Plugin

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

Post Reply
Lucky-Strike
Vorbaret

Plugin

Post by Lucky-Strike » 17 Jun 2008, 16:59

Am vazut pe un sv de CS:S un plugin prin care pe echipa care nu-si indeplineste obiectivul ia slayteam...EX: pe hartile de_ , tero dak nu planta bmb la timp luat slay, sau ct dak nu dezamorsau bmb luau ei slay. Ziceam ca e buna chesia asta ca sa nu mai tot spunem in fiecare runda "BMB sau Slay"... sa fie bn stabilit ca dak nu sunt indeplinite obiectivele, pierzi... Asta e parerea mea :wink: akm sa vad ce spun si ceilalti :D
Ioi istenem!
Tornada
Retired - CS Staff Leaders

Re: Plugin

Post by Tornada » 17 Jun 2008, 19:40

da frate ar fi ok..dar dak un but nu pune bmb..iti convine sa iei 5-6-7..etc runde la rand slay pt unu care nu pune bmb???
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 17 Jun 2008, 19:45

Ciocanescu alias Tornada wrote:da frate ar fi ok..dar dak un but nu pune bmb..iti convine sa iei 5-6-7..etc runde la rand slay pt unu care nu pune bmb???
oricum iei slay de la admin daca nu pune respectivu' bmb...asa cel putin iei la sfarsitu rundei...si daca vede ca a luat slay iti spun eu a 2 oara o sa puna bmb...

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Tornada

Post by Tornada » 17 Jun 2008, 21:34

si aici gresesti devil..pt k nu trebuie sa dai slayteam dak unu nu pune bmb..trebe sa ii dai slay respectivului si dak nu se ridica bmb de pe jos slayteam
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 17 Jun 2008, 21:50

ia ala primu u nu te duci sa iei bmb ca e prea departe si se duce timpu si iei si u...da desigur daca noi nu gandim intelegem alceva!

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
Tornada

Post by Tornada » 17 Jun 2008, 22:10

dc gandesti tu inainte???asa crezi tu k nu o ridica ala k e prea departe si nush ce..dar poate da vreun prost din gresala peste ea si o ia..asa k nu mai gandii tu inainte..si lasa asa cum e slay la cine are bomba si dak nu se ridica pana in ultimele 40 de secund (cam atat iti trebuie sa ajungi la x din orice parte a hartii) atunci slayteam
Image
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 17 Jun 2008, 23:45

Scuze de acest mesaj
-am fost acasa la devil si a uitat sa dea log out de pe contul meu
Last edited by Skynet on 18 Jun 2008, 00:07, edited 1 time in total.
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 17 Jun 2008, 23:49

se vede ca nu prea dai pe sv...spun asta din experienta care o am ca jucator de pe ****...

P.S. Scuze de mesajul care l-am lasat eu de pe contul lu skynet !

OFFTOPIC:
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 18 Jun 2008, 20:06

si aici e o problema...daca bomba e la pamant si pazita de 2-3 CT atunci nu te poti duce ca eroul..trebuie sa-i pandesti putin..si dureaza ca trebuie sa stai panda cateva secunde (cel putin 10-15) barem sa ai intuitia unde s-ar afla CT. Si aici sunt putin offtopic zicand ca ar trebui un plugin numit "Camp Meter" :P

And no offence Lucky dar dupa cum a zis cineva mai sus, este putin cam deplasata ideea cu slayteam. Cel care nu pune bmb ar trebui sanctionat. Poate ca restul de teroristi s-ar chinui sa puna bmb (eu unul stiu ca nu stau cu ea in spate :D)
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
Post Reply