Am fost banat pe nedrept

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
DotCom
Incepator

Am fost banat pe nedrept

Post by DotCom » 10 Apr 2008, 14:04

Cei care joaca des pe server ma stiu , joc cu nick-ul DotCom . Nu am jucat niciodata cu aim , wall sau orice alt hack . Ma jucam ieri pe server iar adminul Pichu la un moment dat mi-a cerut pozele pe messenger deoarece i se parea lui ca prea si-o ia . Toate bune si frumoase , eu aveam STEAM si dupa cum am spus nu joc codat , am intrat in 2 secunde pe messenger si i-am pus pozele dupa care el mi-a zis ca m-a banat cu motivul ca pozele mele "au 900 kb" ceea ce nu mi se parea deloc anormal avand in vedere ca asta este marimea tuturor screenshoturilor din calculator meu pentru ca plugin pe care il folosesc toate serverele ca sa faca screenshot potentialilor cheateri face pozele asa . Nu stiu cum as fi putut eu sa modific pozele in 2 secunde cat mi-a luat sa intru pe messenger dar problema lui . Nu numai ca doresc sa imi fie scos banul (si pun la dispozitie pozele alea oricui , id de mess : romaniankiddie) dar doresc sa i se ia drepturile de admin ca se pare ca la varsta de 10 ani pe care o are nu stie sa aiba grija de un server ci doar sa faca abuzuri . IP : 89.114.239.17 . Multumesc
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Re: Am fost banat pe nedrept

Post by Charliee » 10 Apr 2008, 15:40

pozele obisnuite depasesc 1.2 mb. pluginul acela de pe servere de kre zici tu nu face altceva dkt sa prescurteze comanda admin_execclient user snapshot.

deci nu e de la server ci de la tine.
Tornada
Retired - CS Staff Leaders

Post by Tornada » 11 Apr 2008, 05:29

hahahah....n-am 10 ani...am mai putin...
dak te uiti si u pe aici prin forum ai sa mai vezi destule topic-uri cu problema dimensiunilor..ps asa sa decis la noi...deci banu nu ti l-am dat io din burta sau din buzunar..pana o sa se clarifice si chestia asta cu pozele banu ramane...asta in caz k nu ti-a fost scos

Ps: nu mi-o cam luam de la tine dar dupa 3 heduri inainte-a mea si cu al meu 4(foarte ciudate).. am decis sa iti fac niste poze...

Zbye
Image
DotCom
Incepator

Post by DotCom » 11 Apr 2008, 19:13

scuza-ma prietene , au fost 3 headshoturi dintre care al tau primul , am poza sa demonstrez asta , si pe deasupra nu inteleg ce inseamna pentru tine headshot "ciudat"
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 11 Apr 2008, 20:09

Banul a fost scos.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
DotCom
Incepator