Salut. pls unban

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
removE
Nou Venit

Salut. pls unban

Post by removE » 17 Aug 2009, 15:59

Salut. Sa va spun cum sta treaba... Ma jucam pe server linistit, si am luat ban de la "gmr" pe motiv de SILENT DEFUSE, dar eu nu folosesc asa ceva. Si cu doua harti in urma mi s`au facut poze de catre "DOPPELWHIPPER", i le`am dat pe mess si a zis ca sunt CURAT.

In momentul banului aveam numele "ivaN" iar inainte de ban aveam "Let`s GET CRAZY"
SteamID : STEAM_0:0:20021396
IP: 89.34.224.157

Imi place serverul si as vrea sa continui sa joc pe acest server:) . Multumesc anticipat. Salut.

Revin cu o cerere de unban a unui prieten cu nickul "aNTO" si m`a rugat sa ii fac o cerere de unban deoarece are ban pe forum mi`a spus ca ii pare rau cum sa comportat si ca nu o sa se mai intample o sa stea in banca lui ... si va roaga sa ii scoateti banu de pe forum si server

Numele in momentul banului : aNTO
SteamID: STEAM_0:0:18468814
DEViANT
CS Team

Re: Salut. pls unban

Post by DEViANT » 17 Aug 2009, 17:56

removE wrote:Salut. Sa va spun cum sta treaba... Ma jucam pe server linistit, si am luat ban de la "gmr" pe motiv de SILENT DEFUSE, dar eu nu folosesc asa ceva. Si cu doua harti in urma mi s`au facut poze de catre "DOPPELWHIPPER", i le`am dat pe mess si a zis ca sunt CURAT.

In momentul banului aveam numele "ivaN" iar inainte de ban aveam "Let`s GET CRAZY"
SteamID : STEAM_0:0:20021396
IP: 89.34.224.157

Imi place serverul si as vrea sa continui sa joc pe acest server:) . Multumesc anticipat. Salut.

Revin cu o cerere de unban a unui prieten cu nickul "aNTO" si m`a rugat sa ii fac o cerere de unban deoarece are ban pe forum mi`a spus ca ii pare rau cum sa comportat si ca nu o sa se mai intample o sa stea in banca lui ... si va roaga sa ii scoateti banu de pe forum si server

Numele in momentul banului : aNTO
SteamID: STEAM_0:0:18468814
din cate stiu eu .. a primit ban pe forum deoarece are 3 warnings-uri (pentru limbaj indecent pe forum) , iar banu expira dupa 3 zile din cate am inteles eu din regulile forumului . (asta doar daca are ban din cauza warnings-urilor) . Si apropo , il tot vad pe aNTO pe server, cred ca are IP dinamic . Si inca un lucru : e "gMrrr" nu "gmr" ;)

Bafta la la cererea ta de unban !
EvoSys Addicted
gMrrr
Happy Camper

Re: Salut. pls unban

Post by gMrrr » 19 Aug 2009, 00:33

Salut.
Pana in momentul in care actiunea "defuse" va fi redusa la un timp de doar 4 secunde si i se va scoate sunetul specific, banul ramane.
Multumesc
hurry to meet death or you place will be taken
Post Reply