Np

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
SnakEffect
Incepator

Np

Post by SnakEffect » 16 Aug 2009, 11:56

nu cer unban, dar vreau sa se stie k a fost pt un motiv total aiurea si ma convins k nu merita sa mai joc p sv, salut

-- Sun Aug 16, 2009 11:54 am --

Teck<GeNocIdE ******: nu ai voie sa vb nik
SnakEffect: da :)) a scos chatu ratatu
SnakEffect: cik ii zic lu tony k il simt
SnakEffect: si se baga ala in seama
Teck<GeNocIdE ******: da
SnakEffect: cik "o simti?"
Teck<GeNocIdE ******: am citit da
SnakEffect: si iam zis sa vbeasca frumos si ma banat zeul

-- Sun Aug 16, 2009 11:56 am --

antonio_Eraser <3 fani ;x: mi a dat si mie ban
SnakEffect: :))
Last edited by vim on 16 Aug 2009, 13:21, edited 1 time in total.
Reason: Reclama nu era necesara.
Image
aNTO
Banned
Banned

Re: Np

Post by aNTO » 16 Aug 2009, 12:07

Dupa cum spuneam suferiti de adimn baieti vodka si dopp ( sau cum il cheama ) dupa cum am zis pe server si am luat ban: *** suferiti de admin mai iesiti in oras get a life
El imi da mie ban ca am zis "****" aia care injura **** ***** iau gag hai ca mi place sunte`ti **** ***** cautati anturaj *****

Edit : inteleg ca dau eu mai grav , bat tot serverul np sa inteleg ca de asta ati dat ban pentru "****" grow up . Cand va luati steam sau invatati sa jucati astia care suferiti de admin sa`mi dati un b33p dar unul lung sa`l aud hai sal~ no reply *****
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 16 Aug 2009, 12:31

@ Snake
Nu ne intereseaza ce vorbiti voi personal pe YM. Tocmai ai facut reclama prin nick-ul colegului tau. Te-am rugat sa lasi invidia si criticile care nu-si au rostul. De asemenea sa jucati si sa va vedeti de treaba. Banul nu e de la mine.
@ aNTO
Pgl-istule scuza-ne daca nu ne ridicam la nivelul tau de joc; asta nu inseamna ca tre sa fii tare-n gura. Din moment ce eu ti-am vorbit pe nume acelasi lucru il astept si din partea ta. "coae" esti cu prietenii tai. Cât despre life ce sa zic...am una frunoasa am tot ce imi trebuie, poate tu esti lipsit de ceva, poate de cei 7 ani de acasa.
@ Amândoi
Faptul ca va retrageti chiar nu am pierdut nimic. Cu atitudinea asta nu aveti de castigat nicaieri. Tocmai v-ati câcat pe un server unic. Luati-va de mana si atingeti-va pe alt server. Numai bine. 8)
SnakEffect
Incepator

Post by SnakEffect » 16 Aug 2009, 13:53

eu nu vorbeam q adminu si q nimeni altcnv, eu vorbeam q aNTO si nam zis nimic d tine ^^

P.S. mesajele erau d p steam ;) b-)
Image
aNTO
Banned
Banned

Post by aNTO » 16 Aug 2009, 13:59

doppel te cheama in primu rand eu joc pe srv asta ca joaca si snak si suntem prieteni ca ma pis pe el joc pe publice ca toti ruptii NOT ~ ( ma rog tu nu ai treaba tu pe public pe serveru asta de abia faci frag dar pe altele np ) la mixuri numai vorbesc ca te ratacesti pe harta in concluzie DELETE LA CS

ps ; n ai o treaba nici cu adminu PLEIARE
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 16 Aug 2009, 14:32

Incearca sa vorbesti mai pe romaneste si exclude din vocabularul tau colorat sistemul excretor (daca stii ce e ala) si nu te mai da rotund. Daca tu crezi ca adminul l-am luat degeaba e treaba ta. Parerea ta chiar nu conteaza. Te crezi asa de bun la Counter-Strike incat nu mai incape nimeni pe server de tine.
In prima faza eu nu am stiut ca sunteti prieteni si va cunoasteti de pe vremea "pe când ne jucam cu puţele jucăriile în praf". Eu de prima data v-am rugat sa incetati cu atacurile si sa jucati cs, pentru ca nu aveam de gand sa inchid chat-ul pt voi. Ati continuat fara nicio problema iar eu am inchis chatu. Ati continuat cu ciripitul fapt ce m-a iritat dupa care sa ne luati la unşpe metrii.

Nu va mai obosiţi să scrieţi pgl-iştilor că mă doare exact undeva de experienţele voastre de viaţă(ma rog dacă ştiţi ce e aia). :evil:
aNTO
Banned
Banned

Post by aNTO » 16 Aug 2009, 15:04

Moderator message:
Limbajul de baltă îl foloseşti în altă parte.
SnakEffect
Incepator

Post by SnakEffect » 16 Aug 2009, 15:05

doppe... dak nuti pasa nu t mai uita p topic si nu mai face post-uri p carca noastra
Image
aNTO
Banned
Banned

Post by aNTO » 16 Aug 2009, 15:08

np **** il pupa in **** pe owner sa i dea acces mai mare hai cu +1 :x

Apropo mai vinzi CAS LA COLT DE STRADA ?
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 16 Aug 2009, 15:58

Ce replici de 2 bani :lol: :lol: câţi doişpe(12) ani ai măi băiete? :))
snake nu-ţi face tu griji în privinţa posturilor mele. Eu nu trebuie să alerg dupa ele cum fac alţii (gen aNTO :)) )
Apropo de cine să aud ? :lol: :lol: :lol: da cine mai îs şi ăia? Idolii tăi? :lol: apar măcar pe iutub?(youtube) altfel nu mă interesează :))
Reload
CS Team

Post by Reload » 16 Aug 2009, 22:41

lol .. da aNTO asta cine mai e :)) cu dumele lui din gheto.. vine sa ne de-a pe spate
aNTO wrote:: **** suferiti de admin mai iesiti in oras get a life
vezi-ti de treaba prunc ca suferi, suferi rau de tot asa ca iesi in oras, arunca-ti pc-ul pe geam nu iti mai pierde timpul in fata calculatorului cu dume din 2003 :))
What's wrong with me ?
Why do I feel like this ?
I'm going crazy now !
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 16 Aug 2009, 22:57

Doppelwhipper wrote:Ce replici de 2 bani :lol: :lol: câţi doişpe(12) ani ai măi băiete? :))
Are 16
Se vede ca face parte din "departamentul national anti-scoala". Limba romana paf ...

@snakeffect_4s daca vrei sa reformulezi reclamatia, astfel incat sa inteleaga si muritorii de rand care vorbesc doar Limba Romana, esti liber sa o faci.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
SnakEffect
Incepator

Post by SnakEffect » 16 Aug 2009, 23:22

^
|
|
|
si cik yo sufar
Image
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Post by Charliee » 17 Aug 2009, 00:44

Dc va intereseaza atat de mult acest subiect? Dc va intereseaza atat de mult cati ani are aNTO.
Dc trebuie sa inchideti chat-ul din cauza a 2 persoane?
Dc trebuie sa dati atatea explicatii?

admin_Gag daca vi se pare ca vbesc prea mult, injura, vb vulgar, sufera prea mult de ei.
admin_ban daca dau retry dupa gag

Mai simplu de atat nici ca se poate.

Nu am ce sa le reprosez adminilor, dkt ca uneori oricat le-ai explica unor useri de una sau de alta ei tot ca ei vor face.

Responsabilitatea fiecarui user inainte de a se conecta pe server e de a fi constient de regulile de pe aici. Daca nu este, atunci nu are dreptul de a fi nemultumit. Intai se pune la punct cu regulile si apoi poate face reclamatii.
Dar, pt copiii prosti, cand vreti sa faceti o reclamatie incercati sa nu jigniti prin comentariile voastre pe nimeni, ci doar sa explicati ,din punctul vostru de vedere, ce s-a-ntamplat.
Insa daca voi vreti ca in reclamatie doar sa va dati cu pumnii in piept si sa va ... pe admini, in loc sa renuntati si sa va duceti pe alt server, nu faceti decat sa va scoateti si mai mult in evidenta propia voastra mandrie de a fi prost.

Este o vorba:
Un bou nu se abordeaza din fata
Un cal nu se abordeaza din spate
Un prost nu se abordeaza din nicio directie.
SnakEffect
Incepator

Post by SnakEffect » 17 Aug 2009, 09:38

dap, si acum primesc warning prin pm ca vorbesc ca p YM. of, cat se sufera... :roll:

-- Mon Aug 17, 2009 9:35 am --

aa si da charliee, iti respect punctul de vedere :wink:. problema e ca UNII (sa se inteleaga: UNII) admini trebuie dresati mai bine.

-- Mon Aug 17, 2009 9:38 am --

vim, astept sa ma anunti cand ii dai pm si lui charliee ca vorbeste ca pe YM, sau la el nu suferi? :)) , lasa, :*-l in ...

#-bug #-bug
Image
Post Reply