am luat ban a doua oara pa nedrept

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

bOgDan
Nou Venit

am luat ban a doua oara pa nedrept

Post by bOgDan » 13 Sep 2008, 01:16

am luat ban pa nedrept motivu nu ii iese numaratoarea
bOgDan
Nou Venit

ban pa nedrept a doua oara

Post by bOgDan » 13 Sep 2008, 01:29

WiZaRd
Incepator

Re: am luat ban a doua oara pa nedrept

Post by WiZaRd » 13 Sep 2008, 01:31

Rica: daca te uiti la ss-ul 0001 ai un text galben acolo
Rica: iar ultima fraza la ss 0001 este screenshot 1 form 4
Rica: deci cum ptea fi primul ss 0000 ultimul ss
Rica: eu asta te intreb pe tine
ruma_conde: ma eu pozele astea le am
ruma_conde: ti leam dat asa ca mai scutestema
ruma_conde: serios
--------------------------------------------------------------------------------------------
Asta ar fi o parte din textele avute cu tine, pe plan secund am sa atasez si SS-urile primite de la tine. Ce incerci tu sa faci acum aici se numeste flame ironic fara o baza solida. Numaratoarea iese stimabile, ce nu inteleg eu este urmatorul lucru: Primul SS: 0000 nu este facut de mine, timpul afisat jos este de 1:26, in ss-ul numarul 2, 0001 care are textul screenshot no. 1 of 4 timpul este 1:23, ss-ul numarul 3 0002 cu textul screenshot no.2 of 4 , timpul este de 1:21...si asa mai departe..deci primul SS NU are cum sa fie ss-ul cu numarul 4, ala lipseste. Personal te consider codat si ai dat o poza falsa pentru a ascunde ceva.. personajul din spate ( teroristul acela e pixelat rau si parca are ceva alb pe el ).
---------------------------------------------------------------------------------------------
Link-uri catre SS-uri:
http://www.wtstelecom.ro/ss/de_dust0000.jpg
http://www.wtstelecom.ro/ss/de_dust0001.jpg
http://www.wtstelecom.ro/ss/de_dust0002.jpg
http://www.wtstelecom.ro/ss/de_dust0003.jpg
========================================================================
Parerile altor admini sunt mai mult decat binevenite :)
Solus Deus potest me iudicare.
Image
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 13 Sep 2008, 01:48

Eu sincer nu prea inteleg ce spui, timpul e aproape perfect ! ... daca te referi la cel de jos, de pe centru, nu uita ca acel timp ruleaza descrescator !!! O sa mai citesc o data ce ai scris poate inteleg !

Ce mi se pare aiurea e cum a aparut stampila, stic ca de obicei in prima poza nu apare stampila, da in rest stampilele tr sa fie O.K. nu asa...

Off Topic : Opyum am vazut ca ti-a facut si tie poze snowflake, asa ma te iei si u dupa mine si ai inceput sa joci cu wall :lol:
Last edited by Ciubey on 13 Sep 2008, 01:53, edited 1 time in total.

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 13 Sep 2008, 01:51

Daca urmariti secventele intre 0000 si 0001 se observa continuitatea. In sensul ca primul ss era cu fata spre cutie, al doilea ss cand se intoarce, al treilea este cu De$1gn si a patra poza cand este mort. Am mai intalnit chestii de genul in care nu stiam ce naiba lipseste stampila de la poza dar una peste alta toate par sa fie erori de la server si se intampla destul de rar. Si oricum bogdan a mai fost verificat de mine si a iesit curat.
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
WiZaRd
Incepator

Post by WiZaRd » 13 Sep 2008, 01:53

Oky, time stampul este descrescator, asta era si ideea afirmatiilor mele, bogdan sustine ca de_dust0000 este de fapt si de drept ss-ul cu numarul 4. Problema e ca nu are cum sa fie ss-ul cu numarul 4, din moment ce in ss-ul cu numarul 3 el deja este mort, intelegi ? Eu cred ca ss-ul de_dust0000 a fost facut de el. Daca ne uitam la stamp-ul ss-urilor avem asa:
de_dust0000 - niciun stamp de pe evosys
de_dust0001 - Screenshot No. 1 of 4
de_dust0002 - Screenshot No. 2 of 4
de_dust0003 - Screenshot No. 3 of 4

Unde este ss-ul nr. 4 ? Oky, sa presupunem ca este asa cum zici tu Opyum, nu trebuia sa apara in de_dust0001 stamp-ul Screenshot no. 2 of 4 ? Ma rog, daca tu zici ca a fost verificat si e clean, am sa va rog sa-i scoateti banul si sa consideram actiunile mele eronate :/ #-help
Image
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 13 Sep 2008, 02:01

Sti ca wizard are intr-o masura mai mica sau mai mare dreptate...
El spune ceva de genu
de_dust0001 - Screenshot No. 1 of 4
de_dust0002 - Screenshot No. 2 of 4
de_dust0003 - Screenshot No. 3 of 4
Iar ideea e urmatoarea: De obicei cand serverul are un bug ca asta pozele cu stampilele apar de genu:
de_dust0001 - Screenshot No. 2 of 4
de_dust0002 - Screenshot No. 3 of 4
de_dust0003 - Screenshot No. 4 of 4

Ce cred eu ca vrea sa spuna wiz este ca, in prima poza bogdan a fost prins cu wall, are bind facut cum i-am spus eu lu' Vim, si cand a venit timpul sa editeze numele pozelor, a gresit !!!(nu stiu ce ati inteles, da ma rog)

Alta idee ar fi: Sa mai dea dragu nostru vim, sau charliee o tura prin registri si sa vada daca prima data a fost facuta poza si pe urma a aparut stampila, sau viceversa. Daca nu ati inteles ce vreau sa spun, doar posti partea respectiva din registru si va spun eu daca bogdan a trisat sau nu !

off topic: Sanatate grabnica Vim. Si ai grija cu mucu ala :lol:
Last edited by Ciubey on 13 Sep 2008, 02:07, edited 1 time in total.

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
WiZaRd
Incepator

Post by WiZaRd » 13 Sep 2008, 02:07

Da da da da, thats it :) Bine nu exclud nici teoria ca omul e curat iar eu am vedenii :) Rar s-a intamplat asa ceva, dar s-a intamplat :oops:
Image
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 13 Sep 2008, 02:10

WiZaRd wrote:Da da da da, thats it :) Bine nu exclud nici teoria ca omul e curat iar eu am vedenii :) Rar s-a intamplat asa ceva, dar s-a intamplat :oops:
vezi, stiu sa citesc oamenii.
Intre timp eu spun ca banu' sa ramana, e ceva anormal si pana nu vine cineva (vim, charliee) cu dovezi concrete vina cade pe tine bogdane

OFFTOPIC:
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 13 Sep 2008, 02:11

Eroarea putea sa apara (ironic) din cauza mea. Eram pe server cu alt nick sa vanez ceva prospaturi (crezand ca nu este admin) si ma ia Snow la o sesiune de poze. Ultima poza executata la 00:32:54 (fara stampila) View
In momentul ultimei capturi ai inceput tu sa faci ss lui Bogdan iar din cate cred eu stampila nu a aparut din cauza ca abea terminase la mine de salvat ultima poza deoarece la el a doua poza este la 00:33:25.

Sunt curios si astept un raspuns de la vim, doar el ne poate lamuri.
Paradox lexical:
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 13 Sep 2008, 02:15

Deci nu prea cred, ultima poza la tine a fost facuta la 1:57, iar la el prima poza a fost facuta pe 1:26 , cred ca e destul timp ca "pluginu, sa se racoreasca si sa bea si o cafea"

OFFTOPIC:
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 13 Sep 2008, 02:16

Unde vezi 1:57 si 1:26 ca eu unul sunt destul de chior... :shock: Vezi ca am pus link cu ultima poza a mea. #-eat
Paradox lexical:
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 13 Sep 2008, 02:18

Vezi la ceasul de jos, unde iti arata in cat tmp tr sa pui bmb.
P.S. dami si mie modelul de la cutitul tau pls :D

OFFTOPIC:
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 13 Sep 2008, 02:33

#-offtopic Poftim: Knife 2 din ele trebuie sa le pui in ~/models/shield

Iar cu pozele lui bogdan se pare ca doar Charliee sau vim au de zis ultimul cuvant.
Paradox lexical:
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 13 Sep 2008, 02:42

Hy,Hy,Hy nu merge linkul ... si app, nu imi dai u mie lectii de cs :), poate doar cum sa dau cu dgl-ul :lol:

OFFTOPIC:
Post Reply