ma io nu mai inteleg nimic , al treilea ban pa nedrept

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
bOgDan
Nou Venit

ma io nu mai inteleg nimic , al treilea ban pa nedrept

Post by bOgDan » 29 Sep 2008, 12:42

ma io nu mai inteleg nimic , al 3 lea ban pa nedrept ...., a doua oara pt ca cica nu e buna numerotarea ??? , acuma ca cica nus alea pozele ...., jur ca nu mai inteleg nimic , ce aveti cu mine fratilor ... DA SERIOS CE AVETI CU MINE FRATILOR??????????????
dac e careva curios sa vada pozele intrati pa id de mess ruma_conde
rZL
Happy Camper

Re: ma io nu mai inteleg nimic , al treilea ban pa nedrept

Post by rZL » 30 Sep 2008, 01:35

hai k-ti explica rZL

1.ti-am zis mai usor cu walu pe srv;) 3 faze kre m-am lamurit k te batea walu
2.te aveam in lista de ig pe mess deci ti-am facut poze candva si ai avut cod k altfel nu ajungeai la ignore list
3.nu erau pozele alea dupa cate am vazut yo si nici macar nu aparea alea cu ip tau nicku tau etc...

asa k nush ce tot mai vb nu's eu asa de bot inkt sa nush despre ce vb.;...... yo ti-am dat ban si asa o as ramana HF si dak ti se va scoate banu ai grija foloseste mai putin butonul end insert home f11 f12:) in timpul jocului k se vede cand e on/of;) sa-ti explic faza:-j pas x1 eram pe lg te ast si u de colo de la sc tragi in zid la poarta ia,pe urma in cutie pe urma HS direct pe lg mie ....etc etc etc nu's asa de **** cum ma crezi u si numai zi k nai wall k nai o treaba si banu e dat ptr poze;) nu's alea;) nP
bOgDan
Nou Venit

Post by bOgDan » 30 Sep 2008, 20:40

ma esty mai *** decat pari ... ce *** e asa de greu sa intelegi ca nu aveam wall si esty si orb ca daca teai fi uitat mai bine ai fi vazut ca pe poze apare nicu meu , si de lucrat cu pozele alea ca sa iasa altfel u mai lucrat da nu conteaza , oricum nu o sa mai intru pa server pt ca ce e deajuns e deajuns , in fine nu imi pasa de ce crede lumea sau de ce crezi u , si tiam zis din timpu jocului ca nu am wall si tio fost ciuda si ai inceput sa ma enervezi cu anumite replici care chiar nu conteaza , ca sa inchei NU AM JUCAT NICIODATA CU CODURI SI NICI NU AM SA JOC SI NU MA INTRESEAZA CE CREZI U SAU CE CRED ALTII .
ps : bafta la fraguri baietilor care merita ( stiu ei care)
Last edited by vim on 30 Sep 2008, 20:47, edited 2 times in total.
Reason: Data viitoare să iţi iei şi bunul simţ cu tine, înainte de a accesa forumu-ul.
rZL
Happy Camper

Post by rZL » 30 Sep 2008, 20:48

ciuda?=)))))))))))))))) ai ziso pasta gg ai adminu meu=)))))))))))) vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

nam ciuda pe nimeni nP dak ma face ce =))))) da bn pe public :-j restu e praf:) hai hf stiu ce-am vazut si nici o poza nu poate sa dovedeasca asta si dak mas fi pus spec sa fac demo numai iesea asa asa k ..... nP si HF
bOgDan
Nou Venit

Post by bOgDan » 30 Sep 2008, 20:59

si inca ceva ma aveai la ignore pt ca u miai dat primu ban atunci cand am "intarziat" cu pozele ... daca nai fi orb poate ai fi vazut primu meu post , primu ban aiurea pe care lam luat de la u ,si ultimu deoarece ... nu o sa mai intru...
Post Reply