unban pls

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

DrinK*VoDkA
Incepator

Re: unban pls

Post by DrinK*VoDkA » 24 Jan 2009, 12:17

hai k e hazliu taut asta #-tease
Taut
Nou Venit

Post by Taut » 24 Jan 2009, 12:29

deacord cu tine...
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 24 Jan 2009, 14:18

Taut o faza e clar ai jucat cu coduri ai fost prins asta inseamna ban permanent...
U ai spus ca ai intrat cu Ogc ca era altu codat pe sv si te enerva .... de unde stim noi ca spui adevarul
Sa spunem ca e asa cum ai spus u, da faza asta nu iti da drept nici tie si nici unui alt jucator sa intre cu wall sau mai stiu eu ce doar sa demonstreze ca e mai bun ca un codat...la mijloc sunt jucatori cinstiti si u ar tr sa te iei dupa ei, in loc sa intri cu wall spuneai/kemai un admin sa se ocupe de pers respectiva, sau treceai spec si faceai demo....

Acum suporta consecintele pt faptele tale...Bye Bye si imi pare bine de cunsotinta, ne vedem pe alt sv :P poate

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Post Reply