captura impresionanta de Codatii

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
Tornada
Retired - CS Staff Leaders

captura impresionanta de Codatii

Post by Tornada » 09 Mar 2008, 04:21

Deci sa incepem cu inceputul:
T-Da|RefleX care este egal cu P3ry (adica acelasi jucator folosinduse de 2 nick-uri)
"SRC" care avea si el wall+aim si ce mai avea el
"BMX_It's_My_LifE" care si el tot la fel ca SRC au fost prinsi intamplator in demo-urile care i se faceau lui reflex

T-Da|RefleX ip: 89.114.98.116
P3ry ip: 89.114.98.116
SRC ip: 84.232.157.16
BMX_It's_My_LifE ip: 89.113.79.208

mai jos demo-urile si poze cu ip-urile

Demo
1 http://rapidshare.com/files/98103309/ref.dem.html
2 http://rapidshare.com/files/98104826/ref1.dem.html
3 http://rapidshare.com/files/98105098/ref2.dem.html

Poze
1 http://rapidshare.com/files/98105445/pery.JPG.html
2 http://rapidshare.com/files/98107214/untitled.JPG.html

cam asta e tot dak am uitat ceva sau dak mai prind ceva pana dimineatza o sa dau un edit...
Image
vim
Mini tehnicus

Re: captura impresionanta de Codatii

Post by vim » 09 Mar 2008, 10:53

Adaugate toate IP-urile la banuri permanente. T-Da aveti grija pe cine mai luati si voi in clan. :lol:

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 09 Mar 2008, 11:06

Reflex este un jucator mai vechi pe sv Acesta a mai jucat cu numele Flash|Visator, ca a jucat cu coduri nu este trb noastra ci a lui, Stim ca deoarece l-am avut pe Excced si pe SmeQ parem un clan "plin de coduri" dar adevarul este nu noi jucam curat iar daca cineva este prins cu coduri este dat afara din clan
In concluzie vreu sa zic ca noi nu putem sti inca de la inceput cine e codat , cazul lui reflex fiind mai "delicat" deoarece el a jucat foarte mult timp pe sv si nu a fost prins cu coduri.
Sper sa nu mai avem probleme de acest fel ! :twisted:
Oricum imi cer scz in numele clanului.

P.S Azi de dimineaqta pe la ora 8 reflex mi-a zis ca are ban si ca nu poate intra , iar pe la ora 10 a intrat pe sv. L-am intrebat cine i-a dat unabn si nu mi-a raspuns
GohaN
Vorbaret

Post by GohaN » 09 Mar 2008, 11:27

L-am vazut si eu azi pe server ....` dar nu am stiut problema` .... banuiesc ca l-ai banat nu ?
Image

GohaN ^^ has 400kg
Tornada

Post by Tornada » 09 Mar 2008, 11:44

s-a rezlovat cu el i-a fost facut slot pe ip
ps: unbanul a fost dat de sm3cl3u
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 09 Mar 2008, 11:55

Skynet wrote: Cazul lui reflex fiind mai "delicat" deoarece el a jucat foarte mult timp pe sv si nu a fost prins cu coduri.
Mare dreptate .. nu a fost prins (pana acuma) ...
VA anunt ca Jucatorul Reflex de la ora 11:46 data 08:03:2008 am nu mai face parte din clanul T-Da...

Imi cer scuze ca am bagat un codat in clan si imi cer scuze in fata celor care a jucat impotriva lui... Iau toata vina asupra mea #-help ... scuze inca o data ....

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 09 Mar 2008, 12:10

Mesajul este unul singur : NU vrem codati in clan!
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 09 Mar 2008, 18:24

Aruncati si voi cu pietre cat puteti :lol: #-offtopic
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 09 Mar 2008, 18:54

A prins un codat Bravo..dar dc felicitari...din cauza ca era din T-Da...si Reflex era de foarte putin timp in clan si nici nu a jucat vrun meci ... #-gay ... a mai fost si in alte clanuri sa sti ...

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
Tornada

Post by Tornada » 09 Mar 2008, 19:01

da...."felicitari" pt k cum sa mai zis mai sus juca demult si nu "batea la ochii nimanui" dar globula oculara a mea a fost "gadilata" in asa fel incat incepusem sa ma scarpin.cum spunea vim intr-un topic mai vechi
ps: sper k nu vb asta cu globula oculara nu era "marca inregistrata" si o sa fie acuzt de "plagiat" :lol: :lol: :lol:
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 09 Mar 2008, 22:25

A k credeam ca esti mai rau :twisted: :twisted: :twisted:

OFFTOPIC:
Post Reply