Reclamatie kdz

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
mysteriosso
Banned
Banned

Reclamatie kdz

Post by mysteriosso » 05 Aug 2009, 17:36

Vreau sa fac si eu o reclamtie adminului kdz k1dz0r sub vechiul nume era mapa dust2x2 si acest admin a dat slay team celor de la tero ...cu toate ca mai mult de jumatate de echipa ori eram la scari ori treceam deasupra ....dupa ce il intreb de ce a dat slay imi da kick .... cu toate ca la mai intrebat si un admin de ce da slay si nu a raspuns ....mia spus ca nui treaba mea ...si mia dat kick am intrat si mi-am vazut de treaba mea ..... sper sa se ia masuri asupra acestui admin care cam sufera ... pakat ca nu mai am in consola convorbirea ca va aratam si dovezi ...
Am mult prea multe vicii ca sa fiu baiatu bun..Amestec zi de zi mai multa iarba cu tutun!
Image
k1dZor
Happy Camper

Re: Reclamatie kdz

Post by k1dZor » 05 Aug 2009, 17:57

Buna reclamatie ! Ok sa-ti explic cum sta treaba : Deci de 3 runde ... echipa ct castiga iar voi ati inceput usor usor sa incepeti cu panda in baza ! Am trecut cu vederea o runa , doua , la a treia tot teamu era la voi la baza mai erau 30 de secunde , si tu imi zici ca erai la scara ? Unde ai fost pana atunci ? Asa ca nu mai intrebati disperati de ce slay team ca stiti foarte bine ! Have FUn !

[ Post made via Mobile Device ] Image
Post Reply