hmmm...

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike.

Moderator: Moderators

Post Reply
DotCom
Incepator

hmmm...

Post by DotCom » 16 May 2008, 12:55

Ieri cand am intrat pe server aveam drept de moderator, azi de administrator . Care este cauza regresului , am facut ceva gresit ? :-?
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Re: hmmm...

Post by Charliee » 16 May 2008, 13:09

Nu. Doar k ai avansat km prea repede. De la helper direct la Moderator. Nu crezi?
DotCom
Incepator

Post by DotCom » 16 May 2008, 14:19

Charliee wrote:Nu. Doar k ai avansat km prea repede. De la helper direct la Moderator. Nu crezi?
Nu am sarit de la helper la moderator , am trecut prin toate etapele si nu inteleg care e scopul interventiei tale ca doar nu am facut abuz de acces. In fine , makes no difference to me , credeam doar ca a observat cineva zecile de ore petrecute de mine in ultimul timp pe server .
Charliee

Post by Charliee » 17 May 2008, 04:42

Nu esti singurul DotCom. Si tu ai vrut admin, nu te-a obligat nimeni. Totzi au trecut prin aceleasi etape si dupa un timp anume petrecut pe server k admin. Nu te potzi compara la nr de ore cu ceilaltzi moderatori.
Si cum adica kre e scopul interventziei mele? Incerci sa pari glumetz?
DotCom
Incepator

Post by DotCom » 17 May 2008, 14:05

Charliee wrote:Nu esti singurul DotCom. Si tu ai vrut admin, nu te-a obligat nimeni. Totzi au trecut prin aceleasi etape si dupa un timp anume petrecut pe server k admin. Nu te potzi compara la nr de ore cu ceilaltzi moderatori.
Si cum adica kre e scopul interventziei mele? Incerci sa pari glumetz?

Mi-am retras cererea de admin daca iti aduci tu aminte mai bine , mi s-a facut fara cerere. Nu ma pot compara cu ceilalti moderatori la timpul de inactivitate sau ce ? . Nu incercam sa par glumet am vorbit cat se poate de serios fiindca chiar nu intelesesem de ce faci asta cand sorlag a gandit altfel dar banuiesc ca democratia asta ne da tuturor dreptul la opinie . In fine , nu ma mai cert cu tine ca am observat ca n-am sorti de izbanda sa te lamuresc in ceva asa ca do as you wish .
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 17 May 2008, 15:36

Avand in vedere ca sorlag nu are prea mult timp de petrecut pe server, iar in ultima vreme nu am mai intrat nici eu atat de des, unul din singurii care sunt zi de zi pe server este Charliee. Iar el stia ceva ce eu si sorlag nu stiam. Si anume limbajul tau mai colorat.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
DotCom
Incepator

Post by DotCom » 17 May 2008, 22:45

vim wrote:Avand in vedere ca sorlag nu are prea mult timp de petrecut pe server, iar in ultima vreme nu am mai intrat nici eu atat de des, unul din singurii care sunt zi de zi pe server este Charliee. Iar el stia ceva ce eu si sorlag nu stiam. Si anume limbajul tau mai colorat.

Hai ma Vim glumesti ? Cred ca ma confunzi . Nu am injurat absolut niciodata pe server . Daca tu imi faci dovada de un cuvant spus de mine pe server care chiar trebuie cenzurat renunt cu toata placerea la orice fel de acces si imi cer scuze fata de voi.
Charliee

Post by Charliee » 20 May 2008, 15:53

nu DotCom avea limbajul colorat ci sadex, dar lu Sadex i-am suspendat de tot adminul.

DotCom a sarit prea repede de la Helper la Moderator. I-am dat admin. Sunt admini vechi kre nu au inca moderator (si kre si admineaza, k sa nu se intzeleaga k stau degeaba).

Ii trebuie timp petrecut k admin k apoi sa sara la Moderator.

Nu a facut nimik exceptzional k sa merite direct moderator.
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 20 May 2008, 16:35

Charliee wrote:nu DotCom avea limbajul colorat ci sadex, dar lu Sadex i-am suspendat de tot adminul.
My bad. Scuze DotCom pentru confuzie :D

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Post Reply