banned
Banned

Post by GeNocIdE » 18 Aug 2009, 13:17

APRECIEZ CA MI-AI SCOS BANUL DAR DOAR ATAT....NU TE MAI BAGA.. ZI MS CA FACI POSTURI SI ATAT
Locked