pt domnul pichu

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Valentina
Nou Venit

pt domnul pichu

Post by Valentina » 29 Jun 2009, 14:34

in primul rand vreau sa`i multzumesc domnului Pichu pt ban.
in vaz`ul lui don luciano :D http://www.urcaok.net/download3.php?file=346390

poftim domnul Pichu.http://www.urcaok.net/download3.php?file=346390
o sa`mi fac si alt id pt domnul pici.

86.107.238.86
Last edited by Valentina on 30 Jun 2009, 13:47, edited 3 times in total.
luc14n
Master of Spam

Re: pt domnul pichu

Post by luc14n » 29 Jun 2009, 15:33

mai bine puneai si pozele decat sa pui toata conversatia aia .;)) 8) #-tease
Valentina
Nou Venit

Post by Valentina » 29 Jun 2009, 16:00

lucian am pus si pozele omu lu dumnezeu :))) poate daca te uitai la sfarsit vedeai acolo un link :))) dar asta e.....e greu http://www.urcaok.net/download3.php?file=346390
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 29 Jun 2009, 16:50

Hai sa îti explic de ce, probabil, Buzz!!-urile lui Pichu nu au fost vizibile pe id-ul tau. Mai mult ca sigur Pichu te-a contactat prin bara de adrese (aia sus acolo de circula mesaje in ea ca de ex: Type a mobile number sau type an email adress sau a Yahoo! id ). Ei in cazul in care tu ai bifata optiunea prin care ignori invitatiile la conversatie sau mesajele persoanelor care nu sunt in lista ta actiunile lui Pichu sunt in zadar :) deci nu e nevoie sa iti faci alt id pentru Pichu. Iar din moment ce i-ai putut trimite pozele lui Reload acesta probabil te-a adaugat in lista lui de adrese :D
:arrow: 1. next time incearca sa selectezi paragrafele din consola cu adevarat importante.
2. Pozele par in regula. Asteptam sa citeasca si Pichu postul acesta si daca va fi de acord sa iti scoata ban-ul 8) Ne bucuram ca ai ales Evosys si speram ca pe viitor sa nu mai ai parte de experiente neplacute :mrgreen: numai bine ...
Valentina
Nou Venit

Post by Valentina » 29 Jun 2009, 17:49

faza este ca nush daca ai citit......eu i`am zis sa`mi dea id`u lui sau sa astepte sa intru pe alt id ca sa`i dau pozele....si i`am zis sa astepte deoarece,in momentu acela ii trimiteam pozele lui reload si se trimiteau greau....din cauza net`ului.nu al meu :d ci a lui.dar asta este mai dam si de admini din acestia care nu vor sa inteleaga un lucuru.el traia cu impresia ca fac misto de el sau ceva de gen,si ce`o fi zis,gata am prins`o si acum o da in diverse :)) in fine.MS anticipat.....si inca ceva poate sunt fete si mai bune ca mine la Counter-Strike.
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Post by rhaoul » 29 Jun 2009, 18:32

Cred ca cea mai buna expliatie a fost data de Doppel...mi s-a intamplat ieri si mie cu un jucator, pana la urma le-a luat sica.
App Valentina daca cunosti fete (fete din cap pana-n picioare) cheama-le pe server sa le killerim.Eu nu cred ca exista fete bune la cs, trebuie sa dovedesti... #-crazy
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 29 Jun 2009, 19:05

Valentina draga tu spui ca eu am citit printre randuri si nu am inteles mare lucru din ce ai spus tu dar ...:
Valentina wrote:eu i`am zis sa`mi dea id`u lui sau sa astepte sa intru pe alt id ca sa`i dau pozele....si i`am zis sa astepte deoarece,in momentu acela ii trimiteam pozele lui reload si se trimiteau greau....din cauza net`ului
In cazul in care iti dadea id lui si tu intrai de pe un alt id nu era tot aceeasi conexiune la net? Nu mergea de asemenea foarte greu sau deloc? Sa zicem ca am inteles partea a 2-a (accea in care l-ai rugat sa astepte).
Valentina wrote:asta este mai dam si de admini din acestia care nu vor sa inteleaga un lucuru.el traia cu impresia ca fac misto de el sau ceva de gen
Noua astora de pe Evosys 8) nu prea ne place sa asteptam stii de ce? Pt ca se gasesc foarte multi sa decupeze poze (sa le modifice) in asa hal in care daca esti grabit (cum ai prefera tu) exista riscul sa nu observi "modificarea" :lol: ... Pe serverul nostru nu te ia nimeni la misto, e doar un server pe care se respecta poate prea la sange regulamentul, spre deosebire de alte servere unde nu iei gag pentru o prescurtare in care este amintit un organ :P
Cam atat am avut de spus. Daca vrei sa vezi in ce hal se modifica o poza sa-mi spui si te voi contacta sa iti arat o mostra :mrgreen:

@ rhaoul #-crazy
rhaoul wrote:App Valentina daca cunosti fete (fete din cap pana-n picioare) cheama-le pe server sa le killerim
Profesore vezi ca fetele sunt grele de cap #-drool :lol: da imi place ca te straduiesti #-yahoo
(sica)

Post by (sica) » 29 Jun 2009, 19:21

Sa nu uitam ca Amar ne dadea lectii la toti de cs :))
Image
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 29 Jun 2009, 20:08

Valentina wrote:lucian am pus si pozele omu lu dumnezeu :))) poate daca te uitai la sfarsit vedeai acolo un link :))) dar asta e.....e greu http://www.urcaok.net/download3.php?file=346390
:oops: scuze nu am vazut ... ma uitasem putin pe conversatia si ma plictisesm sa dau pana jos
inca o data scuze #-tease #-tease
Valentina
Nou Venit

Post by Valentina » 29 Jun 2009, 20:37

Doppelwhipper : In cazul in care iti dadea id lui si tu intrai de pe un alt id nu era tot aceeasi conexiune la net? Nu mergea de asemenea foarte greu sau deloc? Sa zicem ca am inteles partea a 2-a (accea in care l-ai rugat sa astepte).

aici nu era vb de netu meu....ci de netu lu reload....eu am specificat :) de la mine se tremite foarte bine.Nu mai am rabdare dc nu`i zicetzi un admin dintre voi lui piciulica sa intre pe forum sa ia pozele si sa`mi scoata ban`ul am asteptat foarte mult zic eu........sau asa respectatzi regulamentu?:D
Tornada

Post by Tornada » 29 Jun 2009, 21:19

nush care a venit cu o explicatie mai sus in care zicea k am scris in bara de sus id si am dat enter,aia este prima varianta care o folosesc si in caz k nu imi raspunde la lucrul acela ma gandesc prima oara la chestia k poate are bifata optiunea sa nu primeasca mesaje decat de la cei din lista(nu sunt admin de ieri/azi ca sa nu stiu de treaba asta) i-am dat si add dar tot nu mergea.daca cititi in tot "carnatul" acela de text care la copiat ea o sa vedeti k am si spus acolo k nici add nu merge sa ii dau.iar pt tine valentina sa sti k am asteptat si id-ul acela pe care spuneai k il schimbi dar nu mi l-ai spus.de aceea ti-am dat ban si i-am spus lui reload sa iti spuna sa pui pozele pe forum.mie nu imi place sa iau pozele prin intermediari decat in cazuri speciale.data viitoare sa speram ca iti v-a merge id-ul.Bafta.lasa si un ip ca sa iti scot banul in cazul in care inca mai esti banata
Image
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 30 Jun 2009, 00:49

Pichu wrote:lasa si un ip ca sa iti scot banul
Apare în poze :mrgreen:

Code: Select all

86.107.238.86
Valentina
Nou Venit

Post by Valentina » 30 Jun 2009, 01:41

Doppelwhipper sau ii place sa ma faca sa astept :)) cum naiba la reload a mers si la tine nu......si app daca n`ai citit mai sus nu aveam multi mess inst si asteptam sa i se trimeata pozele lui reload......si pe forum am intrat eu nu mi`a zis nimeni,reload doar mi`a dat link`ul la forum.Ce rost avea sa nu`tzi rasp?:))) ma gandeam ca ai mai multzi anihori decat pari ....dar se pare ca m`am inshelat.....oricum am facut alt id asta asa pt tine sa nu te mai fac sa asteptzi :D

oricum o sa mai mi se faca screen`uri....sper sa nu mai patzesc ce`am patzit azi ;))
Tornada

Post by Tornada » 30 Jun 2009, 19:44

din limbajul tau de messenger se pare k am mai multi
anihiori
decat tine.dar cine stie,in fine nu stau sa ma "cert" cu tine.alta data sa raspunzi la timp si sa nu mai stai atat.pt k daca am sta la fiecare jucator cate 5-10 minute noi cand ne-am mai juca??
Image
Valentina
Nou Venit

Post by Valentina » 30 Jun 2009, 19:59

mi`am creat alt id...asa ca stai linistit
Post Reply