ban

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
3.puncte
Nou Venit

ban

Post by 3.puncte » 28 Jul 2009, 19:33

deja sunteti incredibili .... pt vim frate cand jucam tot pe dustyaztec acum ceva zile cand dadeau ct rush de nici din baza nu puteam iesi si am zis mai usor cu rushu mi s-a atras atentia de la admin ca e free game si sa nu mai tip atat ... azi cand la fel se facea rush am campat in baza si dai slay ... nu mai inteleg .... si dupa ce te intreb de ce dai slay imi zici daca stiu sa citesc de parca sunt analfabet ... de unde stii tovarase ca nu am mai multa carte decat tine ??? desi cred ca am din moment ce te-ai suparat ca ti-am atras atentia ca ai scris aiurea "sti" ... evident ca in mandria ta de admin ce ai zis ii dau ban astuia ca ma cam dispera doar am admin ce mama "...." nu?? nu am nevoie de nici un regulament din moment ce nu se respecta rush se permite camp nu cand e free cand nu mai e .... cand se supara adminii ca nu le convine numele sau cand ii raspund jucatorii care ii iau peste picior cand de fapt adminii sunt cei care fac lucru asta prima data .... stiti ce fratilor bagati-va si serveru si forumu undeva sa zic asa ... pacat ca e bine aranjat si serveru si forumu dar nu are rost sa joci pe el din moment ce jucatorii nu sunt respectati cum ar trebui ... nu te mai chinui sa raspunzi da ban si pe forum si cam atat ... succes cu serverul
vim
Mini tehnicus

Re: ban

Post by vim » 28 Jul 2009, 19:43

Punctul #3 de la Reguli Generale din regulament

Code: Select all

RUSH este permis. Tero plantează bomba. / CT dezamorsează bomba.
Asta te`am trimis sa citesti. Nu era insinuare ca nu sti sa citesti sau ca m`ar fi deranjat faptul ca mi`ai atras atentia. Cat despre aluzile cu "bagatul" serverului undeva, incearca sa le lasi la o parte cand postezi pe forum.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
Post Reply