O idee !!!

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike.

Moderator: Moderators

Post Reply
Ciubey
Master of Spam

O idee !!!

Post by Ciubey » 09 Mar 2008, 22:47

Ca sa nu mai dati banuri pe clasa de ip am eu o solutie ca sa scapati de acel codat

va sugerez sa folositi urmatorul plugin

FUCKOFF -{AMXX}-
Descriere: Cu acest plugin aveti ocazia de a face misto de codati..contine destule optiuni interesante
Link: http://rapidshare.com/files/98291269/plugin_fuckoff.rar

Nume: FuckOFF
Versiune: v0.1

Instalare:(e facut si pt altii care vor sal ia)
1. Copiem fisierul fuckoff.amxx in cstrike\addons\amxmodx\plugins

2. Adaugam, la sfarsit, in fisierul cstrike\addons\amxmodx\configs\plugins.ini urmatoarea linie: Cod:
fuckoff.amxx

3. Dati un restart la server dupa care va puteti distra impreuna cu toti codatii

Comenzi:
amx_fuckoff nick - Face ca toate butoanele jucatorului / codatului sa il sinucida
amx_screw nick - Incearca sa inverseze butoanele jucatorului
amx_smash nick - Ii face jucatorului lag urias
amx_pimpslap nick - Face ca jucatorul sa se invarta in cercuri
amx_censure nick - Ii (cenzurat) pe codati serios nu vor mai putea juca deloc
amx_unfuckoff nick - Repara Fuckoff-ul
amx_unscrew nick - Repara screw-ul
amx_unsmash nick - Repara smash-ul
amx_uncensure nick - Repara censure-ul
amx_unpimpslap nick - Repara pimpslap-ul
amx_spank nick - Face ca jucatorul sa ia screenshoturi pana i se umple hardu (NU SE POATE SCOATE !!)
amx_fucktest nick - Testeaza comanda <comanda>
amx_spin nick - Face ca jucatorul sa zboare incontrolabil
amx_unspin nick - Face ca jucatorul sa se intoarca pe pamant.

Nu e facut de mine l-am gasit si eu pe undeva pe netu asta................ but I just Love this plugin :twisted:

AAA...app daca ia fost data o comanda de mai sus nu o sa skape nici daca intra pe alt sv :twisted: ...
Cine vrea sa stie mai multe destre el #-mailme

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Tornada
Retired - CS Staff Leaders

Re: O idee !!!

Post by Tornada » 10 Mar 2008, 00:00

ooo vai iti multumim:)))) :lol: :lol: :lol: :lol: de parca ei nu ar cunoaste acest plugin...si parerea mea k este inutil #-offtopic
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 10 Mar 2008, 00:12

Dc crezi asta???

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
Tornada

Post by Tornada » 10 Mar 2008, 01:12

am luat si eu de multe ori fuckoff si nu am patit mai nik important...bn k am schimbat de cateva ori cs atat nik mai mult..de un singur lucru nu poti scapa la fuckoff si acela este aceea comanda care iti face ss incontinu..dar nu e mare chestie...solutia este de fiecare data cand intri si iesi din cs sa stergi pozele k sa ai spatiu..atata tot..de aceea zik k este inutil
ps:1 mai poti scapa doar formatand drive-ul acela in care ai avut cs-ul..in caz k este in C trebe formatat si reinstalat windowsul :lol: :lol: :lol:
ps:2 ce ai pus tu aici este pt amx iar pe sv ruleaza adminmod..nu zik k nu este si pt adminmod...dar dak tot ai pus puteai sa pui cv compatibil cu sv la ora actuala
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 10 Mar 2008, 03:19

Off topic: Sincer e bun contra unui codat si ... ai instalat cs degeaba ... tr sa ma intrebi pe mine si te rezolam in 1 min #-help #-help
On topic: Astept o parere de la adminii sv (cei care pot sa faca ceva)

OFFTOPIC:
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 10 Mar 2008, 07:41

Ciocanescu alias Tornada wrote:am luat si eu de multe ori fuckoff si nu am patit mai nik important...
dar,....dc ai luat?
Ciocanescu alias Tornada wrote:bn k am schimbat de cateva ori cs atat nik mai mult..
iti dai seama ca dupa ce va instala cs nu va mai intra a doua oara pe sv
Tornada

Post by Tornada » 10 Mar 2008, 08:06

pai nush dc am luat :lol: :lol: :lol: oare pt coade??:D:D:D nu cred
Ps:am luat pt k m-a prins radaru cu vreo 100km/h iar pe vremea aceea aveam click net si dadeam retry...asta se intampla acu vreo 1 an :twisted: :twisted: :twisted:
Image
HiddeN
Junior

Post by HiddeN » 10 Mar 2008, 11:06

pluginu acesta ii bun pentru helperi care nu au acces la comanda de ban :wink:

P.s Bufu parca facea asa dadea slay pana se satura ala :D
Image
Image
bufu
Suspect de spam