!!! unban !!!

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

man4pot
Junior

Re: !!! unban !!!

Post by man4pot » 04 Oct 2009, 21:38

Salut acu 2 minute ma JUCAM PE SERVER, AM LASAT CS-UL IN JOS PENTRU A DA UN MAIL SI AM REINTRAT,INCEPUT RUNDA, MURIT SI DUPAIA Kicked by Console: "Banned! nu mai veni pe la noi" Kicked :"Banned! nu mai veni pe la noi ?? CE MOTIV??????? :naughty:

SA REZOLVAT UN BAN DIN GRESEALA... THX
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 04 Oct 2009, 23:32

Mi-am cerut scuze deja pt greseala facuta. A fost pur si simplu o greseala de scriere, pe care am remediat-o in aproximativ 5 minute. Imi pare rau, sper sa nu imi mai joace feste tastatura. Multumesc de intelegere.
hurry to meet death or you place will be taken
man4pot
Junior

Post by man4pot » 04 Oct 2009, 23:53

Nu este nici o problema.Postasem deja.Am inteles.Bafta :arrow:
valentin*mzq
Nou Venit

Post by valentin*mzq » 06 Oct 2009, 18:57

Mane te cred ca mai mint :)) si eu da acum laso drq il minti in fata ca nu le ai...In locul tau ziceam ca am cod si gata terminam...
Funky
Junior

Post by Funky » 06 Oct 2009, 19:44

valentin*mzq wrote:Mane te cred ca mai mint :)) si eu da acum laso drq il minti in fata ca nu le ai...In locul tau ziceam ca am cod si gata terminam...
valentine ... las`o mai usor cu posturile ...nu de alta dar le faci de pomana...sau cauti sa aduni puncte ?
Funkeh Za Dog !!!

Image
Image
valentin*mzq
Nou Venit

Post by valentin*mzq » 10 Oct 2009, 21:28

De toate da nush cum ai u 2 puncte la cate posturi ai funky...daca e asa cum maii zis u ca postezi :))
man4pot
Junior

Post by man4pot » 22 Oct 2009, 20:50

Salut acu 2 minute am luat si eu ban pentru reclama asa mi-a aparut , dar cu 1 sau 2 runde inainte sa iau ban , doar am intrebat daca are careva admin pe laleagane ...
my name : KFC # fan # H1ttL3R

*** iopistubei killed KFC # fan # H1ttL3R with a headshot from m4a1 ***
sorLAG : :))

[ADMIN] Command: Fane used command admin_ban No'S permanent (wall)
Kicked by Console: "Banned! reclama"
Kicked :"Banned! reclama"
Connecting to cs.evosys.ro:27015...
Connection accepted by 89.114.12.6:27015
* [Evo.Admin] Privilege
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 22 Oct 2009, 21:37

Banul va expira in mai putin de 20 de minute [21:43:38] . Ban primit de la Basalisk
Image

Image
man4pot
Junior

Post by man4pot » 22 Oct 2009, 21:41

Da dar sincer nu mi se pare reclama ca intreb playery daca are vreunu admin pe laleagane.
Aseara cand am jucam se intreabu unu pe altul "mergem pe laleagane" si era si admin si nimic.

Oricum merci .. :naughty:
man4pot
Junior

Post by man4pot » 16 Nov 2009, 16:15

Deci careva isi bate joc de mine????

Jucam cu numele FKC # circoloco@dc10ibitza dupaceea am schimbat in man4pot si hop bomba. Am vorbit cu un player si cica aveam wall, dar cand joc cu numele de fkc de atata timp(aproape, in fiecare zi) nu aveam wall.

Wallu era asa mare, ca jucasem cu fkc inainte cu 2 runde si aveam scorul 10-12 cu vreo 22 dupacea am schimbat in man4pot am facut cred ca 4 fraguri cu awp-ul si mare wall aveam..

pingu' (RADIO): Go go go!
Dj.AlExXx [dEaG|E] killed FanyCutyt with awp
man4pot killed ok with awp
eXe (RADIO): Enemy spotted.
SuMy killed Luc14n with awp
"admin_nextmap" changed to "de_nuke32"
singurAtic (RADIO): Fire in the hole!
hG.KID killed man4pot with m4a1
Gothic killed Dj.AlExXx [dEaG|E] with deagle
Luc14n dropped
Luc14n has left the game
man4pot (RADIO): Fire in the hole!
eXe killed Gothic with ak47
Dj.AlExXx [dEaG|E] (RADIO): Fire in the hole!
*** eXe killed .:Q:.LeVy with a headshot from ak47 ***
eXe (RADIO): Need backup.
Kicked by Console: "Banned! wall"
Kicked :"Banned! wall

Deci motivul care fiind acela? :naughty: :naughty:

man4pot 89.36.48.137 15-11-2009 @ 20:59:09 wall permanent watch

Deci banul acesta mi sa dat pentru reclamatie watch? Asa se razbuna adminul pe un player? Ce sa mai zic , foarte frumos din partea acestui admin.

-- Mon Nov 16, 2009 16:11 --

MII DE MULTUMIRI TUTUROR ADMINILOR CARE SE UITA LA ACEST POSTA SI NU II INTERESEAZA DE "FRAIERI" CARE VIN SI JOACA MEREU PE SERVER SI CAND NU II CONVINE UNUI ADMIN CARE CRED CA O AVEA "1%" ANI SI CENUSIE, ESTE GRAV.

Macar sa aduca si el pozele care oricum nu mi le-a facut si nici demo nu mi-a facut ..

Admini intotdeauna iau masuri impotriva noastra cum dorest ei( nu comentez asta, dreptul lor) DAR PENALIZATI FRATE SI PE EI ATUNCI CAND GRESESC.
Sincer mi se pare destul de aberant sau este parte " COPILARISME "

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Post by Charliee » 16 Nov 2009, 20:40

nu, nu ai luat ban pt reclamatie.
se purta o discutie intre admini cum ca m-ai luasei ban, si nu se mai cunostea motivul.
apoi am inceput sa ma uit pe tine: si tu te jucai cu tinta in jos (cum ai fi umblat in meniul de coduri :D ) si cum mutai tinta se nimerea sa apara si inamicul exact acolo (coincidenta se pare). si asta s-a repetat de 2 ori. si inainte de asta au mai fost 2 faze suspecte.
oricum banul iti va fi scos, si-mi cer scuze, greseala mea :D

insa, daca vrei sa fi tratat ca un jucator vechi pe acest server, nu-ti mai schimba nick-ul intr-unul mai putin cunoscut.
foloseste nick-ul ala vechi, caci degeaba tu esti vechi pe server, daca ieri nimeni din toti cati eram (eram vreo 7 admini), habar nu avea cine esti.

Salut

p.s.: restul afirmatiilor sper ca ti le vei retrage
man4pot
Junior

Post by man4pot » 16 Nov 2009, 20:45

Ok daca nu este pt reclamatie.Este bine atunci .Ma uitam in jos pt ca umblam prin setarii si prin cfg care il am..Merci si scuzele de riguoare. Ban-ul data trecuta a fost pt ca nu vedea pozele in format poza si daia. #-yahoo #-tease #-crazy

thx bft
man4pot
Junior

Post by man4pot » 04 Dec 2009, 21:37

Jucam acum 2 minute cu numele marbnini pentru ca nu eram inspirat si aveam scorul 2-12 si ma trezesc cu un ban de la domnul invisible ..

Ceea ce nu mi se pare corect.Nu aveam nimic.Nu deramajam pe nimeni.Deci asemenea ban-uri nu mi se par justificate si cu bun simt fata de restul playerilor.
Nu dispuneam de destula inspiratie dar nu cred ca este motivat acest ban chiar daca este el 10 minute.
Nu ma deranjeaza ban-ul ci ideea in sine..
Sper ca nu voi mai avea parte de astfel de neplaceri atata timp cat nici eu nu creez neplaceri nimanui!!!

Kicked by Console: "Banned! invata sa joci si revino!"
Kicked :"Banned! invata sa joci si revino

marbnini 89.36.48.137 04-12-2009 @ 21:29:20 invata sa joci si revino! 10 minutes invizibil

Bafta :naughty: :naughty: :naughty:
Post Reply