buna ziua buna seara all :)

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike.

Moderator: Moderators

Post Reply
Tana'a
Nou Venit

buna ziua buna seara all :)

Post by Tana'a » 28 May 2008, 01:36

Il rog frumos si eu pe jucatorul Sadex sa puna aici demo-ul in care zice ca am wall sau cine stie ce cod sau sa termine cu acuzatiile pe server pentru ca nu am nimic cu nimeni si se iau si altii dupa el.Nu am nici un admin prieten cum zice el si cred ca de cand am intrat prima oara pe acest server mi s-au facut destule ss-uri si probabil o sa mi se mai faca.INtr-un final mi-am luat si steam(id alnajma) ,altceva nu stiu ce mai pot face sa va conving ca nu joc codata si este singurul server unde mai imi place sa joc.Nu vreau nici admin nici slot nici..nimic de la nimeni nici nu ma intereseaza sa ma uit"in oala altuia" vreau doar sa nu fiu acuzata pe nedrept si injurata ceea ce ma deranjeaza foarte mult. Sper sa nu se supere nimeni. :)
Nicknames: Amar;Layla.jameela.
Tornada
Retired - CS Staff Leaders

Re: buna ziua buna seara all :)

Post by Tornada » 28 May 2008, 01:47

nu trebuie sa iti iei steam k sa te credem noi..dak nu joci codat..nu are nimeni nik cu tine...si poate spune cine vrea ce vrea...cat despre injurii..cand sunt admini online o sa se aibe grija..cand nu :? :?
Image
Looney
Junior

Post by Looney » 31 May 2008, 15:35

http://rapidshare.com/files/119065362/dem.amar.2.html

asta e demo (mie nu mi se pare k are wall)
rZL
Happy Camper

Post by rZL » 01 Jun 2008, 00:07

;;) stai linistita:))asa e la inceput:-)) in timp o sa-si dea seama si ei...:)):)):D asa am fost si eu:-Pla inceput....:) o sa-ti dau add maine pe steam:) bft:-P
Post Reply