exuse...

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Vicele
Nou Venit

exuse...

Post by Vicele » 06 Apr 2009, 21:55

(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Re: exuse...

Post by (sica) » 06 Apr 2009, 22:05

Done
Image
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 07 Apr 2009, 09:49

Banul ramane!
Am demo... de acum cateva zile! 8)
Asa ca poti sa ii dai la loc... Dar are dinamic si nu prea ma incanta cu nimic.
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
Vicele
Nou Venit

Post by Vicele » 07 Apr 2009, 10:27

ai putea sa postezi demo ul? sa nu mor prost si eu...sincer chiar as vrea sa vad demoul cu wall...pe langa toate pozele pe care le aveti cu mine...
ms pt intelegere
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 07 Apr 2009, 10:56

Vicele
Nou Venit

Post by Vicele » 07 Apr 2009, 11:22

e foarte frumos...soare...vreme buna...de toate...
doar ca in acele demouri...eu...avand ochiul neformat...nu am vazut wall...insa tu...probabil ai vazut
totusi rog si pe altcineva sa dea o privire demourilor...
tnx a lot

-- Tue Apr 07, 2009 11:04 --

spiritul tau bun de observatie...si dorinta de a face bine celuilalt...adica mie :)) nu-i prea bine cu asa ceva

mai ales ca vazandu-mi IPul ti-ai si dat seama ca sunt din Marghita...frumos...acum am observat ca nu prea suntem priviti frumos: oare dc?
probabil pentru ca imediat cum vezi un IP de marghita...sari pe el...sa nu cumva sa fie codat
oricum...nu am capacitatea sa te pot lua la rost pentru ce faci...doar ti-as multumi f mult daca m-ai lasa in pace...

-- Tue Apr 07, 2009 12:04 --

DECI CONCLUZIA A FOST LUATA DE SABER CA FIIND CAM ASA:

ASTEAPTA PANA SE VA MAI UITA CINEVA LA DEMO-URI SI SA-SI DEA SI EL CU PAREREA !!!

pls uitati-va careva...am si cont pe geronimo...vreau sa ma tin de acest server...si sa fiu respectat...asa cum si eu am respectat pana acum...
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 07 Apr 2009, 13:26

Eu am spus direct... Ban...Adica nu ti-am dat ca nu are rost ca ai ip dinamic... Te tin in slay! Si cu gag daca e nevoie.
Ai respectat... Cu cate nume? Si de cate ori ai luat ban? :))
dReam
Junior

Post by dReam » 07 Apr 2009, 13:52

in primu demo se vede ca are wall iar al 2-lea e prea scurt.Oricum e wall in primu asa ca vicele hf pe alte servere
Just dream.......
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 07 Apr 2009, 14:01

Oricum e Vicele...ramane acelasi personaj intalnit pe server...Cu mai multe nume :)) #-tease

Aporpo ai facut userul asta... Dupa ce ai fost prins cu numele de Spawn...Hf pe alte servere.
Online Time
05:51:46

Last Seen
2009-04-06 22:47:23

First Seen
2009-04-03 15:29:38
Vicele
Nou Venit

Post by Vicele » 07 Apr 2009, 21:37

:)) DREAM...m-am uitat de 10 ori la fiecare demo...si a drakului...nu am vazut niciun wall...tu ai vazut...
in fine...
ce vreti sa spuneti cu last seen si first seen? ? ?

si inca ceva...am vreo 10 poze...in niciuna nu am wall...doar ca exact atunci am avut wall cand saber mi-a facut demo
pls uita-te mai atent...o sa vezi ca nu exista niciun wall...uita-te daca vrei si cu cheat la el...o sa-ti dai seama 100 %...

sper sa va pot fi recunoscator
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 08 Apr 2009, 00:05

Cu lupa e bine sa ne uitam? Poate gasim un pixel mort pe ecran...
Sper sa nu mai intrii pe server si sa nu iti mai faci 100 de conturi si mereu sa faci reclamatie...
Vicele
Nou Venit

Post by Vicele » 08 Apr 2009, 09:35

puiule...asta e primul cont...
si intelege odata ca nu am niciun fel de cheat ! ! ! ma tot rog aici de voi sa intelegeti
din moment ce nu am nimic ilegal pe acest server...de ce sa nu mai intru?
puteam de atunci sa intru cu alt nick si jucam linistit...dar vad ca tu nu intelegi ce vreau eu sa fac...

-- Wed Apr 08, 2009 09:04 --

si inca ceva...CHARLIEE parca zicea ca adminul trebuie sa joace doar cu numele de admin...
acuma am vazut ca tu in demo`uri erai cu numele de FANE...nici asta nu este nicio problema...
din cate am vazut cu ochii mei de codat...lui FUNKY i-a fost mai demult suspendat adminul deoarece juca cu alt nick...
asta nu este nicio problema? din cate vad problema este ca voi vedeti un wall pe care nu-l am...m-am uitat si cu cheat la acele demo-uri...si chiar ma dispera faptul ca de fiecare data cand intru pe srv...amicul SABER imi da slay
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 08 Apr 2009, 09:56

Acelasi lucru il spuneai si cand jucai cu numele de Pioneza, Zaru sau Spawn sau multe alte nume...
Banul ramane... Daca nu poti sa vezi un on/off la wall e problema ta!
Nu trebuie sa ma justific de ce jucam cu alt nume... Dar poate ai vazut si tu...Ca am intrat cu alt nume si am murit de 2 ori dupa care am stat spec... Hmmm oare de ce??? Marghita....Orasul codatilor...deja cunoasteti toti adminii...oare dc???
Hf pe alte servere...
Vicele
Nou Venit

Post by Vicele » 08 Apr 2009, 10:06

bey tu ma disperi? am vazut postarile lu spawn si pioneza...ce mama naibii legatura o am eu cu ei? pt voi...fiecare jucator cu IP dinamic din marghita e codat...frumos
mai bine iti vezi de treaba ta...cik MARGHITA ORASUL CODATILOR...sper sa ajungi pe la fiecare sa ceri un banut...ca vorbesti ca fraieru...poate incep sa-ti cataloghez si eu originea...sa vezi ce ne-om sti distra...esti chiar prost baiete...nu te credeam asa

noroc ca ai tu spirit bun de observatie...nu intelegi nimik...vezi ca boul tot inainte...nu intelegi ca n-am wall...o sa-mi fac alt cont...cu alt mail...cu alta versiune de CS 1.6...sa nu-ti mai aud gura...ca mi-as baga pumnul in ea...dar din pacate nu pot...ca-s din MARGHITA CODATILOR...
ratatule...macar din respect pt adminii din marghita...sa-ti pui frau la gura aia...

SI CHIAR AS VREA CA CHARLIEE SA IA O MASURA PENTRU TINE>>>sper sa citeasca acest POST
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 08 Apr 2009, 10:20

In primul rand vb frumos! M-am saturat sa tot scriu pe forum pt aceeasi persoana... Sincer... Nu ti se pare penibil?
In al 2 rand banul ramane pt amenintari si pt injurii... :)
Fa-ti alt cont oricum o sa primesti la loc ban.... nu e problema ... din acest motiv suntem pe server.... ;)
Masuri cel mai probabil nu se vor lua pentru ca demo-ul 3 este concludent.
Salut si ne vedem pe server sa iti dau din nou ban! #-yahoo

Ps: Va rog sa inchideti topicul.
Locked