Evosys Cup Inscrieri Sez 2

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

TINTAX
Junior

Re: Evosys Cup Inscrieri Sez 2

Post by TINTAX » 26 Apr 2010, 19:37

Aici are dreptate Hades..noi am aflat de harta cu 10 minute inainte.Asta este ..nu cred ca trebuie sa ne suparam si nici sa ne jignim unii pe alti..pana la urma jucam just4fun in primul rand .Chiar ma bucur ca am ajuns in finala.Am avut multe de invatat .Bafta tuturor si cei mai buni sa castige.Stima 8)
In viata risipim ani, iar la moarte cersim clipe
Nici un om nu este numit om mare daca si-a pierdut sufletul de copil!
usoRRR
Incepator

Post by usoRRR » 26 Apr 2010, 19:41

Tupeu, eventual facem azi finala daca ajung acasa si imi strang oastea, tin sa te anunt si sa-mi anunt echipa ca nu-mi merge idu de mess 8-| .. ( tot zice ca e blocat) astept sa mi-l deblocheze.. deci daca pot sa-mi strang oastea azi dupa 10 daca puteti .. sa vedem .. oricum vorbim.. sper sa cititi postu :] greu e fara mess.
sec
tup3u
Nou Venit

Post by tup3u » 26 Apr 2010, 23:10

pfff si cu finala asta...toti se grabesc sa o jukm , in fine, am decis ca sa jukm finala miercuri.Inca nu stim ora exacta , cand vom afla vom posta pe forum!!!
Bafta all!!! #-crazy
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 27 Apr 2010, 16:32

sa va aduceti si hltv sa-l vad pe usoRRR in actiune:D
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 27 Apr 2010, 17:17

sa speram ca va fi posibil, tynule...
ce vreau sa ne lamurim...jucam toate hartile? sau doar 2 din 3 ? in aceeasi zi ? sau pe 2 zile...
sa stim exact...te rog "fratele meu usor" sa prezinti ce vrei, pentru a nu avea discutii de genu asta maine
hurry to meet death or you place will be taken
tup3u
Nou Venit

Post by tup3u » 28 Apr 2010, 18:41

deci, nu sunt rautacios, dar hartile ar trebui sa se joace toate intr-o zi , nu astazi una , maine cealalta!!!!Ganditi-va bine cand putem sa jukm toate hartile intr-o zi, pt ca eu nu joc finala in mai multe zile!!! #-crazy
usoRRR
Incepator

Post by usoRRR » 28 Apr 2010, 19:25

toate intr-o zi, sa il killaresc pe gmr #-frypan pe 3 harti, super! :D #-yahoo
sec
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 28 Apr 2010, 20:12

Toate hartile intr-o zi,nu amanam pe maine,poimaine s.a.m.d
tup3u
Nou Venit

Post by tup3u » 30 Apr 2010, 21:29

Sunteti cea mai neserioasa echipa cu care am jucat pana acum!!!! Si hades nu stiu de ce mi-ai zis ca nu ai internet si ca nu-ti merge pc-ul!!!Sincer nu stiu cum ati ajuns in finala.Eu vroiam sa retrag echipa din concurs pentru ce ati facut in aceasta seara , ati incurcat programul tuturor jucatorilor din echipa!!Multumitii lui Gmrr pt ca inca mai jukm!!!! :naughty:
Deabea astept sa se sfarseasca acest cncurs pentru ca organizarea a fost la pamant!!
Astept mesaj de la voi pentru ziua si ora finalei!!!
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 30 Apr 2010, 21:53

In primul rand de organizarea meciului se ocupa liderii,atata timp cat eu nu am fost anuntat de CL me,u eu nu avem de unde sa stiu cand jucam si la ce ora....dk nu ne intalneam pe str sa imi zici cu 2 ore inainte k jucam azi de unde aflam k jucam?deci mai intai rezolvati voi problema zilei si a orei si apoi sa sariti la gatul organizatorilor,exista nr de telefone un msg ceva,cum sa joc cu voi cand sorLAG a aflat cu 5 min dupa mine k jucam la 9,normal k nu a vrut sa joace omu avea trb....te inteleg k esti la varsta adolescentei si incep sa explodeze neuronii dar invatati sa comunicati...aici dati dovada de lipsa de comunicare totala...si u si usorr sunteti vinovati,v-am zis clar alb pe negru postati ora si ziua...stabiliti vb cu oamenii si jucam..bft
tup3u
Nou Venit

Post by tup3u » 30 Apr 2010, 22:10

Hades , despre ce vb eu si despre ce vorbesti tu... in fine nu am chef sa ma cert cu tine pe tema acestui subiect , cat despre neuroni nu cred ca esti in masura sa vorbesti despre asta.Sa spun pe forum acest lucru...?hai sa fim seriosi.
Iar tu pe la 9 erai pe strada , cand ti-am zis clar ca este meci!!!aveai vreo treaba pe strada?pur si simplu nu ai acordat seriozitate!!!
Aaaaa si sa iti reamintesc nu sunt si liderul clanului vostru ca sa va anunt eu despre meci asa ca..... ciocu mic si joc de glezne.
Imi cer scuze ca s-a creat mahalaua aceasta pe forum!!
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 30 Apr 2010, 23:07

Stau afara ca sa ma relaxez sa socializez cu oamenii nu una doua hai cu ochii in pc...m-am luat de comportamentu tau,unul foarte dur coleric pot sa zic,inainte sa vb gandeste de 2 ori...pai tocmai daia nu esti cl a 2 echipe,u vb pt echipa ta cl meu nu a anuntat nimik,deci dk ai vreo rafuiala sti cu cine trb sa vb,si atata timp cat sorlag nu a vrut sa joace in conditile astea nu avem cum sa intru la joc fara un om..se joace 5v5..nb
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 30 Apr 2010, 23:39

Cand o sa invatati sa nu mai folositi abrevierile de chat si o sa puteti purta o discutie civilizata ?

Topic closed.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
Locked