BAN

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Post by Charliee » 11 Jan 2008, 20:31

oopa... ce s-a-ntamplat? dece e omul atat de agitat? parca vroia slot, nu?

Banul a fost dat de mine pt 20 de minute... Daca era nou pe server lua llama, slay sau kick, dar cum mai avea si fantezia de a primi slot... a luat ban pe timp. Daca kreva vrea sa injure, poate s-o faca oriunde altundeva, dar nu pe server si in nici un caz pe forum.
eXcEed
Incepator

Post by eXcEed » 11 Jan 2008, 21:42

si eu am cerut slot .... m'am purtat frumos (cred eu :? )dar totusi l'am primit si va multumesc pentru intelegere :D
1gti
Banned
Banned

Post by 1gti » 15 Jan 2008, 09:23

:P Dupa cum ma asteptam. Limitarea in gandire si exprimare denota faptul ca stai cam prost la capitolu intelect.
Iti uram drum bun si spor la invatat "Gramatica Limbii Romane" la scoala si nu prin spatele blocului sau la o miuta cu baietii
mda esti tu destept mah... tu crezi ca daca nu mergi la sc esti prost :)) oricum sa itzi zic sincer esti cam noob gandeste si tu inainte sa scrii ceva... mia bine ai tace.. sau ce itzi e ciuda ca te-am facut incompetent??=)) supara cumva adevarul, mah frate sincer potzi sa renutz la ideea ca esti destep. stii ce ma dispera pe mine e faptul ca tu din tst tota lumea e tare... dar sa stam fatza in fatza sa povestim te-ai caca pe tine de frica mah... defapt nush daca ai avea curaj sa ne intalnim... sincer mi se rupe de servarul tau ... ori de cate ori mi-ai da ban... si pe servar si pe forum pot sa intru iara dar nu o fac... e degeaba si mai gandeste-te la faptul ca sunt prost... gandeste daca nu esti tu alaX(
si nu uita ca esti un distrus total care nu stie nimik inafara de cs... ai avut vreodata o pritena???? sau niste amici sa mergi cu eie la bere eu cred ca nu asa mai bine te-ai spanzura... fa si tu ceva folositor in viatza nu tot cs asta nu o sa te ajute cu nimik... e doar un joc de relaxare
Charliee

Post by Charliee » 15 Jan 2008, 15:03

1gti wrote:... e doar un joc de relaxare
Dar tu dece injuri? de obicei cand injuri itzi versi nervii. pei daca itzi faci nervi jucand cs nu mai intzleg cum mai e joc de relaxare :?:

Iar daca ai fi atat de smekeras... n-ai mai injura atata. si itzi dedic si o fotografie kre te km kracterizeaza http://www.filebox.ro/download.php?key= ... e5dec91260

Si la faza cu amenintzarile: Trist... :( aratand k esti f nesigur pe tine :( . Patetic cu alte cuvinte :D
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 16 Jan 2008, 00:39

1gti wrote:mda esti tu destept mah
nu am spus niciodata asta.
1gti wrote:tu crezi ca daca nu mergi la sc esti prost
culmea, da, asta cred. sau ma rog, hai sa nu zic prost, ca suna urat. Limitat in gandire, cu un intelect oarecum apropiat de multimea vida.
1gti wrote:oricum sa itzi zic sincer esti cam noob gandeste si tu inainte sa scrii ceva... mia bine ai tace..
Adica "ai tacea" ? :wink:
1gti wrote:sau ce itzi e ciuda ca te-am facut incompetent??=)) supara cumva adevarul, mah frate sincer potzi sa renutz la ideea ca esti destep. stii ce ma dispera pe mine e faptul ca tu din tst tota lumea e tare... dar sa stam fatza in fatza sa povestim te-ai caca pe tine de frica mah... defapt nush daca ai avea curaj sa ne intalnim...
Nu stiu daca am avea ce discuta. Cu masinutele nu ma mai joc de mult.
1gti wrote:sincer mi se rupe de servarul tau ...
Si totusi revii... Nu e al meu, e al celor care il folosesc cu placere, care se relaxeaza jucand aici si care stiu sa se comporte. Daca te refereai ca e serverul meu, in sensul ca e tinut de mine, fals din nou. Server-ul este tinut de firma Alien Distribution, care detine reteaua ****.
1gti wrote:si nu uita ca esti un distrus total care nu stie nimik inafara de cs
Oare ? Aici iti pot raspunde la intrebare, cei care ma cunosc personal. Daca se intampla sa jocm ai mult de 2 harti, inseamna ca ori am prea mult timp liber, ori nu am mai jucat de mult.
1gti wrote:ai avut vreodata o pritena????
Culmea, da.
1gti wrote:sau niste amici sa mergi cu eie la bere eu cred ca nu asa mai bine te-ai spanzura... fa si tu ceva folositor in viatza nu tot cs asta nu o sa te ajute cu nimik
Culmea, am si amici. Folositor in viata ? Am facut destul si inca slava Domnului mai am timp sa fac. Cat despre counter-strike. Calm, ca nu joc tot timpul. O fac doar cand am chef si rar se intampla sa joc mai mult de 2 harti.
1gti wrote:e doar un joc de relaxare
Am zis eu ca nu e ? Eu observ ca tu te agiti. Restul suntem cat se poate de calmi.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
1gti
Banned
Banned

Post by 1gti » 25 Jan 2008, 15:46

bai **** tu gasesti raspuns la toatea dar orare e adevarat ce srcrii??? si in **** matii vezi ca nu te-am facut prost ... cand te referai ca sunt destept cat mutzimea vida... daca tu crezi ca scoala te face destept te inseli scoala e dora o metoda de a te educa .... scoala e o prostie baiii esti destept atunci cand ai relizat ceva tu singur te-ai descuracat in viatza nu cand esti un ele numai cu medii peste 9 sau ai un servar si un forum ... gandeste bine inainte sa scrii si nu mai mintzi atata=)) oricum eu mi-am zis parerea mea desprem tine si tu ai mintzit .... daca tot zici ca nu ai timp liber de cs cum se face ca de forum am timp ... esti 24din 24 pe forum apoape ... hai sa vad aicia ce sc ma gassesti ... bai adevarul e asta ... admini tai sunt cam prost si incompetetzi ei daca vad ca e alt mai bun ca eie ii dau ban si il fac codat ... ai intrat vreodat pe servar cu alt nimk fatza de care intri tu de obicei sa vezi ce fac admini tai??? sunt niste pampalai dau ban si kick aiurea vote map tot ca p*** si nu mai ma face prost ca ma irita X(X(X(X(X(X(X(X((X(X(X(X(X(X(X(X(X((X(X(X(X(X(X(X(X((X(X
1gti
Banned
Banned

Post by 1gti » 25 Jan 2008, 15:47

Charliee wrote:
1gti wrote:... e doar un joc de relaxare
Dar tu dece injuri? de obicei cand injuri itzi versi nervii. pei daca itzi faci nervi jucand cs nu mai intzleg cum mai e joc de relaxare :?:

Iar daca ai fi atat de smekeras... n-ai mai injura atata. si itzi dedic si o fotografie kre te km kracterizeaza http://www.filebox.ro/download.php?key= ... e5dec91260

Si la faza cu amenintzarile: Trist... :( aratand k esti f nesigur pe tine :( . Patetic cu alte cuvinte :D
***********************.... cine *** te crezi sa ma faci retard .... ******* .... noroc ca nu te cunosc ca de nu te-as rade de pe fatza pamantului
P!t!C
Incepator

Post by P!t!C » 25 Jan 2008, 16:18

e o cauza pierduta...
Charliee

Post by Charliee » 25 Jan 2008, 21:45

Aprob. Faza este k se simte singur.
Post Reply