Ban AIUREA dat de CIUBEY!!!

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
quiCk
Nou Venit

Ban AIUREA dat de CIUBEY!!!

Post by quiCk » 05 Aug 2008, 08:36

Salut!sunt quiCk shi tocmai am luat ban pe sv **** .Ciubey tocmai intrase pe sv(navea nici 5 sec de cand intrase) sji nici nu se uita bn pe mn shi cik "team prins quiCk :))" "nice hack" am crezut k glumeste shi cand mam pomenit cu ban permanent(fara poze fara nik)...........plzzzzzzzzz unban =ATENTIE= pt totii admini de pe nvs quiCk NU FOLOSESTe CODURI!!!!!!!!!!!!!!!
Ciubey
Master of Spam

Re: Ban AIUREA dat de CIUBEY!!!

Post by Ciubey » 05 Aug 2008, 08:39

http://files.filefront.com/asddem/;1136 ... einfo.html

Uite dupa ce m-am luat...daca nu ai vazut eram de foarte mult timp pe sv...da asta e...oricum m-am uitat la el(de cel putin 30 de ori) si dupa o analiza mai amanuntita am vazut ca m-am cam pripit...my bad...imi pare rau...daca nu eram un baiat de treaba ziceam ca ti-a sarit tinta si cu asta basta....

P.S. Daca te uitai vedeai ca ti-am dat si unban

In demo nu e wall, aim si pur si simplu mi sa paru ca ia sarit tinta !
Last edited by Ciubey on 05 Aug 2008, 08:58, edited 1 time in total.

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Fantasy~
Nou Venit

Post by Fantasy~ » 05 Aug 2008, 08:56

Eu unu nu am vazut nici un wall,aim etc...in acel demo 8)
Image
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 05 Aug 2008, 09:00

Ha ha Ciubey trecut la administrator, ba nu helper :)
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 05 Aug 2008, 09:14

Sky u mai bine taci din gura ca nici nu ai vazut demoul #-angry si in al 2 rand, tu vorbesti :lol: :lol:
Cred ca am prins aseara la codati mai multi decat ai prins u cu mine la un loc de cand suntem pe **** (si lu' aia le-am facut ss asa ca nu mai au ce comenta :lol: ) nu ma crezi intreabai pe wizard si Xar...U veziti de jocu tau, godule,! :lol:

Mai fac si oamenii greseli, nu suntem perfecti, daca am fi toti asa de destepti ca tine ajungeam "departe" :lol: #-eat

P.S. Vi u la mine sa vezi ce te bat...
P.S. Aaa si sa nu uiti ca tr sa faci cinste :lol:

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 05 Aug 2008, 10:09

Skynet wrote:Ha ha Ciubey trecut la administrator, ba nu helper :)
slot :twisted:

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 05 Aug 2008, 10:27

vim wrote:slot :twisted:
Sii tu Brutus !!?? :o

OFFTOPIC:
Fantasy~
Nou Venit

Post by Fantasy~ » 05 Aug 2008, 14:45

Cu alte cuvinte lui Ciubey i se va lua accesul si i se va da slot :|
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 05 Aug 2008, 20:13

Fantasy~ wrote:Cu alte cuvinte lui Ciubey i se va lua accesul si i se va da slot :|
Nu :lol: :lol: era doar o gluma facuta de 2 "tradatori #-angry "

OFFTOPIC:
Post Reply