Inscrieri concurs cs

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

man4pot
Junior

Re: Inscrieri concurs cs

Post by man4pot » 25 Feb 2010, 18:36

HadEs wrote:In martie incepe sezonul II
Il "Asteptam" cu cea mai mare placere.
Acum sper ca nu voi raman pe dinafara, pentru ca am fost destul de praf la primul sezon :naughty: :naughty: :naughty: #-tease #-tease
Toate cele bune tuturor si tot asa sau si mai sus daca se poate ;))..
Dj Armani
Junior

Post by Dj Armani » 26 Feb 2010, 13:32

Cam pe ce data va incepe?
S.P.I.R 4 ever
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 26 Feb 2010, 14:44

Pe data de 5 o sa apara lista pt inscrieri
TINTAX
Junior

Post by TINTAX » 26 Feb 2010, 15:31

HadEs wrote:Pe data de 5 o sa apara lista pt inscrieri
Sa speram ca de data asta va fii putin mai bine organizat decat primul concurs...sa mai speram ca cei inscrisi vor participa.Chiar sunt curios daca se vor face ceva modificari in organizarea concursului si cam care ar fii acelea.Cred ca sunt multi care ar dorii sa stie aceste amanunte inainte de inscrierea in concurs.Ms mult
In viata risipim ani, iar la moarte cersim clipe
Nici un om nu este numit om mare daca si-a pierdut sufletul de copil!
Dj Armani
Junior

Post by Dj Armani » 26 Feb 2010, 20:52

Debea astept sa inceapa concursu si sper sa il faceti ca la carte .... si gurpele sa fie foarte echilibrate :)
S.P.I.R 4 ever
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 27 Feb 2010, 12:50

Primul concurs a fost un tester sa vedem unde trb sa lucram pe viitor...
TINTAX
Junior

Post by TINTAX » 28 Feb 2010, 16:25

HadEs wrote:Primul concurs a fost un tester sa vedem unde trb sa lucram pe viitor...
Suntem convinsi de asta si e o initiativa f buna.Acusi vine data inscrierilor si inca nu stim care va fii diferenta fata de primulo concurs sau cum va fii organizat. Sunt convins ca sunteti f bine intentionati si vreti sa faceti sa fie ok...dar cred ca sunt destui ca si mine care inainte de inscriere ar vrea sa stie cam cum este organizat acest concurs. Ca un sfat...cred ca e cel mai bine daca cereti ajutor unor admini mai vechi care au trecut prin destule concursuri si va pot ajuta sa-l organizati asa cum trebuie. Inca odata bafta si sa speram ca va fii asa cum trebuie.
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 01 Mar 2010, 12:36

tintax stai linistit,de data aceasta sunt mai multe persoane implicate in acest proiect...pot sa iti zic k il avem si pe gMrr printre noi,gMrr are foarte multe meciuri jucate in sistem 5v5, deci avem un plus in alcatuirea regulamentului si a sistemului de alegere al echipelor...iti multumesc k esti la curent cu tot ce se intampla cu acest concurs,orice propunere de-a ta este luata in evidenta..bft
M1noS
Incepator

Post by M1noS » 01 Mar 2010, 19:30

Dati o acadea pentru primul loc?Sau sunteti chitrosi?
Image
TINTAX
Junior

Post by TINTAX » 02 Mar 2010, 08:19

In cazul in care intradevar va fii bine organizat, voi participa si am sa ajut cu ce pot.Sunt convins ca ne vom gasii destui care putem ajuta ca sa se dea si ceva premii. Vin si eu cu o propunere in acest sens. Rog pe vim sau orice owner daca poate pune la dispozitie un cont bancar...iar cei ce vor sa ajute acest concurs o pot face fara probleme. Inainte de inceperea concursului vom vedea suma adunata si vom decide ce putem cumpara cu acei bani ca si premiu pt concurenti...sau dc nu pt ajutarea serverului pe care toti jukam .
KraveN
Happy Camper

Post by KraveN » 02 Mar 2010, 09:09

asa am spus si eu...vom strange cat se poate si fiecare va da cat va putea;eu spun ca daca se va intampla de data asta asa, lucrurile pe viitor vor evolua si poate vom ajunge sa jucam intr-o competitie mult mai stransa 8)
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 03 Mar 2010, 11:18

Cu premiile inca se discuta,nu are rost sa zic k se da ceva si apoi nu se da nimik...dk or sa fie si premii o sa le anuntam pe forum la sectiunea inscrieri
man4pot
Junior

Post by man4pot » 03 Mar 2010, 17:53

HadEs wrote:Cu premiile inca se discuta,nu are rost sa zic k se da ceva si apoi nu se da nimik...dk or sa fie si premii o sa le anuntam pe forum la sectiunea inscrieri
Eu zic ca daca fiecare ar "dona" cate putin s-ar strange "ceva" pentru a putea fi cumparat ceva modic sau se poate face ceva de genu, ca cei care nu detin un admin,slot,member.vip sa se rasplateasca in acest fel.
O parere..

Bafta si toate cele bune tuturor !!
puka
Incepator

Post by puka » 03 Mar 2010, 18:43

Da...o parere... si totusi este ultima varianta acordarea de slot,vip,admin deoarece din cate am inteles va fi organizat lunar si sunt deja suficienti beneficiari din fiecare categorie prin alte metode mult mai dificile :mrgreen:
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 03 Mar 2010, 21:54

mie nu imi convine ca cineva sa ia slot ,admin sau vip odata ce concursul nu este organizat corespunzator si de cei care tin serveru(owneri) plus ca unii muncesc ca sa isi iau aceste locuri pe server ........ nu intra unu in concurs care joaca de 1 saptamana pe sever si ia admin , slot ,vip si nu sunt rautacios, dar ma gandesc la restul jucatorilor care poate nu au timp de concursuri.

Parerea mea.
Locked