Dak ai steam original..!

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike.

Moderator: Moderators

Post Reply
JoinD_rulles
Nou Venit

Dak ai steam original..!

Post by JoinD_rulles » 02 Mar 2008, 00:25

Am eu o sugestie...! as zice ca pe server... sa se puna nush sa zic un program in care cei cu steam
original sa primeasca slot automat sa nu se mai certe "esti codat iesi afara....poate da un admin_who si sa vada k persoana respectiva are steam...si la admini esti valabil...eu m`am saturat sa ma faca totzi codat asa k mi`am luat steam sa ma lase inpace..!:)
vim
Mini tehnicus

Re: Dak ai steam original..!

Post by vim » 02 Mar 2008, 00:46

Exista coduri si vac proof.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Tornada
Retired - CS Staff Leaders

Post by Tornada » 02 Mar 2008, 04:00

da asha este...si io am steam...si tot se spune k eshti codat...pt k acu exista cod pt orice....poate chiar si pt mario :cry: :cry:
Image
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 02 Mar 2008, 07:59

nu aveai pe ce sa dai banii :lol:
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 02 Mar 2008, 11:53

Joind eu intodeauna am spus ca " cel mai bun program antichat este kiar adminu "

Nu cred ca vrei sa iti si demonstrez :mrgreen:

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
mucLes
Incepator

Post by mucLes » 21 Mar 2008, 12:48

asa este! cel mai bun antichat este adminul!!
nu programele acelea!! Hlguard, HackHunter etc..
Nu doresc nimanui raul !
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 21 Mar 2008, 23:31

e bun si programu...dar mai bun e adminu #-gay

cel putin daca te-a prins programu puteai sa stingi walul sau ce ai folosit in momenu ala...si vedeai ce se intampla...

APP: exista cod pt orice program anticoduri si exista si coduri pt steam

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
Tornada
Retired - CS Staff Leaders

Post by Tornada » 21 Mar 2008, 23:42

chestia e k programul e setat sa dea ban cand te-a detectat iar el degeaba incerca sa il opreasca sau sa ii faca ceva ..k odata detectat chair dak iesea tot lua ban pt k hl'u ii stoca ip-u si il bana
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 22 Mar 2008, 04:07

ete na ... sa mai inamplat cand eram si eu pe sv sa scrie jos ceva de genu "cautati si distrugeti pe cutarica ..." si pe urma peste 30 de sec sau kiar 2 min a aparut o kestie de genu "cutarica si-a restabilit onoarea " (desigur toate erau in engelza dar mie o lene sa le traduc :mrgreen: )

OFFTOPIC:
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 22 Mar 2008, 05:10

A compara admin_bury cu hlguard`ul e ca si cum ai compara nuca cu muntele. Nu prea am inteles de unde pana unde comparatia asta la tine ciubey_devil si cel mai probabil ca nici tu nu sti.
Eu am explicat ceva si anume ca hlguard`ul a fost adaugat pe server ptr a usura munca adminilor, nu pentru ai inlocuii. Program de anti-cheat perfect nu exista si nici nu va exista avand in vedere ca apar cam 20 de coduri noi pe saptamana.
Insa in combinatie, administratori si hlguard, duc la scaderea frecventei utilizarii codurilor pe server, ceea ce e bine pentru toata lumea.
Daca nu puteti intelege asta, nici dupa ce v`am explicat de 2 ori, va recomand cu caldura Tom si Jerry sau orice alt program pentru care nu ai nevoie de o inteligenta foarte mare pentru ai urmarii story line`ul.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 22 Mar 2008, 05:55

Da da greseala mea :oops:

A si daca tot veni vb de coade...mai acum 3 zile un vecin a dat peste un cod(nu ma int cum se numea sa va spun)si mai exact ce face acel cod :arrow:
1.Unu la mana.. cand tineai apasat pe click dreapta se punea tinta usor pe capu inamicului (va dati seama ce iesea) (nici nu mai ai nevoie de wall:)))
2.Doi la mana ...mai avea multe:)) a si nu ara detectat si cred ca e batran (1 an 2 )

Off topic... Vrei sa spui ca u nu te uiti la tom si jerry :?:

OFFTOPIC:
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 22 Mar 2008, 09:45

partea proasta e ca a jucat un timp si pe ****
Post Reply