Pls unban

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
xmas
Nou Venit

Pls unban

Post by xmas » 14 Sep 2008, 12:35

Am primit ban degeaba...aici sunt pozele pt care am primit ban

puteti sa credeti ce vreti, chiar nu am avut cum sa va dau pozele...doru as vrea sa ti le dau din nou pe mess sau mail...aici nu am reusit sa le uploadez...de fiecare data imi da eroare de server :|...astept emailul tau sau raspunsul

astept orice admin de pe evosys sa imi dea add si sa ii dau pozele, add danny_050989
Last edited by xmas on 14 Sep 2008, 23:34, edited 2 times in total.
opyum
CS Staff Leaders

Re: Pls unban

Post by opyum » 14 Sep 2008, 14:34

Wow, daca zici tu ca sunt aici te credem... :roll: eu unul am rascolit tot forumul si nu le-am gasit :?
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 14 Sep 2008, 14:43

Spunene si ce nick aveai.. daca era cumva "death" sau cam asa ceva , eu ti-am dat ban.
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 14 Sep 2008, 16:21

Lui i-a facut Doppelwhipper ss-uri....si cand sa le trimita cica i-a cazut curent sau ceva de genul,dupa care doppel mi-a zis sa il banez.Eu i-am dat ban,mai apoi a aparut iar pe server dupa jumatate de ora si a zi sa i luam pozele.Am luat idul lui,dar cand sa trimita pozele nu se incarca deloc.I-am dat adresa forumului si i-am zis sa lase pozele aici,iar daca va ieshi ca nu are cod i se va scoate banul. Eu nu vad inca pozele !!! Banul ramane pana vedem pozele.
Image
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 14 Sep 2008, 17:29

exact! eu i'am facut pozele...a incercat sa mi le trimita de 2 ori cu simplu 'send file' si pozele nu se incarcau!...am incercat cu share da nu mi'a mai raspuns nimeni.a iesit. ce aveam sa fac.admini opyum cu sica martori. :D avea timp de edit avea timp de ce vroia el...oricum dak apar pozele trebuie analizate foarte bine :D...full respect
Post Reply