ban

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Ciubey
Master of Spam

Re: ban

Post by Ciubey » 05 Dec 2008, 20:23

da remove-flash spun sigur ca nu avea la faza aia, daca mai banati pt cineva cu remove flash fiti sigur ca are...de acea exista comanda admin_screen, NU???

Si nici wall nu mi s-a parut ca are in demo, oricum. Nu eu decid, decat imi spun parerea
Last edited by Ciubey on 05 Dec 2008, 20:47, edited 1 time in total.

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
daneloss
Nou Venit

Post by daneloss » 05 Dec 2008, 20:39

nuti mai da cu parerea deloc, nu folosesc niciun fel de cod nici nu stiu ce e ala remove flash taci..lasa un admin capabil sa decida ca nu cunosti nimik.
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 05 Dec 2008, 20:48

daneloss wrote:nuti mai da cu parerea deloc, nu folosesc niciun fel de cod nici nu stiu ce e ala remove flash taci..lasa un admin capabil sa decida ca nu cunosti nimik.
:P :P Admin capabil, :P :P deci eu nu sunt capabil :P :P , stiu eu la ce m-am referit cu fraza "Nu eu decid", si el stie

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
dReam
Junior

Post by dReam » 05 Dec 2008, 21:27

remove flash nu are...problema e ca are momente in care ii tremura tinta si asta nu pot eu sami explic...astept sa explice el dc ii tremura asa tinta...parerea mea ca are wall +aim pe care le activeaza si apoi dupa ce vede harta le scoate..
Just dream.......
daneloss
Nou Venit

Post by daneloss » 05 Dec 2008, 21:29

dream nush cn esti dar iti pot explika ..ai dreptate imi tremura tinta pt ca am maus cu bila si il misc asa pt ca alfel nu merge:|:|:|:|:| merge foarte greu ...trebuiau facute poze pt wall si pt aimm nam dat niciodata mai mult de 3 capete la rand pa sevar ..nam nimik scoateti banu mai repede ca din 3 in 3 zile iau ban aiurea!!!
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 05 Dec 2008, 21:31

dReam wrote:remove flash nu are...problema e ca are momente in care ii tremura tinta si asta nu pot eu sami explic...astept sa explice el dc ii tremura asa tinta...parerea mea ca are wall +aim pe care le activeaza si apoi dupa ce vede harta le scoate..
am obs si eu ca ii tremura tinta, oricum daca obs cand se opreste nu mai tremura, acum sunt 2 posibilitati, ori ogc, ori ce spune el

OFFTOPIC:
daneloss
Nou Venit

Post by daneloss » 05 Dec 2008, 21:34

sa vina un adminnnnnnnnn ca numaii pott vreau sa joccccccc nam ogc=))) imi tremura ca am mausu prosttt cu bilaaa!!dohhhh .
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 05 Dec 2008, 21:37

daneloss wrote:sa vina un adminnnnnnnnn ca numaii pott vreau sa joccccccc nam ogc=))) imi tremura ca am mausu prosttt cu bilaaa!!dohhhh .
scuze ca iti spun, a u esti batut in cuie.

Fraza precedenta nu era adresata tie. Iar daca nu ti-ai dat seama, noi 2 suntem admini :twisted:

OFFTOPIC:
daneloss
Nou Venit

Post by daneloss » 05 Dec 2008, 21:40

nu meam dat seama ca sunteti admini, pt ca asteptati decizia altora ,credeam ca sunteti..playeri dak esti admin scoate banu ala luat degeaba;)
dReam
Junior

Post by dReam » 05 Dec 2008, 21:44

ai perfecta dreptate ciubi.Daneloss asteapta raspunsul lui vim sau charliee ca ei dau raspunsul final.
Just dream.......
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 05 Dec 2008, 21:55

dReam wrote:ai perfecta dreptate ciubi.Daneloss asteapta raspunsul lui vim sau charliee ca ei dau raspunsul final.
, sau adminu care i-a dat ban :) #-drool

OFFTOPIC:
Motanel
CS Team

Post by Motanel » 06 Dec 2008, 02:17

am fost zapacit atunci, motivul scris cand i-am dat ban nu corespunde cu demo`ul... la care nu-mi explic de ce ii tremura tinta... iar faza cu mausul cu bila eu zic ca-i vrajeala...

Banul trebuia dat pentru ogc... deoarece mi s-a parut ciudat tremuratu ala ...
iar gresesti boness a gresit ma confundat;)
nu te-a confundat... a uitat pentru ce ti-a dat ban: http://forum.evosys.ro/viewtopic.php?f=9&t=859
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.
Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.
Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii - nu li se intampla prea des.
Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina...
daneloss
Nou Venit

Post by daneloss » 06 Dec 2008, 11:20

da deci motanel nu intelege deloc #-runhils ,mea zis pa servar ca ma confundat nu te mai contrazice,si ogc... :lol: taci nu sti sa urmaresti un om o sa te convinga vim..si inca ceva naveam nici macar sunet;)
Motanel
CS Team

Post by Motanel » 06 Dec 2008, 16:19

Tocmai de aia, nici n-aveai sunet, intresant cum ii auzeai... venind. Asteptam verdictul lui vim, si parerile altora

Eu spun ce s-a discutat pe forum, nu pe server
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.
Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.
Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii - nu li se intampla prea des.
Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina...
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 06 Dec 2008, 19:05

Eu nu vad nici un wall sau remove flash

Code: Select all

[ADMIN] Command: Skynet used command admin_unban 89.114.12.18
Cat priveste acel "tremurat" s-ar putea sa fie de la el din mouse
Post Reply