Admini de noapte

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike.

Moderator: Moderators

Locked
GohaN
Vorbaret

Admini de noapte

Post by GohaN » 10 Dec 2008, 20:37

Am hotarat sa mai " angajam " cativa admini de noapte pe server . Cine este interesat sa primeasca admin pe acest server trebuie sa se incadreze in urmatoarele cerinte :
1. Sa fiti prezenti pe server noaptea: nu de la ora 20:00-22:00 ... ci de la ora 22:00 spre dimineata 07:00...
2. Sa aiba cunostinte in a admina cel putin 60% si in a recunoaste codurile de cs
3. Sa fiti activi atat pe server cat si pe forum
4. Seriozitate maxima respectand regulamentul serverului si a forumului

Cei care credeti ca va incadrati in aceste cerinte puteti sa va inscrieti mai jos. In caz ca veti fi alesi sunteti rugati sa trimiteti un pm pe forum lui vim sau lui Charliee cu id-ul de mess
.

--- INSCRIEREA VA INCEPE LA DATA DE 10.12.2008 SI SE VA INCHEIA LA DATA DE 17.10.2008 ---
--- IN URMA USERILOR INSCRISI SE VA FACE O SELECTIE PENTRU A HOTARA CINE E DEMN SA PRIMEASCA ADMIN ---

P.S : User-ii kre vor primii admin in urma acestei selectii vor fii verificati . Daca nu isi vor indeplini sarcinile, accesele vor fi suspendate/sterse .
Image

GohaN ^^ has 400kg
DaNa36
Banned
Banned

Re: Admini de noapte

Post by DaNa36 » 11 Dec 2008, 16:35

Eu stau pe server de la 10 seara pana la 4 dimineata ! Pana la sfarsitul preselectiei o sa fiu activa pe sv si forum #-tease .
DesertStorm
Nou Venit

Post by DesertStorm » 11 Dec 2008, 17:35

sincer si eu am timp liber pentru ca imi permite programul de munca! sa am multe zile libere dar acum sa vedem imi trebuie training ... ;) sunt seri in care stau si cand nu e nimeni pe server si incer sa imi gandesc tactici sa vad cam pe unde ar veni flashurile si + de asta il am pe opy langa mine si pe arashii ;)
Image Image
Image
Image
Image
Death
Nou Venit

Post by Death » 11 Dec 2008, 20:01

am mai facut odata o cerere d admin ...puteti conta p mn k voi sta noaptea p sv :wink:
Image
Arashii
Nou Venit

Post by Arashii » 11 Dec 2008, 21:49

Eu nu am ora specifica de culcare, sunt mereu on si tot ce stiu (cunostinte de admin) le stiu de la opyum.
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 12 Dec 2008, 00:28

Pana acum toti au raspuns doar la punctul: 1)
Restul ramane de vazut..
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
Reload
Suspect de spam

Post by Reload » 12 Dec 2008, 03:40

jahh .. eu joc si de zi si de noapte cand cum .. dar in fiecare seara aproape sunt pe server.. pana ma trimite motanel la culcare #-crazy ..
What's wrong with me ?
Why do I feel like this ?
I'm going crazy now !
Motanel
CS Team

Post by Motanel » 12 Dec 2008, 03:42

Pai da ma, cand ies eu pe la 3-4 dimineatza... te trimit si pe tine la culcare... ca e destul de tarziu ;))
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.
Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.
Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii - nu li se intampla prea des.
Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina...
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 12 Dec 2008, 10:12

Rugaminte:
Nu mai lasati adrese de e-mail sau id-uri de messenger pe forum.
Daca avem nevoie sa va contactam, o putem face prin intermediul forumului.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Post by Charliee » 19 Dec 2008, 21:41

Gohan are o problema cu calculatorul, de aceea n-a mai intrat in aceasta sectiune, insa mi-a transmis ca primii kre vor primi admin sunt Reloaded si Dana36.

Death, Gohan poate se zica cel mai bine daca meriti sau nu admin, caci in ultima perioada a fost mai des pe server decat mine, deci implicit parerea lui conteaza.

Cu acestea fiind zise astept un PM (private message) pe forum cu nume si parola pe kre o doriti, cu specificatia daca doriti direct acces de ban (admin) sau nu (helper), dorind sa va obisnuiti intai cu comenzile pt a nu face greseli. Voi decideti...
Death
Nou Venit

Post by Death » 19 Dec 2008, 22:04

Offtopic : Am si eu o intrebare ..dana cu ce nick joak k nu am vazut-o mai d loc p sv ...
Ontopic : ok o sa astept sa vad ce zice gohan ...
Image
GohaN
Vorbaret

Post by GohaN » 19 Dec 2008, 22:24

Dupa cum a specificat Charliee am avut o problema cu Pc-ul ... admini au fost alesi : Reload si Dana ...
Death in primul rand .. Dana a jucat pe server ca nu ai vazut u e treaba ta .. in al doilea rand te aveam si pe tine in vedere dar m-ai dezamagit . Vrei sa iti zic si de ce ? Folosesti un limbaj obscen pe server ceea ce mie nu imi place .

Ceilalti pot fi alesi in continuare... insa selectarea adminilor in acest topic s-a incheiat. GL & HF
Image

GohaN ^^ has 400kg
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 19 Dec 2008, 23:03

fluffigslol wrote:Dupa cum a specificat Charliee am avut o problema cu Pc-ul ... admini au fost alesi : Reload si Dana ...
Death in primul rand .. Dana a jucat pe server ca nu ai vazut u e treaba ta .. in al doilea rand te aveam si pe tine in vedere dar m-ai dezamagit . Vrei sa iti zic si de ce ? Folosesti un limbaj obscen pe server ceea ce mie nu imi place .

Ceilalti pot fi alesi in continuare... insa selectarea adminilor in acest topic s-a incheiat. GL & HF
Este adevarat ce spui partea cu limbajul obscen legat de Death #-tease Si cred ca esti cam gelos pe Dana ...este adevarat ca nu intra ea pe sv prea des dar nici tu nu te omori :)
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Post by Charliee » 19 Dec 2008, 23:07

Concluziile au fost date

Topic closed
Locked