Adminul Kraven

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike.

Moderator: Moderators

Post Reply

Doriti ca lui Kraven sa ii fie restituit adminul?

Da
12
80%
Nu
3
20%

Total votes: 15
Skynet
Banned
Banned

Adminul Kraven

Post by Skynet » 28 Jul 2008, 18:59

Am facut acest poll deoarece am vazut ca lui Kraven i s-a luat adminul definitiv . El este de foarte mult timp pe sv si si-a facut mereu treaba ca admin.
Sper sa nu supar pe nimeni cu acest topic si rog pe toti playerii care l-au cunoscut pe Kraven sa posteze.
De asemenea am rugamintea ca acest topic sa nu fie inchis , el neavand nici-un caracter defaimator la adresa nimanui.
opyum
CS Staff Leaders

Re: Adminul Kraven

Post by opyum » 28 Jul 2008, 23:58

Skynet poate nu esti la zi cu noutatile :D :

KraVeN a renuntat de buna voie la admin iar eu am fost martor. Charliee este cel care a sters adminul.

Nu te ingrijora ca totul este ok :P
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
Tornada
Retired - CS Staff Leaders

Post by Tornada » 29 Jul 2008, 00:20

si eu eram cand a renuntat..a crezut k se roaga charliee de el sa nu renunte..dar nu a fost asa
Image
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Post by Charliee » 02 Aug 2008, 20:56

L-am lasat o zi, a 2-a zi avea aceeasi dorinta (daca nu cumva a 3-a zi)

K admin n-a facut mare lucru, a dat-o-n bara de cateva ori k admin, apoi cu mine, eu nu l-am mai bagat in seama, a inceput sa se simta inutil k helper, si dupa vreo n luni a hotarat k nu mai doreste sa fie admin.

Eu nu-i refac accesul, m-a jignit odata de mult, asa k daca vrea acces sa caute in alta parte.
Poate acum ati inteles si dece nu am insistat sa-si pastreze adminul si dece il si ignor pe server.

p.s.: Parerea mea despre acest om este k nu gandeste inainte sa zica ceva. Si apoi se mira dece i-am dat ignore.
Post Reply