Codati prinsi de Dj^YoNu7z`

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
DEViANT
CS Team

Codati prinsi de Dj^YoNu7z`

Post by DEViANT » 10 Aug 2009, 15:15

Salut, azi in data de 10 august 2009 orele 14:50 - 15:15 a intrat un codat pe serverul evosys cu nick-ul "silkroad"
Link de download demo : http://fisierulmeu.ro/49OHES7GN0Z6/silkroad-dem.html
Mentionez ca avea aim si wall (adica codat full option) doar ca a scos wall-ul cand m-a vazut ca ma pun spectator . A intrat pe server imediat dupa ce a iesit adminul Reload. Ne dadea Head din orice pozitie, inclusiv prin pereti inainte sa incep sa ii fac demo-ul . E un demo scurt (2-3 runde , adica maxim 6-7 minute) deoarece am considerat ca se poate vedea bine codul . O sa revin in acest topic cu alti codati ;)

IP : silkroad 92.82.114.14 (admin_showip)
EvoSys Addicted
DEViANT
CS Team

Re: Codati prinsi de Dj^YoNu7z`

Post by DEViANT » 19 Aug 2009, 14:38

Buna din nou ! Imediat dupa ce am postat injuriile aduse mie si margelatului s-a schimbat harta in "de_17b_athena" si a intrat un codat cu nick-ul : "No sounD" . A inceput sa joace cu wall, asa ca i-am facut un demo . I-au zis mai multi playeri cu frumosul sa lase codul, dar el nega in continuare ca are , si zicea ca nu se poate sa aiba cod la scorul de 3-3 . Incetul cu incetul a ajuns la scor de codat in toata regula .
IP : No sounD 195.189.153.74
Link-ul de download al demo-ului : http://www.filefront.com/14313311/No.dem
Link no. 2 : http://fisierulmeu.ro/50KJRIHMISZW/No-dem.html

P.S. : Scuzati ca vin cu atatea plangeri :-ss
EvoSys Addicted
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 24 Aug 2009, 00:00

Azi am mai prins un codat . I-am facut poze, l-am pus spectator, si cand i-am cerut ID-ul a iesit repede . Se uita si tragea prin pereti ca disperatul . Va rog frumos sa il banati . Nickul lui este "asdat0r" . L-am mai vazut pe server tot cu coduri mai demult . IP-ul lui era : asdat0r 86.55.113.242 . Multumesc, si sper sa il puteti bana si numai cu cele zise de mine . O zi buna !
EvoSys Addicted
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 24 Aug 2009, 00:11

Nu putem bana pe nimeni asa, faci demo si il urci aici, fara dovada nu se da ban.
Image
Reload
CS Team

Post by Reload » 24 Aug 2009, 16:51

daca nu ma insel si eu l-am m`ai prins pe asdat0r, cand ii faceam screen si ceream id iesea, are dreptate yonut :)
What's wrong with me ?
Why do I feel like this ?
I'm going crazy now !
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 25 Aug 2009, 02:18

a primit deja ban de la Charliee .

-- Tue Aug 25, 2009 02:08 --

azi a intrat pe server un nou codat . nickname-ul sau era : "cTa*Kui" . i-am facut demo , incercand sa demonstrez prin asta ca avea wall . link de download al demo-ului : http://fisierulmeu.ro/51KZ3PFQBGTF/cta-dem.html
e cam scurt, deoarece s-a schimbat harta si nu am apucat sa surprind mai multe faze . dar in acest demo sunt cuprinse cele mai importante faze .
IP-ul sau este : cTa*Kui 86.124.81.60 .

/Multumesc .
//L.E. nu am observat ca am postat mai sus ca sa revin cu un edit .. scuzati .
EvoSys Addicted
Kui
Junior

Post by Kui » 25 Aug 2009, 14:26

In primul rand acel demo nu este concludent ..aseara am dat destule capuri care puteau fi considerate dubioase.
Explicatia demo-ului : am casti ..joc la sunet si mai ales pe snow harta mica ..se aude tot
tin sa precisez ca aseara mi-au facut poze 2 admini (apa si-kdZ ). Le-am dat pozele pe mess au zis ok, pot sa joc . Apa mi-a facut poze cu flashu..deci era cam imposibil sa am wall.

P.S. : serverul mi l-a recomandat gmrr si nu cred aca ar fi frumos din partea mea sa joc codat. Eu zis sa va mai ganditi...

pace
Last edited by Kui on 25 Aug 2009, 15:56, edited 2 times in total.
rhaoul wrote: Aici esti pe forumul serverului cs.evosys.ro cel mai tare server din lume si din cosmos.Connect cs.evosys.ro si viata ta se va schimba,o sa ai noroc in dragoste si o sa ai mari castiguri materiale.Suntem perfecti,niciodata nu avem codati si nimeni nu injura.In timp ce tu joci la birou, cs.evosys.ro va lucra la cubuletele tale iar tu vei avea un abdomen model si brate sculptate fara sa depui niciun efort.
(sica)

Post by (sica) » 25 Aug 2009, 14:54

Da, ai dreptul la replica, deaia este forum , ca sa discutam cu totii aici.
Image
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 25 Aug 2009, 22:08

Salut.
Ioane de data asta te inseli, si nu zic acest lucru doar pentru faptul ca ne este prieten si fost coleg ( ca admin )...Stim foarte bine cum joaca, chiar noi i-am recomandat serverul. Si in demo pe care l-ai facut tu este un singur frag sa zicem ciudat, dar stiu ca joaca la sunet mai tot timpul. Va rog si pe ceilalti sa va uitati la demo cu atentie si sa va spuneti parerea.

Multumesc
hurry to meet death or you place will be taken
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 26 Aug 2009, 00:27

Ok, va rog sa ma iertati .. pe cat pot incerc sa nu mai fac alta data greseli de genul acesta, si sa injosesc un player spunand ca are cod, cand colo nu are . nu modific postul anterior stergand demo-ul ca sa nu iscam ceva cearta, dar inca o data, va rog frumos sa ma iertati pentru greseala asta !
EvoSys Addicted
rhaoul

Post by rhaoul » 26 Aug 2009, 09:13

wall/noflash --> admin_ss,admin_screen
aim/no-recoil-->demo
Daca esti sigur ca un jocator are wall si joaca pe fata fara sa se fereasca, poti sa-i faci demo.
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 27 Aug 2009, 12:20

Buna din nou .. azi pe la amiaza am prins inca 2 codati intr-un singur demo . Amandoi aveau aim . Unul avea nick "swat" si celalalt "Legacy | yDe" .Swat a scos aim-ul cam la un minut dupa ce m-am pus spec, dar apoi l-a reactivat dupa cateva minute . Apoi, cand a murit swat, si a trebuit sa stau spec pe un alt player, am constatat ca si Legacy are aim :)) . Stiu ca suna ciudat, dar asta e :)) . Link download demo : http://fisierulmeu.ro/51RVTBJRDT84/swat-dem.html
IP-uri :
Legacy | yDe 188.26.205.37
swat 85.207.43.220

Multumesc , si scuze ca vin cu atatea plangeri, si cu atatea demo-uri .
EvoSys Addicted
rhaoul

Post by rhaoul » 27 Aug 2009, 14:41

Ultimul demo cu swat nu il pot vedea...probabil e prea mare,habar n-am.
Daca nu prinzi nimik in 2-3 runde da-i stop si fa alt demo ca sa nu ne plictisim cand il vizionam.
Va rog nu banati nimic pana nu vedeti fiecare demo in parte.
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 04 Sep 2009, 00:41

Azi a intrat inca un codat . Nickul lui era : "FanteZhy" . Avea un aim de rupea harta in doua. I-am facut un mic demo, pe care il puteti descarca de aici :
http://fisierulmeu.ro/528CL2T3C4Z4/fanthezy-dem.html
IP : 79.114.64.125
EvoSys Addicted
Post Reply