am luat ban a doua oara pa nedrept

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Skynet
Banned
Banned

Re: am luat ban a doua oara pa nedrept

Post by Skynet » 13 Sep 2008, 08:34

Nu stiu ce tot vorbiti voi aici dar bogdan nu are nimic. Pai in primu rand stampila de la a doua poza este de fapt de la prima poza, motivul fiind unul simplu : mai intai servarul face ss dupa care apare stampila cu intarziere. (in cazul nostru apare pe urmatoarea poza)
Si stampila de la a treia poza este de fapt stampila de la a doua poza si tot asa... .
Sper ca ati inteles ce vreau sa zic .. daca nu mai repet o data.
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 13 Sep 2008, 14:39

Asta incercam si eu sa explic numai ca putin mai detaliat, oricum bogdan la verificarile mele a iesit curat..
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 13 Sep 2008, 14:46

opyum wrote:Asta incercam si eu sa explic numai ca putin mai detaliat, oricum bogdan la verificarile mele a iesit curat..
u nu mai explica numic #-eat , u doar dami modelul de la cutit, ala care mi l-ai dat nu mere :x

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 13 Sep 2008, 15:24

ciubey_devil wrote:
opyum wrote:Asta incercam si eu sa explic numai ca putin mai detaliat, oricum bogdan la verificarile mele a iesit curat..
u nu mai explica numic #-eat , u doar dami modelul de la cutit, ala care mi l-ai dat nu mere :x
Nu te intinde ciubey ca am dreptate! :x

http://www.idlerpg.nu/zyzyx/knife.rar
Paradox lexical:
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 14 Sep 2008, 03:23

ideea era ca am steam si nu am nici un fisier "models" sau "shield", tr sa le creez eu

Oricum, Ms pe model " #-love "

Cu ocazia asta, vreau sa va spun un scurt ramas bun (cam de o saptamana asa) deoarece incepe scoala si din pacate nu am PC acolo unde merg :( , sa mai vb una 2, sa mai ii dau in slap/slay lu snow :), sa imi iau head de toata frumusetea de la opyum si multe faze frumoase de la ceilalti prieteni ai mei :) . Oricum sper sa ne vedem in fiecare weekend !

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 14 Sep 2008, 04:57

ciubey_devil wrote:ideea era ca am steam si nu am nici un fisier "models" sau "shield", tr sa le creez eu
Nu cred ca daca ai sau nu steam conteaza...
models trebuie sa ai in: "~/steam/SteamApps/$user/cstrike/models"

Anw...sa nu lipsesti mult, ia-ti PC cu tine, trage un cablu' de net si hai la o sesiune de lame :P :D
Paradox lexical:
Post Reply